IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хаа..А през последните 11г. добре ли се развива Борсата

    Коментар


    • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...igrach-284526/


      След окончателното приключване на сделката „Еврохолд“ възнамерява да осъществи търгово предложение до миноритарните акционери на двете листнати на борсата дружества от групата на „Чез България“ - „ЧЕЗ разпределение България" и „ЧЕЗ електро България". Общата сума на сделката, заедно с дяловете на мажоритарните акционери, според мениджмънта няма да надмине сумата от 410 млн. евро. Дори и при положение, че холдингът придобие по над 90% от двете борсови компании, не възнамерява да ги свали от БФБ, ако „борсата се развива добре“.


      Интересно...

      Коментар


      • https://btvnovinite.bg/predavania/ta...i-za-chez.html интересно какво ще измислят от КЗК този път
        Last edited by kaputov; 25.06.2019, 09:59.

        Коментар


        • Допълнително инфо за плановете на Еврохолд след придобиването на ЧЕЗ :
          https://www.bloombergtv.bg/bulgaria/...ya-na-godinata
          МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

            Аз не разбирам от пъзели. Но съм гледал всички "серии" на филмът SAW
            Тази сделка какъв край ще има сравнен с филмът ?
            Някой ще се смее, друг ще подсмърча.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              тук при ЧЕЗ положението е само за спекула, а аз съм дългосрочен инвеститор .......... при ХИМ чакам да панират жабчетата и ги започвам да ги ям след няколко месеца

              За панировката видимо ти се получава, но ченгетата си остават ченгета!- "добри или лоши"
              - те пак са ТЕ! - не го изключвай!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Нали нямаш хартии кво ти пука ,вари жабите при Хима
                тук при ЧЕЗ положението е само за спекула, а аз съм дългосрочен инвеститор .......... при ХИМ чакам да панират жабчетата и ги започвам да ги ям след няколко месеца
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Не разбрахте ли, че ЧЕЗ е парче от по-големия пъзел?
                  Аз не разбирам от пъзели. Но съм гледал всички "серии" на филмът SAW
                  Тази сделка какъв край ще има сравнен с филмът ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Не разбрахте ли, че ЧЕЗ е парче от по-големия пъзел?
                    Аз още преди 2 години го разбрах.
                    Това ми е единствената позиция на БФБ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                      Може ли да ни припомниш кой точно закон са пипнали ? Понеже и КЕВР онзи ден се оплакаха, че им вменяват нещо, но няма разписано точно какво. В тази връзка питам, а не се заяждам
                      точно за КЕВР става въпрос ....... за да се смени собствеността на компания от ранга на ЧЕЗ преди да се приключи сделката, купувача трябва да получи задължително одобрение от КОМИСИЯТА и новия собственик трябва да отговаря на критерии ........ тънкия момент е, че не са гласувани тези "критерии" и никой не знае какви са те

                      това се направи с цел ЧЕЗ да не могат да се измъкнат от България и да продължат да съдят държавата

                      ЧЕЗ първо трябва да се договорят с България за делото което водят срещу държавата и чак тогава ще им дадат зелена светлина да продадат активите си у нас!!!

                      не е препоръка - нямам акции
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                        Може ли да ни припомниш кой точно закон са пипнали ? Понеже и КЕВР онзи ден се оплакаха, че им вменяват нещо, но няма разписано точно какво. В тази връзка питам, а не се заяждам
                        точно за КЕВР става въпрос ....... за да се смени собствеността на компания от ранга на ЧЕЗ преди да се приключи сделката, купувача трябва да получи задължително одобрение от КОМИСИЯТА и новия собственик трябва да отговаря на критерии ........ тънкия момент е, че не са гласувани тези "критерии" и никой не знае какви са те

                        това се направи с цел ЧЕЗ да не могат да се измъкнат от България и да продължат да съдят държавата

                        ЧЕЗ първо трябва да се договорят с България за делото което водят срещу държавата и чак тогава ще им дадат зелена светлина да продадат активите си у нас!!!

                        не е препоръка - нямам акции
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Не разбрахте ли, че ЧЕЗ е парче от по-големия пъзел?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Колкото и да не харесвам холдинга ,смятам че са сметнали всичко дори са избрали и точния период,точно преди отпуските.
                            Ще гледат да прекарат сделката колкото могат по бързо ,че лоша зима се задава ......
                            Само старничен наблюдател съм..., ама нещо ми се струва, че това не е договорено добре и си личи от петък насам...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                              нищо не са смятали от ЕУБГ и нищо не са избирали като период .... тактиката им е "юруш на маслините"...
                              Нали нямаш хартии кво ти пука ,вари жабите при Хима

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                ти поне си от мислещите в този форум ......... как си представяш ЕУБГ да получат одобрение?

                                не видя ли как измениха закона миналата година и как бламираха продажбата на ЧЕЗ?
                                Може ли да ни припомниш кой точно закон са пипнали ? Понеже и КЕВР онзи ден се оплакаха, че им вменяват нещо, но няма разписано точно какво. В тази връзка питам, а не се заяждам

                                Коментар

                                Working...
                                X