IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти от акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ХЕС - 40 не е ли леко завишен, ама дано да дадат толкоз

    А по интересният въпрос е кво ще го правим тоя дивидент. Миналата година беше лесно - реинвестираше се.

    Ама сега на тези нива чуденката дали да влизаш или не е голяма.

    Коментар


    • При мен ~ в първата десетка на 5-цифрените,-към предложените добавям-
      СФИм- ~0,25 поне мамаФАРМа- 0,15- тя сама от обратно изкупени го е докарала ;- БФБ само управата ли ще си Го погълне ~ 0,25 за хидравликите си прав ,че само ВЕЛЕВ и Ко. са на ясно , но очаквам ХИКА да изненадат приятно - с едни ~0,10/15
      Емка- 0,07 ;- ЕНМ-П - ~1,27 ;- БРЕФ - ~0,05 ;- АТЕРА - ~0,35 ;- ЕРХд-~ 0,30 ;- ХИМ-П-~0,19 , остават АКТИВ и ФПП да видим как ще се отсрамят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        СФИ не е ли ниска тази прогноза?
        мисля че е напълно реална, ако отчетем по-големия брой акции, след увеличението!
        По скоро за мен интересното е М+С ще затвърди ли 60ст или ще върне на 40ст, ама само Велев знае!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Така Слънчо АД обяви вече планиран дивидент от 28стинки, други очаквания?

          Аз бих казал :
          СФАРМ - 10ст
          СФТРД - 25ст
          СФИ - 20ст
          БФБ - 12ст
          М+С - 60ст
          ХЕС - 40ст

          бих се радвал и ако Инс-а пуснат нещо, НО не ми се вярва!
          СФИ не е ли ниска тази прогноза?

          Коментар


          • Днес, Трайчо гостува по "НОВА" и от това, което изложи като проблеми в енергетиката, не очаквам да се раздават дивиденти в енергетиката !

            Коментар


            • Така Слънчо АД обяви вече планиран дивидент от 28стинки, други очаквания?

              Аз бих казал :
              СФАРМ - 10ст
              СФТРД - 25ст
              СФИ - 20ст
              БФБ - 12ст
              М+С - 60ст
              ХЕС - 40ст

              бих се радвал и ако Инс-а пуснат нещо, НО не ми се вярва!

              Коментар


              • очаквате ли изненади за 2013?

                Коментар


                • Ха-ха - хесовиците - ликвидни, Жабоците и Имотаджийската Софарма - неликвидни.


                  Бъзикаш се.


                  Любовното послание не го видах... щото още не се знае колко дивидент, нали?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Най-щедри, колко да са
                    Сметни ги в % отнесено към стойността на акцията в момента на раздаване на дивидент. Иначе тези огромни цифри могат да заблудят някой начинаещ А когато се посочва период (напр. 2008-20012) допълни и движението на цената на акцията. Тогава ще ти се изясни картинката
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Attached Files
                        Last edited by tony1975; 25.08.2013, 09:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Можеш да прочетеш и за

                          Кучетата на BGTR30

                          това е стратегия само с дивидентски компании.
                          добра стратегия!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            Можеш да прочетеш и за

                            Кучетата на BGTR30

                            това е стратегия само с дивидентски компании.
                            Най-доброто в кризата беше кучешката. Поздравления. И аз горе-долу, така го оцелявах. Но като гледам по-добро не се очертава...
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Можеш да прочетеш и за

                              Кучетата на BGTR30

                              това е стратегия само с дивидентски компании.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Мда ао искаш дивидент огледай адсиц-те ама внимателно - има някои които носят титлата, като ПраймПропърти ама не дават!!!
                                Имаме такава тема с Импето - потърси във форума, но ако не ти се рови други такива компании са:
                                1. Софарма групата
                                2. Стара Планина групата
                                3. СОФКОМ
                                4. ДРУПАЛ
                                5. както казах - някои АДСИЦ
                                Има и доста други дивидентоносещи компании, макар някои да не са толкова ликвидни:

                                http://www.investor.bg/companies/rat.../2011/3/0.html

                                Коментар

                                Working...
                                X