IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Абе и аз прогнозирах 300-320, но Асанчо ще ги плати след жалби и натиск..Голям боклук е този..
    нека бай Грую да каже какво ще става! .. ако пак познае - ще го ползваме него занапред ... според мен и да пишете и да не пишете - все е този ..
    Last edited by petyob; 03.08.2021, 18:35.

    Коментар


    • Абе и аз прогнозирах 300-320, но Асанчо ще ги плати след жалби и натиск..Голям боклук е този..

      Коментар


      • Кой ли е изготвил обосновката?Дал е само 20% тегло на НСА....Ами не сме длъжни да го приемаме.Едва ли ще го отпишат,а и имат кредити за връщане.За това ще им се наложи да си разпределят дивидент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          мнение от 13.05 - не се гордея особено с прогнозата СУ, за съжаление

          мда, бай Грую пак беше прав, както и при Спидито, кой каквото и да приказва ...

          Коментар


          • мнение от 13.05 - не се гордея особено с прогнозата СУ, за съжаление
            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Аз очаквам 280-300 преко сили, но ви желая поне 350. Все пак знаем кой е насреща и колко обича да плаща - вярно, че в момента има изобилие от пари, но... Успехи желая
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Асанчо пак се изложи..А ние пак трябва да пишем жалби..Целта може да е след жалбите да стане 300..310..

              Коментар


              • За съжаление бях прав - Асанчо си е асанчо
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                  Явно се пробват, ако мине номера. Интересно е че най-високата цена платена от предложителя е 221,54лв, тоест от 335млн.евро само 146 млн евро са платени за ЧЕЗ Разпределение
                  BB50 интересно ми е да прочета твоето мнение. Винаги си давал много точно прогнози за търговите предложения. Благодаря предварително.

                  п.п Най-високата цена за периода е 304лв а не 300лв. Спиди имаше десетки страници за търговото, тук са отделени две страници за обосновка на цената ?
                  Last edited by Innocent; 03.08.2021, 18:26.

                  Коментар


                  • Дали може да напишем писмото до Кирил Петков с молба да обърне внимание на търговото предложение? Мисля че е добре да се привлече обществен интерес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Тони, какво е 277..Да не е излязла цената на търговото..
                      виж в екстри

                      Коментар


                      • Тони, какво е 277..Да не е излязла цената на търговото..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                          Явно се пробват, ако мине номера. Интересно е че най-високата цена платена от предложителя е 221,54лв, тоест от 335млн.евро само 146 млн евро са платени за ЧЕЗ Разпределение

                          И колко пъти, колко пъти ...1 ли 100 ще се пробват и дор де ще се къндиса,
                          Все ще да боли, добре че се рещих да ги от играм, барем до към прилична средна

                          Коментар


                          • Измамниците са си измамници! Без изненади

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              277лв?
                              Явно се пробват, ако мине номера. Интересно е че най-високата цена платена от предложителя е 221,54лв, тоест от 335млн.евро само 146 млн евро са платени за ЧЕЗ Разпределение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                277лв?

                                Голям майтап настана, на голу Д

                                Коментар

                                Working...
                                X