IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз имам предложение: що не я дадат на Доган, той вече има опит в ТЕЦ-овете и енергетиката. Той поне е финансово стабилен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
      изтървах днес да си напазаря между 160 и 170 тцтцтцтцтц
      не съжалявай ........ тепърва ще имаш възможност да си пазариш между 160 и 170 ........ но не ти го препоръчвам защото валяка ще те затисне...

      не е препоръка ...... нямам 3cz акции и нямам желание да имам...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Отлична възможност за 10% в рамките на ден, за който се е бил заложил пред платформата. Интересно е кой бе купувачът, ако някой има информация, поне през кой посредник са сделките.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • изтървах днес да си напазаря между 160 и 170 тцтцтцтцтц

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bingomatic2 Разгледай мнение

            И на мен това ми прави впечатление. Даже в темата им не се пише.
            Ми то там не останаха акционери-спекуланти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              абсолютно си е сарказъм, какво друго да кажат - истината ли, че КЗК са партийна комисийка за изпълняване на мръсни поръчки? Киро гела го пуснаха за секунди, а келнер го спряха - дали държавата ми е виновна, а? Майната им, може и по-добре да стане така, а и виждаме хубава подкрепа, каквато не очаквах. Най-важното е какво ще кажат чехите, другото е пунта Мара. Рук за тиквата и калинките му!
              чехите имат ресурса да го свалят за 2 месеца. януари като дойде една дебела сметка за ток за отчитане примерно периода 20.10-31.12 .. така хубаво 2 месеца и малко баш след като хората са изпразнили джобовете по коледа и нг... и им гледай сеира.

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                Това като някакъв як сарказъм ли да го четем. Мани.
                абсолютно си е сарказъм, какво друго да кажат - истината ли, че КЗК са партийна комисийка за изпълняване на мръсни поръчки? Киро гела го пуснаха за секунди, а келнер го спряха - дали държавата ми е виновна, а? Майната им, може и по-добре да стане така, а и виждаме хубава подкрепа, каквато не очаквах. Най-важното е какво ще кажат чехите, другото е пунта Мара. Рук за тиквата и калинките му!

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Няма как да се случи ,щото те приемат оценката на КЗК като :

                  Еврохолд приема решението на КЗК като позитивна оценка
                  за финансовата мощ на холдинга
                  София, 24 октомври 2019 - Във връзка с постановената днес забрана за концентрация от страна на Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) по сделката за придобиването на бизнеса на ЧЕЗ Груп в България, Еврохолд България АД заявява: ● Еврохолд оценява високо усилията на КЗК да извърши задълбочено проучване на придобиването за рекордно кратък срок - 10 работни дни. Холдингът вярва, че до решението е достигнато след внимателен прочит и задълбочен анализ на всички факти и обстоятелства. ● Еврохолд приема решението на КЗК като позитивна оценка за финансовата мощ на холдинга и като потвърждение за възможностите на компанията да реализира мащабни придобивания. Това е още един аргумент холдингът да продължи да следва своята стратегия за развитие. ● Решението на КЗК несъмнено допринася за това всеки настоящ или бъдещ инвеститор в българската икономика (купувач или продавач) да има необходимото доверие в българския регулатор и по този начин да има пълна прогнозируемост на инвестиционните си планове.
                  ● Като публична компания с голям брой международни и институционални инвеститори, Еврохолд ще изчака решение на надзорния съвет на компанията за по-нататъшните стъпки по сделката и за развитието на инвестиционната си стратегия в енергийния сектор.
                  ● Еврохолд доказа, че може успешно да структурира придобиването на бизнеса на ЧЕЗ в България и да управлява отговорно активите на придобитите дружества. По проекта работи международен екип от над 100 експерти. За финансирането на сделката беше осигурен капитал от две глобални инвестиционни банки. При така планираната инвестиция в придобиването на компаниите на ЧЕЗ, в това число цената на сделката, изкупуването на миноритарните дялове, изплащането на задълженията на придобиваните дружества и инвестиционната програма за тяхното развитие, в България щяха да постъпят над 500 млн. евро. В рамките на холдинга беше формиран енергиен борд, съставен от авторитетни български и международни енергийни експерти, които разработиха стратегия за развитие. Стратегията беше представена публично по-рано този месец в централата на Еврохолд в София пред експерти, анализатори и медии.

                  Това като някакъв як сарказъм ли да го четем. Мани.

                  Коментар


                  • Аз например вече не чакам от Държавата на мафията нищо..Знам, че ще продължат и корупцията и лъжите за големи успехи.. Както се казва - без илюзии..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                      Състоянието на борсата е отражение на състоянието на държавата, респ. на доверието , което тази държава излъчва към своите и чужди инвеститори.
                      И когато нашата държава остави КТБ да фалира, а борсата се срина, какво бяха виновни решилите да рискуват парите си на БФБ, та изядоха по едно голямо дърво?! Само не ми казвай, че държавата няма отношение към фалита на КТБ.
                      Та в този ред на мисли, защо ли БФБ е една от най- лошо представящите се борси в цял свят?!
                      За КТБ, ок повлия на целия пазар. За ЧЕЗ - държавата не повлия на целия пазар . За риска от отказ на регулатора можеше и сам да се сетиш и да реагираш предварително. Подобни откази на регулатори има по целия свят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Интересното е, че при тантелата ЕУБГ не се случва нищо..Стабилна акция..
                        Няма как да се случи ,щото те приемат оценката на КЗК като :

                        Еврохолд приема решението на КЗК като позитивна оценка
                        за финансовата мощ на холдинга
                        София, 24 октомври 2019 - Във връзка с постановената днес забрана за концентрация от страна на Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) по сделката за придобиването на бизнеса на ЧЕЗ Груп в България, Еврохолд България АД заявява: ● Еврохолд оценява високо усилията на КЗК да извърши задълбочено проучване на придобиването за рекордно кратък срок - 10 работни дни. Холдингът вярва, че до решението е достигнато след внимателен прочит и задълбочен анализ на всички факти и обстоятелства. ● Еврохолд приема решението на КЗК като позитивна оценка за финансовата мощ на холдинга и като потвърждение за възможностите на компанията да реализира мащабни придобивания. Това е още един аргумент холдингът да продължи да следва своята стратегия за развитие. ● Решението на КЗК несъмнено допринася за това всеки настоящ или бъдещ инвеститор в българската икономика (купувач или продавач) да има необходимото доверие в българския регулатор и по този начин да има пълна прогнозируемост на инвестиционните си планове.
                        ● Като публична компания с голям брой международни и институционални инвеститори, Еврохолд ще изчака решение на надзорния съвет на компанията за по-нататъшните стъпки по сделката и за развитието на инвестиционната си стратегия в енергийния сектор.
                        ● Еврохолд доказа, че може успешно да структурира придобиването на бизнеса на ЧЕЗ в България и да управлява отговорно активите на придобитите дружества. По проекта работи международен екип от над 100 експерти. За финансирането на сделката беше осигурен капитал от две глобални инвестиционни банки. При така планираната инвестиция в придобиването на компаниите на ЧЕЗ, в това число цената на сделката, изкупуването на миноритарните дялове, изплащането на задълженията на придобиваните дружества и инвестиционната програма за тяхното развитие, в България щяха да постъпят над 500 млн. евро. В рамките на холдинга беше формиран енергиен борд, съставен от авторитетни български и международни енергийни експерти, които разработиха стратегия за развитие. Стратегията беше представена публично по-рано този месец в централата на Еврохолд в София пред експерти, анализатори и медии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Интересното е, че при тантелата ЕУБГ не се случва нищо..Стабилна акция..
                          И на мен това ми прави впечатление. Даже в темата им не се пише.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            И на теб ли някой друг е виновен за инвестиционните ти несполуки?
                            Състоянието на борсата е отражение на състоянието на държавата, респ. на доверието , което тази държава излъчва към своите и чужди инвеститори.
                            И когато нашата държава остави КТБ да фалира, а борсата се срина, какво бяха виновни решилите да рискуват парите си на БФБ, та изядоха по едно голямо дърво?! Само не ми казвай, че държавата няма отношение към фалита на КТБ.
                            Та в този ред на мисли, защо ли БФБ е една от най- лошо представящите се борси в цял свят?!

                            Коментар


                            • Интересното е, че при тантелата ЕУБГ не се случва нищо..Стабилна акция..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                няма щото няма да ги купят скоро ако имат лоши практики......
                                Иначе гадна работа ..
                                Утре в нормална страна щяха да разпродадат и Чез и ЕУБГ но тук сигурно ще се качат... ?
                                Нещо такова ли трябваше да се получи в нормална страна.......все пак сме малка страна

                                Коментар

                                Working...
                                X