IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мираж ли е SOFIX под 100?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Позволявам си една много малка забележка. При М+Ц дивидентът е 38 ст. Ако закръгляваш, по-точното закръгление би следвало да е 40 ст, а не 30 ст. Казвам го, не за друго, а по-скоро за да съответства на никът, който си избрал.
    30 ст. би съответствало на моя ник Не е препоръка
    Моя грешка - объркал съм го с на някой друг дивидента или за някоя друга година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
      Важното е, че посоката е ясна, а фрейма е "скоро", много скоро
      Кога ще отвържеш от синджира свети Kаранадупаки - предполагам, че така може, да звучи гръцкия еквивалент
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        При тези нива има компании, които работят и дават сносен дивидент.

        Само от групата на Софарма

        Медика - 2.00 - 20 ст. печалба на акция, 15 ст. дивидент
        Софарма Трейдинг - 1.80 - 21 ст. печалба на акция, 15 ст. дивидент
        Софарма имат и те прилична печалба, ама няма да дадат сносен дивидент.

        Монбат - 4.20 - 44 ст. печалба на акция, миналата година 17 ст. дивидент
        М+С - 6.30 - 1.15 лв печалба на акция, 30 ст. дивидент
        Каолин - 2.00 - 18 ст. печалба на акция, 8 ст. дивидент

        Има и компании, които работят имат прилична печалба на акция, ама не дават дивидент.
        ЕМКА - 1.40 - 15 ст. печалба на акция


        Това са само от тези дето имам. Предполагам и другите форумци ще се включат с добри акции.

        И това без да броим АДЦИСите дето дават по 10-20% дивидент тази година (догодина ще видим колко ще е).


        Надявам се разбирате идеята.

        Ако цените им на тези паднат 3 пъти - то ще си е рай направо за инвеститорите.


        Разбира се при най-черния сценарий - разпад на ЕЗ, ЕС и пр. и всички се стискат и купуват само стоки първа необходимост - възможно е да го видим.
        Позволявам си една много малка забележка. При М+Ц дивидентът е 38 ст. Ако закръгляваш, по-точното закръгление би следвало да е 40 ст, а не 30 ст. Казвам го, не за друго, а по-скоро за да съответства на никът, който си избрал.
        30 ст. би съответствало на моя ник Не е препоръка
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Важното е, че посоката е ясна, а фрейма е "скоро", много скоро
          Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          Прогноза без таймфрейм не струва.

          Коментар


          • При тези нива има компании, които работят и дават сносен дивидент.

            Само от групата на Софарма

            Медика - 2.00 - 20 ст. печалба на акция, 15 ст. дивидент
            Софарма Трейдинг - 1.80 - 21 ст. печалба на акция, 15 ст. дивидент
            Софарма имат и те прилична печалба, ама няма да дадат сносен дивидент.

            Монбат - 4.20 - 44 ст. печалба на акция, миналата година 17 ст. дивидент
            М+С - 6.30 - 1.15 лв печалба на акция, 30 ст. дивидент
            Каолин - 2.00 - 18 ст. печалба на акция, 8 ст. дивидент

            Има и компании, които работят имат прилична печалба на акция, ама не дават дивидент.
            ЕМКА - 1.40 - 15 ст. печалба на акция


            Това са само от тези дето имам. Предполагам и другите форумци ще се включат с добри акции.

            И това без да броим АДЦИСите дето дават по 10-20% дивидент тази година (догодина ще видим колко ще е).


            Надявам се разбирате идеята.

            Ако цените им на тези паднат 3 пъти - то ще си е рай направо за инвеститорите.


            Разбира се при най-черния сценарий - разпад на ЕЗ, ЕС и пр. и всички се стискат и купуват само стоки първа необходимост - възможно е да го видим.

            Коментар


            • В държавата на мутрите винаго се пречи на законния бизнес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                Не е възможно, защото в СОФИКС непрекъснато се вкарват и вадят емитенти с цел изскуствено подържане на по-високи стойности на индекса. Това са административни решения, а аз няма как да знам кога и какво ще щукне в кухата глава на някой чиновник.
                Прогноза без таймфрейм не струва.

                Коментар


                • Не е възможно, защото в СОФИКС непрекъснато се вкарват и вадят емитенти с цел изскуствено подържане на по-високи стойности на индекса. Това са административни решения, а аз няма как да знам кога и какво ще щукне в кухата глава на някой чиновник.

                  Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                  Можеш ли да обвържеш прогнозата си с таймфрейм?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                    Можеш ли да обвържеш прогнозата си с таймфрейм?
                    Може разбира се...

                    След трета световна, земетресение от 9 по Рихтер или Първа освободителна албанска армия , напредва към София.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                      Още в 2008г. ви казах, че целта при СОФИКС е 80, ама кой ли ме слуша?
                      Можеш ли да обвържеш прогнозата си с таймфрейм?

                      Коментар


                      • Още в 2008г. ви казах, че целта при СОФИКС е 80, ама кой ли ме слуша?

                        Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Ба*и, къде пък 100... Трябва да изпофалиргат половината компании ...

                        Коментар


                        • По скоро въпросът е Софикс под 250 ... Там е дъното а другото е малко като на седянка..... лакардии....
                          Трябва да се видят кога мога да гръмнат дългите на индексният и да следва разпродажби който не могат да бъдат поети от ДФ и дребните . Иначе борбата вече една година е за всяка стотна.....
                          така че моля да пуснете стоповете на индексният и ще видите до колко ще слиза. ....

                          Коментар


                          • Това е все едно през Август 2007 да питаш: "мираж ли е Софикс 2000"

                            На въпроса може да си отговориш сам
                            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ного си алчен, Пъпешов.
                              Ного!

                              Така и трябва да бъде

                              Коментар


                              • Ного си алчен, Пъпешов.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X