IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енерго-Про Продажби АД (4ES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    отиваш да се повозиш на мрежите ли
    Колкото повече, толкова повече....

    По принцип влизам по рано и излизам по рано.....но това да е кусура....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Може и да съжалявам но 2 лева на акция са си 2 лева....
      Успех на останалите в позиция....
      Ред е на Мрежите...
      Не е препоръка...
      отиваш да се повозиш на мрежите ли

      Коментар


      • Някой знае ли кой продава и защо продава тук?. Не е препоръка за нищо.
        Last edited by the money-maker; 31.10.2012, 10:37.

        Коментар


        • Може и да съжалявам но 2 лева на акция са си 2 лева....
          Успех на останалите в позиция....
          Ред е на Мрежите...
          Не е препоръка...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Еврофинанс засякох да изкупува днес. Може би за ПФ Бъдеще.
            Вече ме е яд че им дадох бройки, но пък като се замисля, оня измисления мастър, 8-10% доходност ги чака година и половина, а ние тук ги правим за по-малко от месец и да сме недоволни..

            Остана ми добра бройка и за 24 лв.
            То, че е измислен герой от приказките Мастъра, измислен е. Но гледай другите влогари колко са още по-измислени!!!!!!!!!!! Мастъра поне изпитва религиозна любов към златото, каквото аз по тухлите и бетона!
            Last edited by X_Y; 31.10.2012, 10:23.

            Коментар


            • Еврофинанс засякох да изкупува днес. Може би за ПФ Бъдеще.
              Вече ме е яд че им дадох бройки, но пък като се замисля, оня измисления мастър, 8-10% доходност ги чака година и половина, а ние тук ги правим за по-малко от месец и да сме недоволни..

              Остана ми добра бройка и за 24 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Това колко е, над 2%?

                Ако мажо е купувач, евентуалното търгово трябва да е на поне на 24 лв.

                (8) (Нова - ДВ, бр. 61 от 2002 г., доп. - ДВ, бр. 52 от 2007 г., в сила от 03.07.2007 г.) Цената на търговите предложения по чл. 149, ал. 8, както и по чл. 149б не може да бъде по-ниска от средната претеглена пазарна цена на акциите за последните 3 месеца, а когато такава не е налице - от най-високата цена за една акция, заплатена от предложителя, от свързаните с него лица или от лицата по чл. 149, ал. 2, през последните 6 месеца преди регистрацията на предложението. Търговият предложител може да обоснове предлаганата от него цена съгласно ал. 6.

                п. п. Не виждам кой друг освен мажоритаря, би имал мотивация да купува на 24 лева
                А тия абдали защо продадоха днес цели 1000 бройки на мажо за 15,2?!

                Коментар


                • Това колко е, над 2%?

                  Ако мажо е купувач, евентуалното търгово трябва да е на поне на 24 лв.

                  (8) (Нова - ДВ, бр. 61 от 2002 г., доп. - ДВ, бр. 52 от 2007 г., в сила от 03.07.2007 г.) Цената на търговите предложения по чл. 149, ал. 8, както и по чл. 149б не може да бъде по-ниска от средната претеглена пазарна цена на акциите за последните 3 месеца, а когато такава не е налице - от най-високата цена за една акция, заплатена от предложителя, от свързаните с него лица или от лицата по чл. 149, ал. 2, през последните 6 месеца преди регистрацията на предложението. Търговият предложител може да обоснове предлаганата от него цена съгласно ал. 6.

                  п. п. Не виждам кой друг освен мажоритаря, би имал мотивация да купува на 24 лева

                  Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 1 079 24.000 25 896.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 13 152 24.000 315 648.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 8 626 24.000 207 024.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 350 24.000 8 400.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 2 981 24.000 71 544.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 1 224 24.000 29 376.000
                  4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 6 122 24.000 146 928.000

                  На ОТС тази вечер
                  Last edited by dex; 30.10.2012, 17:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    честито на продалите на 24 лева
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 1 079 24.000 25 896.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 13 152 24.000 315 648.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 8 626 24.000 207 024.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 350 24.000 8 400.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 2 981 24.000 71 544.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 1 224 24.000 29 376.000
                    4ES Енерго-Про Продажби АД-Варна 6 122 24.000 146 928.000

                    На ОТС тази вечер

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Оппаааааааааа, приятна изненада при тренда. Ке чакам още........
                      честито на продалите на 24 лева

                      Коментар


                      • Оппаааааааааа, приятна изненада при тренда. Ке чакам още........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Кой така пазарува тук?
                          То голямо пазарувне,няма що.Аз имам 830 бройки само тук(Къв инвеститор съм аз все пак?) ,а кво е минало едно нищо.Не препоръка да си купувате акции от тук все пак,или от сходни такива дружества.Чакайте и ги дръжте по банките парите.

                          Коментар


                          • Кой така пазарува тук?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                              Винаги съм се чудил на т.н. БГ "Спекуланти", как си цъкат през няколко стотинки и при първа несигурност продават, дори на загуба ...

                              Аз харесвам тази акция и мисля да си я чакам!

                              Прочетете по-долу официалното съобщение на Мажото, че чрез свързани лица контролира .. ннад 83%.

                              И ако клаузите в закона са спорни при регистриране на емисията, то при придобиването на нови 20% от приватизацията /повече от 3%/год./ би трябвало да не може да гласува с тях на ОС ако не отправи търгово.

                              За мен цената на тази акция е м/у 25 и 30 лв.

                              Успех!

                              е препоръка!
                              Мажоритара си купи акциите и тук и при Мрежите....
                              В момента се търсят акции за над 300 К особенно при Енерго Про Мрежи.......
                              А някой разпродават за да получат див заек в Западна БГ , а нямаше ли питомен .....
                              Сега ще чуем всякакви приказки за това как купуват за своя сметка ами и миналият пък купуваха за своя сметка шест ИП и после продаваха .... Ако нещо не се търси в момента ,каква е гаранцията да се търси на тази цена след година, особенно като ЧЕЗ имат всички лостове и не мислят да правят търгово..........
                              Не искам за съм лош пророк ,но в ЧЕЗ е най лошата приватизация засега......

                              Не е препоръка.....

                              Коментар


                              • Смях ....

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Продаваме да покриваме ли.....
                                Неча се научите......
                                Винаги съм се чудил на т.н. БГ "Спекуланти", как си цъкат през няколко стотинки и при първа несигурност продават, дори на загуба ...

                                Аз харесвам тази акция и мисля да си я чакам!

                                Прочетете по-долу официалното съобщение на Мажото, че чрез свързани лица контролира .. ннад 83%.

                                И ако клаузите в закона са спорни при регистриране на емисията, то при придобиването на нови 20% от приватизацията /повече от 3%/год./ би трябвало да не може да гласува с тях на ОС ако не отправи търгово.

                                За мен цената на тази акция е м/у 25 и 30 лв.

                                Успех!

                                Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X