IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Дори и само заради това изречение ама никога няма да ви подкрепя протестите
    Що бре, да не би да обърках и австрийците да са ги изритали от сичките чужбини преди да им доде реда ние да им бием ШУТА
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Дали е възможна една ликвидация тук? Или най-малкото продажба на новия оператор, който ще поема нещата... ??? Каква би била евентуална ликвидационна стойност тук?
      Не е препоръка.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Чешките айдуци, ако държавата си върши работата можеше да не ни крадят. Ако обаче нашите айдуци ни крадят държавата никога нямаше да си свърши работата. Като пример веднага давам топлофикация София.

        В сметките на почти всеки жител на София часта за топлофикация е много по-голяма от тази за ЧЕЗ. но срещу топлофикация не може да се направи нищо. Нито можеш да ги зарежеш - дори и да не ги използваш, нито жилището ти е неприкосновено - плащам им за това че те ти ползват жилището за тръби, нито можеш да направиш нещо за сметката. При едно и също лично потребление различните потребители на топлофикация плащат мног оразлични суми. защото топлофикация не знайно през какви врътки в закона са изкарали че тези които им плащат имат Колективна отговорност за сградата. нещо просто немислимо поне според мен. Все пак след като политиците се крият все зад липсата на колективна отговорност, от къде на къде едно държавно дружество може изкуствено да обединява гражданите като им търси колективна отговорност.
        Това го дължиш на Иван Костов и Шиляшки.Веикато и там изненада.Отивам да плащам и гледам кубик и нещо разлика от общия водомер.Питам какво е това и нагло ми се отговаря ами разликата.Аз обаче още по нагло попитах откъде накъде ще ми начисляват нешо което не съм потребил а оная патка ми отговаря ми такъв е закона.Ей така са направени законите в полза на монополите а обикновения човек е беззащитен.Докато енерго веиката и телефони не се наврат в кучи задник няма да има оправия.Именно драгалевския мангал им даде права.Аз лично съм бил в тогавашния комитет по енергетика да давам мнение по новия закон през 1999 или 2000г ако се не лъжа.Тогава като видях какво са направили параджиите направо онемях.Опитах се да се противопоставя но ме натириха с думите че трябвало да ме интересува само моя кеф и интерес а хората отговора беше еби ги в гъза.

        Коментар


        • ?

          И сега какво следва, че и Химимпорт ще изгори с парите с които е купил пакета в ЧЕЗ ли, защото аз това не го вярвам да стане или пък хората които работят в тази компания ще загубят работата си ли?

          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            А бе някой знае ли защо последните 23 години разпродават България?

            Всеки западноевропеец може да дойде тука да си купи я предприятийце да смучи от българите, да купи земица, да си купи имотче...
            А защо обратното не е възможно?

            Българите съгласни ли са с това да се разпродава България за да може 0,1% да забогатяват, а 99,9% да мизерстват?
            +1024
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • А бе някой знае ли защо последните 23 години разпродават България?

              Всеки западноевропеец може да дойде тука да си купи я предприятийце да смучи от българите, да купи земица, да си купи имотче...
              А защо обратното не е възможно?

              Българите съгласни ли са с това да се разпродава България за да може 0,1% да забогатяват, а 99,9% да мизерстват?

              Коментар


              • ЧЕЗ: Спазвали сме, спазваме и ще продължим да спазваме законите на България и на всички страни, в които работим
                17 март 2013 | 12:17 | Агенция "Фокус"
                Начало / Енергетика
                София. ЧЕЗ стриктно спазва българските закони и работи в съответствие с нормативната уредба на ЕС, съобщиха от пресцентъра на дружеството. Като част от Групата на ЧЕЗ в България спазването на законите, в т.ч. данъчните, е върховен принцип, който не подлежи на коментар. ЧЕЗ в България стриктно изпълнява своите данъчни задължения. От началото на дейността си до сега сме платили 429 милиона лева данъци на българската държава. Групата ЧЕЗ е инвестирала в България 1.7 милиарда лева и осигурява работни места за повече от 3500 души.
                Спазвали сме, спазваме и ще продължим да спазваме законите на България и на всички страни, в които работим. Оказваме пълно съдействие на Прокуратурата, НАП и всички останали проверяващи органи и очакваме да бъдем уведомени по законоустановения ред и в законоустановения срок за резултатите от тях. Вярваме, че тези резултати ще докажат точно, че стриктно спазваме българските закони.
                И някаква конкретика за нарушенията? Доколкото разбрах са пак 30-те дни и въобще старите неща на нов глас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  А бре, некой може ли да ми каже от колко държави ги ИЗРИТАХА вече ЧЕЗ, преди да дойде ред ние да им бием ШУТА !!!
                  Дори и само заради това изречение ама никога няма да ви подкрепя протестите

                  Коментар


                  • А бре, некой може ли да ми каже от колко държави ги ИЗРИТАХА вече ЧЕЗ, преди да дойде ред ние да им бием ШУТА !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Проблемът ми е Топлофикация ...
                      +1 Докато Фандупкова се обажда без да я питат за Топлофикация (гузен-негонен) и ни опрощава лихви в края на отоплителния сезон, парното е надуто до безкрай,а топлата вода е хладка. ГРОБ пази последната крепост - София, но и от паричките не се отказват

                      Цитат от ДИР: "ЦАЦАРОВ дава чиновници от ДКЕВР на прокурор" А ще останат ли на длъжност докато ги проверяват??!!
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Чешките айдуци, ако държавата си върши работата можеше да не ни крадят. Ако обаче нашите айдуци ни крадят държавата никога нямаше да си свърши работата. Като пример веднага давам топлофикация София.

                        В сметките на почти всеки жител на София часта за топлофикация е много по-голяма от тази за ЧЕЗ. но срещу топлофикация не може да се направи нищо. Нито можеш да ги зарежеш - дори и да не ги използваш, нито жилището ти е неприкосновено - плащам им за това че те ти ползват жилището за тръби, нито можеш да направиш нещо за сметката. При едно и също лично потребление различните потребители на топлофикация плащат мног оразлични суми. защото топлофикация не знайно през какви врътки в закона са изкарали че тези които им плащат имат Колективна отговорност за сградата. нещо просто немислимо поне според мен. Все пак след като политиците се крият все зад липсата на колективна отговорност, от къде на къде едно държавно дружество може изкуствено да обединява гражданите като им търси колективна отговорност.
                        По принцип аз от ЧЕЗ нямам надути сметки....
                        Като се раздели пропорционално на дните миналата година плащах 30--45 лв а сета 50 -60 лв. а имаше и 13 % увеличение ...
                        Проблемът ми е Топлофикация и тяхното нежелание да си мерят парното да не е всеки месец ,ами поне на тримесечие....
                        Тези прогнозни сметки ...са гола вода ,миналата година ми върнаха над 500 лв сега пак работят по същият тертип и ще има връщане...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Яснооо, за да не ни крадат нашите си айдути, требе да ни крадат чешките айдуци !!!
                          Чешките айдуци, ако държавата си върши работата можеше да не ни крадят. Ако обаче нашите айдуци ни крадят държавата никога нямаше да си свърши работата. Като пример веднага давам топлофикация София.

                          В сметките на почти всеки жител на София часта за топлофикация е много по-голяма от тази за ЧЕЗ. но срещу топлофикация не може да се направи нищо. Нито можеш да ги зарежеш - дори и да не ги използваш, нито жилището ти е неприкосновено - плащам им за това че те ти ползват жилището за тръби, нито можеш да направиш нещо за сметката. При едно и също лично потребление различните потребители на топлофикация плащат мног оразлични суми. защото топлофикация не знайно през какви врътки в закона са изкарали че тези които им плащат имат Колективна отговорност за сградата. нещо просто немислимо поне според мен. Все пак след като политиците се крият все зад липсата на колективна отговорност, от къде на къде едно държавно дружество може изкуствено да обединява гражданите като им търси колективна отговорност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Яснооо, за да не ни крадат нашите си айдути, требе да ни крадат чешките айдуци !!!
                            На това му се вика РОБСКО ЖИВОТНО С РОБСКА ПСИХИКА!!!

                            Коментар


                            • Яснооо, за да не ни крадат нашите си айдути, требе да ни крадат чешките айдуци !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                А най-добре е държавните ни дружества да са на държавата България, не на Чехия и Австрия!
                                E нали НЕК е държавно???!!! БДЖ, Топлофикация София, ВМЗ и т.н.
                                Има ли едно от тези дружества което да не е на загуба и да не е касичка за политици и партии?????

                                Всичко трябва да е частно, но добре и правилно регулирано от държавните органи!!!
                                И е крайно притеснително, че излизат премиери, министри, прокурори и взимат лицензи, които не само че не са давали, но и не зависи от тях дали ще вземат или не!!!
                                И като акционер в едно от тези дружества съм крайно възмутен, че КФН която би трябвало да защитава инвеститори като мен от празните приказки на медийни герои, не реагира по никакъв начин и ръководството и се спотайва като милиционер в храстите на второкласен селски път!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X