IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    Тук със 100 хил. лв. едва ще помръднеш цената, докато при ЦКБ с толкоз пари хвърчат 10-15 % нагоре. ...
    Точно това имах предвид, че спекулантите вероятно предпочитат да продадат тук, понеже цената не мърда много и да бягат при цкб

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Те хубаво са взели, ама да бяха влезли в управлението или надзора, а не отново нашите трибуквени приятели.
      По принцип НЯМА наложена практика ПФ да влизат в управлението на дружества, в който са инвестирали!
      Вкарването на представители на 3те букви в ограните за управление, аз го разглеждам като ХИПОТЕТИЧНО, бъдещо придобиване на дружеството от тях ...!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
        За да дават там толкова гювеч, бихме могли, да предположим, че трябва да го осигуряват и като цяло чрез дивиденти по дружествата, които притежават. Ще видим. Спекулантите май сега ги гони страх, да не изтърват Хима
        Тук със 100 хил. лв. едва ще помръднеш цената, докато при ЦКБ с толкоз пари хвърчат 10-15 % нагоре. Отделно след приватизация обикновено трябва да се превърти едно 20-30 % от фрий-флоута за да си "отдъхне" акцията от натиска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Аз мисля, че Апостол Апостолов е добър избор!

          Да Кире точно твоя приятел Апостол ще ти предложи дивидент защото много го хвалиш пич
          Аз винаги купувам на върха и продавам на дъното!!!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Това са само 29 милиона лева. Спрямо 100 милиона кеш. Кеша им е нарастнал с 41 милиона, така че няма да се учудя особено ако раздадат и по-висок от печалби за минали години.
            "Абсилютно .."! Въпрос на мениджърско решение, което допреди няколко месеца бе немислимо, но сега ... особено след: Думам ти дъще, сещай се снао /ЧЕЗ Тирана/!

            Коментар


            • Аз мисля, че Апостол Апостолов е добър избор!

              Коментар


              • Ами и аз от това се страхувам от тези с 3те букви, ама да видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ДА ТАКА Е , НО ДАНО НЕ СЕ ПОБЪЛГАРЯТ.Ако дадат дивидента акцията ще се изтреля- нали затова и Доверие са влезли
                  Те хубаво са взели, ама да бяха влезли в управлението или надзора, а не отново нашите трибуквени приятели.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                    За да дават там толкова гювеч, бихме могли, да предположим, че трябва да го осигуряват и като цяло чрез дивиденти по дружествата, които притежават. Ще видим. Спекулантите май сега ги гони страх, да не изтърват Хима
                    Това са само 29 милиона лева. Спрямо 100 милиона кеш. Кеша им е нарастнал с 41 милиона, така че няма да се учудя особено ако раздадат и по-висок от печалби за минали години.

                    Коментар


                    • ДА ТАКА Е , НО ДАНО НЕ СЕ ПОБЪЛГАРЯТ.Ако дадат дивидента акцията ще се изтреля- нали затова и Доверие са влезли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Там дават към 60%. Аз за това и очаквам дивидент към 150 лева
                        За да дават там толкова гювеч, бихме могли, да предположим, че трябва да го осигуряват и като цяло чрез дивиденти по дружествата, които притежават. Ще видим. Спекулантите май сега ги гони страх, да не изтърват Хима

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ако спазят традицията си от Чехия трябва да разпределят 50% - по 120 лева на акция
                          Mдааааааа, майката дава минимум по толкова годишно. Затова и на двете борси, на които се търгува, акцията се смята за ДИВИДЕНТНА!

                          зА МЕН ПАзарната цена на тази акция е мин. 2500,00 лв.

                          Успех на всички!

                          P.S. Дано ни зарадва и донесе доходност, не по-малко от Енерго про Продажби. Иначе хартиите са несравняеми, тук фундаменти е в пъти по-добър ...!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ако спазят традицията си от Чехия трябва да разпределят 50% - по 120 лева на акция
                            Там дават към 60%. Аз за това и очаквам дивидент към 150 лева

                            Коментар


                            • То това ако стане ... Ще стане голям цирк по позицията ...
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Ако спазят традицията си от Чехия трябва да разпределят 50% - по 120 лева на акция

                                Коментар

                                Working...
                                X