IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Чехите ще вдигнат всички евро организации и съм сигурен че не е да няма за какво да се хванат, дела, арбитражи - аз лично нямам съмнения как ще свърши всичко това.
    Насреща е държава, не е БГ ! Можем евентуално да видим утре върти ли някой алъш-вериш по позицията, но е хубаво и КФН да си отваря очите!

    Мнението ми не е препоръка за ПП на ЦК
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Все по-реално изглежда всичко това да е продиктувано наистина от интерес на някой "наш човек" да вземе Чез. Всички атаки са на първо място към тях, прокуратурата натиска да се вземат лицензи (аз мисля че други отговорности имаха, нещо за престъпления и обвинения май беше), после същата тази прокуратура призовава Министър да сваля цени на тока(и на него май това не му е задача)! Министър-председател пък взема лицензи в рамките на деня (баш това му е работата) ... ДКЕВР (четохте решенията предполагам) дето след факса от 10:20 ЧЕЗ не могли да отговорят в срок до 14 часа същия ден .... това пада във всеки съд, можеха 3 минути и половина срок да им дадат ...и все пак смятам че няма да стане да си разиграват толкова коня нашите рекетьори. Чехите ще вдигнат всички евро организации и съм сигурен че не е да няма за какво да се хванат, дела, арбитражи - аз лично нямам съмнения как ще свърши всичко това.
      А бе все пак сме ЕС, а не някой африканска организация обединяваща фалирали пустинни държави с диктататура ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
        Щото имаш много лумпенизирани последователи ли ?
        Съмнява ме, но все пак няма нужда сам да си преча

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Не, просто не обичам да си казвам идеите преди първо сам да съм си ги отиграл
          Щото имаш много лумпенизирани последователи ли ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            Бе ти си пълен безидейник, тръгнал си да ръсиш философии
            Не, просто не обичам да си казвам идеите преди първо сам да съм си ги отиграл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ако това гледаш нормално, нищо чудно че си нямаш идея какво правиш

              Има си пазар, преди да вземе да се търгува няма как да знам как ще реагирам.
              Бе ти си пълен безидейник, тръгнал си да ръсиш философии

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                какво ще гледаме - "кой ми сра в калеврите" ?!?
                Ако това гледаш нормално, нищо чудно че си нямаш идея какво правиш

                Има си пазар, преди да вземе да се търгува няма как да знам как ще реагирам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ще поживеем, ще видим
                  какво ще гледаме - "кой ми сра в калеврите" ?!?
                  Konsultant е прав според мен - или не трябваше да се спира, или да се пусне след като се изясни ще има ли лиценз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                    Кой те пита какво си щял да правиш. Въпроса е какво ЩЕ правиш, като не си кьорав
                    Ще поживеем, ще видим

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Няма как да знам какво съм щял да правя, просто защото нямаше пазар.
                      Кой те пита какво си щял да правиш. Въпроса е какво ЩЕ правиш, като не си кьорав, но нямаш никаква информация и имаш пазар

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                        И ти като не си кьорав, но си се хванал за картите, какво ще правиш.
                        Няма как да знам какво съм щял да правя, просто защото нямаше пазар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Пък ако някой не знае какво прави - е кьорав карти не играе.
                          И ти като не си кьорав, но си се хванал за картите, какво ще правиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Не мога да разбера КФН защо изостава в трупането на точки.
                            + И аз. Сутринта някакви хора говореха по БТВ, че някаква групировка имали интерес да купят ЧЕЗ и други работи говореха Сега е момента за промоция на полети София-Варна
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК и.. билети
                            Last edited by onakilev; 27.02.2013, 17:40.
                            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              +1

                              Всеки знае рисковете и съответно действа както намери за добре, а подобна забрана му ограничава избора, т.е. той няма избор.
                              Пък ако някой не знае какво прави - е кьорав карти не играе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Трябва да я пуснат, не трябваше и да я спират. Не виждам как когато човек не може да действа това е по-добре за него. Спирането от търговия не променя фактите.
                                +1

                                Всеки знае рисковете и съответно действа както намери за добре, а подобна забрана му ограничава избора, т.е. той няма избор.

                                Коментар

                                Working...
                                X