IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смешна ликвидност на БФБ!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    На мен и толкова няма да ми коства, да проверим ли Стига анализа ми да показва че искам да купя или продам, една една, разрешено е!
    Закона за пазарните манипулации е писан все з асделки които сами по себе си разрешени. Пък така общо е написан че с достатъчно фантазия всичко може да мине. намира човек някакъв член дето да изглежда реалистичен - което не е трудно при сделка при която комисионната е огромен процент от самата сделка, пише го този член в писмото и го праща. Всичките разходи са само за пощата по-малко и от комисионната за борсата.

    Ако КФН бъде засипана от такива писма нищо чудно най-после да борсата да нааправи един сегмент за нормални лотове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Както казах, няма проблем . Аз правя каквото съм си наумил - все пак ще ми коства само едно писмо.
      На мен и толкова няма да ми коства, да проверим ли Стига анализа ми да показва че искам да купя или продам, една една, разрешено е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Нямаш никакъв шанс. Твоята поръчка си виси и може да я плясне с колкото си акции иска
        Ама аз даже не съм сигурен че искам да го глобяват - просто искам да му направя гадно, защото и той ми прави гадно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Няма какво да гледам, мисли както е по закон!

          Или ти друго яче си представяш, че не те кефи
          Както казах, няма проблем . Аз правя каквото съм си наумил - все пак ще ми коства само едно писмо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Добре - ако случайно ми купиш или ми продадеш еднна акция ще видиш и дали комисията мисли като теб
            Нямаш никакъв шанс. Твоята поръчка си виси и може да я плясне с колкото си акции иска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Добре - ако случайно ми купиш или ми продадеш еднна акция ще видиш и дали комисията мисли като теб
              Няма какво да гледам, мисли както е по закон!

              Или ти друго яче си представяш, че не те кефи

              Кажи коя акция продаваш или купуваш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Това е нелепо, щом един лот е една акция ако искам мога да купувам цялото ти предлагане на по една, без да имаш право да ми гледаш в канчето, еле пък да се обяснявам на някой!

                Решенито е доста по елегантно с опция всичко или нищо.
                Добре - ако случайно ми купиш или ми продадеш еднна акция ще видиш и дали комисията мисли като теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  И какъв точно е проблемът? В щатско можеш да го правиш
                  Слагаш еда нормална оферта продава, някакъв прошляк или за да види кой продава или за да те накара да си разкараш офертата, вместо да ти ги купи почва да ти цъка по една две акции. на които сделки моята комисионна е повече от сумата на самата сделка.

                  не ме интересуват неговите мотиви, не ме интересува дали и защо го прави, дали комисията ще реши че има или няма манипулация. Аз просто ще го докладвам за манипулация.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Особено с тези дребни сделки дето само ме цакат да плащам комисионни.

                    Аз по едно време много им бях набрал на тези с по едната акция и бях решил да сезирам КФН за манипулация всеки път когато някой ми продаде или ми купи обем който е по-малък и от комисионната.

                    От тогава обаче нещо понамалих търговията, и не ми се у случвало. но това обещание си го държа. Ако някой ми купи или ми продаде на мен нещо за 2 или 5 лева трябва да знае че ще сезирам КФН за манипулация.

                    пък после той да ходи да се обяснява.
                    Това е нелепо, щом един лот е една акция ако искам мога да купувам цялото ти предлагане на по една, без да имаш право да ми гледаш в канчето, еле пък да се обяснявам на някой!

                    Решенито е доста по елегантно с опция всичко или нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Особено с тези дребни сделки дето само ме цакат да плащам комисионни.

                      Аз по едно време много им бях набрал на тези с по едната акция и бях решил да сезирам КФН за манипулация всеки път когато някой ми продаде или ми купи обем който е по-малък и от комисионната.

                      От тогава обаче нещо понамалих търговията, и не ми се у случвало. но това обещание си го държа. Ако някой ми купи или ми продаде на мен нещо за 2 или 5 лева трябва да знае че ще сезирам КФН за манипулация.

                      пък после той да ходи да се обяснява.
                      И какъв точно е проблемът? В щатско можеш да го правиш

                      Коментар


                      • Особено с тези дребни сделки дето само ме цакат да плащам комисионни.

                        Аз по едно време много им бях набрал на тези с по едната акция и бях решил да сезирам КФН за манипулация всеки път когато някой ми продаде или ми купи обем който е по-малък и от комисионната.

                        От тогава обаче нещо понамалих търговията, и не ми се у случвало. но това обещание си го държа. Ако някой ми купи или ми продаде на мен нещо за 2 или 5 лева трябва да знае че ще сезирам КФН за манипулация.

                        пък после той да ходи да се обяснява.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение


                          Добре де колеги то е ясно че няма как да накараш някои който има портфейл на стойност 1000 лева да вкара още 500лв. това е абсурдно, въпреки че може да се направи както е на други места нямаш право да търгуваш по-малко от 1 лот, а един лот е 100 акции примерн, на мен редовно ми купуват/продават 5-10 акции. Друго което можем да направим са късите, едно време ги имаше тъкмо се зарадвах и се разпадна работата, тъкмо тук е пълно с ревящи какви шитове има на БФБ, да видим тогава един красив дневе(най-много седмичен) шорт скуиз. Нека да понатиснем кадето трябва за:
                          1.Къси
                          2. ДЗР върху индексите или пък някакъв начин да се търгува индексите лонг/шорт дей трайдинг
                          Не Ви ли писна толкова години ксамо да гледате в екраните без да правим пари, аз вече съм сменил 4 лаптоп за 6 години само от търкане и гледане
                          Съгласен съм с всичко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Аз не споря че рпавилата са по-добри - много ясно че не са. Просто казвам че БФБ е много по-лесно. Въпреки ниската ликвидност. И ако някой не може да се оправя на нея, все ще закрепи положението. Но ако реши въпреки това да излезе навън без да знае как се играе играта ще му приберат паричките за отрцитално време.

                            Нашата борса е борса на тревоядни, навън са хищниците.
                            Добре де колеги то е ясно че няма как да накараш някои който има портфейл на стойност 1000 лева да вкара още 500лв. това е абсурдно, въпреки че може да се направи както е на други места нямаш право да търгуваш по-малко от 1 лот, а един лот е 100 акции примерн, на мен редовно ми купуват/продават 5-10 акции. Друго което можем да направим са късите, едно време ги имаше тъкмо се зарадвах и се разпадна работата, тъкмо тук е пълно с ревящи какви шитове има на БФБ, да видим тогава един красив дневе(най-много седмичен) шорт скуиз. Нека да понатиснем кадето трябва за:
                            1.Къси
                            2. ДЗР върху индексите или пък някакъв начин да се търгува индексите лонг/шорт дей трайдинг
                            Не Ви ли писна толкова години ксамо да гледате в екраните без да правим пари, аз вече съм сменил 4 лаптоп за 6 години само от търкане и гледане

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              И как ще се научат

                              Еврофондове ли да ползваме за каузата, или да чакаме на Писарушка да им стане интересна, може би неволята да викаме.

                              За да има интерес трябва да има и игра, засега май само интерес има, ама от рода подарете та подарете, че вас и да не ви вълнува, ние едно си знаем..

                              Ми няма да стане така.
                              Ами, това приказвам от сигурно 12 години. И Комисия и Борса защитават ли защитават дребните инвеститори. А те не знаят, че са такива

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Абе хора, директно ви казвам, че ората не знаят квой туй акция Че по бившите фондове знаете ли що гласувани дивиденти изгоряха?
                                И как ще се научат

                                Еврофондове ли да ползваме за каузата, или да чакаме на Писарушка да им стане интересна, може би неволята да викаме.

                                За да има интерес трябва да има и игра, засега май само интерес има, ама от рода подарете та подарете, че вас и да не ви вълнува, ние едно си знаем..

                                Ми няма да стане така.

                                Коментар

                                Working...
                                X