IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нещо не ми стана ясно, тук представиха ли пред КФН ликвидационна оценка........не видях нищо в резюмето на търговото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
      Чета решението на КФН да наложи окончателна забрана на търговото при Индустриален холдинг България и не виждам как би могла да реши нещо друго при ЧЕЗ.
      Напълно съм съгласен с теб. Несъобразяването с коментарите на КФН при ЧЕЗ е доста по-видно.

      Коментар


      • Чета решението на КФН да наложи окончателна забрана на търговото при Индустриален холдинг България и не виждам как би могла да реши нещо друго при ЧЕЗ.

        Коментар


        • И аз имам отговор много е изчерпателен и професионален..Дано все така да продължават..

          Коментар


          • И аз получих отговор от КФН. Наистина прави супер добро впечатление професионалния подход в този случай. Респект.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

              Ако не е проблем пусни я - на мен лично ще ми е интересно какво са отговорили - може в отговора им да се крие основание за пореден отказ на търговото.
              Не ми дава възможност сайта да кача PDF файла, защото надвишавал лимита. Сигурно може да се компресира по някакъв начин, но аз съм далеч от тези неща. Ако някой иска, мога да му го пусна на мейла.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                Ако не е проблем пусни я - на мен лично ще ми е интересно какво са отговорили - може в отговора им да се крие основание за пореден отказ на търговото.
                В отговорът до мен се казва, че нямам право да споделям или ще ме бият.....
                Но предплагам че по починът на МИ6 мога да го забравя разпечатан на някоя автобусна спирка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                  току що получих отговор на жалбата от началото на август. Много подробен. Ако представлява интерес, мога да го постна.
                  Приятно съм изненадан колко сериозно са се позанимавали с жалбата ми, единствената ми забележка е, че се позабавиха.
                  Очаквам, че няма да пуснат търговото и сега, но скоро ще разберем.
                  Ако не е проблем пусни я - на мен лично ще ми е интересно какво са отговорили - може в отговора им да се крие основание за пореден отказ на търговото.
                  мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                    Някой от подалите днес жалби получавал ли е отговор на предишната си жалба (по първото предложение) ?
                    току що получих отговор на жалбата от началото на август. Много подробен. Ако представлява интерес, мога да го постна.
                    Приятно съм изненадан колко сериозно са се позанимавали с жалбата ми, единствената ми забележка е, че се позабавиха.
                    Очаквам, че няма да пуснат търговото и сега, но скоро ще разберем.

                    Коментар


                    • Някой от подалите днес жалби получавал ли е отговор на предишната си жалба (по първото предложение) ?

                      Коментар


                      • Аз също подадох жалба днес. Поздрави и успех на всички.

                        Коментар


                        • ПОДАДОХ ЖАЛБАТА
                          Входящ номер:

                          91-02-1087
                          Колеги подавайте да спрем измамниците мажоритари..

                          Да си пожелаем успех..

                          Коментар


                          • Пуснах жалба: 91-02-1086
                            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                              Пуснах я - 91-02-1084.
                              Копието до Капитал не го пиша само за да ги плаша. Предният път им изпратих жалбата и им се обадих даже и те понаписаха нещо по въпроса. Не казвам, че е заради моите усилия, но все пак е добре да се даде публичност на този опит за измама. След малко ще пусна и за електрото.
                              Моля, копирайте във своите жалби всички национални телевизии, президентството, министерски съвет, министерство на финансите, министерство на икономиката, ДАНС, НАП, КНСБ и КТ Подкрепа

                              Коментар


                              • За мен най-фрапиращото е, че в рамките на 1 месец Еврохолд свикват Общо събрание, в материалите на което твърдят, че ЧЕЗ България ще прави 170-270млн, лв печалба преди данъци на година и по същото време отправят търгови предложения, в които общите печалби на двете дружества са най-вероятно не повече от 40 млн.лв. на година. И всички тези материали отиват в КФН.

                                Коментар

                                Working...
                                X