IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как България бе прецакана 2 пъти за последните 20 г. от Световната финансова мафия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rinaa1 Разгледай мнение
    Даааааааа !
    А така браво важното да се въртят кинти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
      Ринчееее, от кучетата ли са тези парички?
      Даааааааа !

      Коментар


      • Като видях заглавието на темата реших че основоположник ще е Черкезов ама то тц...... бил негов аналог - Геко
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Ах този Геко! Абе голяма каша ти е в главата бе приятел ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rinaa1 Разгледай мнение
            През ръцете ми минават около 15 хил . лв . всеки ден и сега като се замислих - наистина нови банкноти скоро не съм виждала . Отбелязвам го просто като факт .
            Ринчееее, от кучетата ли са тези парички?

            Коментар


            • [QUOTE=mia11;1059251420]
              Първоначално изпратено от R.A.T.M. Разгледай мнение
              Кой те знае теб на икономическата карта на света бе момче?!?


              Дедо ни Сорос
              Че кво му е на Сорос здрав курав мъж. Прилича на овехтяла антика, но това е само дегизировка легендирал се е така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение
                Много готина тема. По едно време си помислих да не съм в Бисери и Вицове.
                Дали пък не сме там

                Коментар


                • През ръцете ми минават около 15 хил . лв . всеки ден и сега като се замислих - наистина нови банкноти скоро не съм виждала . Отбелязвам го просто като факт .

                  Коментар


                  • Много готина тема. По едно време си помислих да не съм в Бисери и Вицове.

                    Коментар


                    • ВЕрно е, че парите много намаляха... При борд само ако влизат нови пари в икономиката, тогава се печатат левове. А от икономиката само изтичат пари...
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                        Аз ви казах от какво е - няма нови пари , а само износ на капитал от БГ последните години и като цяло съм сигурен че парите в обръщение - тези които се въртят сред обикновеното население и фирми, са се свили драстично предполагам - и на никой не му пука за това

                        А виждаме какво е в САЩ, чичо Бен ги замеря американците с пари , като им ги вхърля директно с хеликоптер, както се казва, а нас ни морят , това е истинта

                        Огледайте се кой е най-разпространения бизнес скорео време - бързи кредити и рискови кредити - на супер високи лихви - това е пак щото няма пари в обръщение
                        Не мога да разбера това субективни нападки ли са спрямо Геко или какво? Човека наистина е описъл точно това каквото се е случи 96-97 г. (имам 6ти клас даже и диплома за висше образование имам, която не е от миналата година) и това какво се случва сега. Малко лаконично го е написъл, но то може и така да се каже по-просто, инфлация 96-97 и стагфлация в момента. Нали се сещате за думите на Родшилд (не си спомням обаче дали беше Давит Ротшилд или баща му/дядо му) "Дайте ми да управлявам финансовата система на една държава и нищо друго не ми трябва" Нищо лично към никой!!!

                        Коментар


                        • [QUOTE=R.A.T.M.;1059251362]
                          Кой те знае теб на икономическата карта на света бе момче?!?


                          Дедо ни Сорос
                          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            ...и в кое точно е прав геко , че световните мафиоти един път (96-97 г.) ни позволиха да "печатаме" изобилно хартии за да ни се такова мамата и 10 г. по късно същите мафиоти ни забраняват да печатаме изобилно хартии пак за да ни се такова мамата.... те ни наложиха валутния борд за да ни таковат мамата , те назначиха Герб да ни управляват за да ни се такова мамата , само леко изтърваха нещата 2001 - 2008 г. когато оставиха комунягите да ни управляват за да можем малко да си отдъхнем.... сега като ни се такова мамата хубаво пак ще пуснат комунетата да си отдъхнем малко , да позабогатеем дет се вика.... Този момент ли чакаш бабке съни ..Ето сега звъня на световните мафиоти да им кажа да спрат да ни таковат мамата , да направим едни предсрочни избори , да си "изберем" комунягите , че червените бабки ( сънита) имат нужда малко от отдих....
                            _____________________________
                            За последно променено от X_Y : Днес в 15:10
                            Йосиф, имаш проблем и с логическите съждения. Като прочетеш нещо, първо се опитай да го осмислиш.
                            Много ясно съм написала, че Геко е прав в наблюденията си, но прави грешки в изводите си!!!
                            Наблюденията му, че има износване в банкнотите в обръщение и по-малко нови.
                            Ако си скаран със ститистиката, можеш и индиректни способи да ползваш.
                            Например, попитай някоя касиерка, било то в банка или в по-голяма фирма...
                            По-долу съм посочила и някои причини за това...

                            Между другото, най-голямо количество пари като номинално изражение има през 2008-ма...А цикличната сезонност си е нещо нормално за паричното обръщение, аи не го намирам за водеща причина за това, което коментирам.
                            Изводите на Геко са си друга работа ...

                            И по-долу си позволих да използвам точно твоя подход, но за разлика от теб добавих и отговор по същество.
                            Докато ти си едно мрънкало - има ли тема, в която някой с нещо да не е бил съгласен с водената денс политика и ти да си се заял, че нищо не разбира от икономика, че е комунист...или че е баба(баба е майка ти)?....Обидите ти и празнословието са 99% от писанията ти
                            Last edited by X_Y; 27.04.2012, 16:43.

                            Коментар


                            • Абсурдна тема, още по-абсурдни коментари за стари банкноти и печатане на пари - има Закон за Валутния борд - прочетете си го, за да ви стане ясен момента с печатането ...

                              Що се отнася до Световната мафия - по-голяма глупост не бях чувал! Кой те знае теб на икономическата карта на света бе момче?!? Това, което се случи през последните 20 г. е чисто и просто преминаване на държавното богатство в ръцете на управляващите преди '89 и техните наследници ... И това е нещо съсвсем логично, понеже този строй преди '89 не предполагаше онаследяване на власт, привилегии и собственост ... Единствената възможна опция за запазване, разбирай онаследяване, на цялата тази власт, собственост и т.н., е възможна само при демокрация ... И така, нашите нови капиталисти - бивши комунисти си спретнаха една измислена революцийка, оставяйки простия народ да цъка с език:"Как стана така?" ... Ами ще стане ... Защото революция се прави с кръв ... "Нежна революция" имало ... Че то това е оксиморон ... като "мила екзекуция", както се изрази Светльо Хиподилски преди време ... И оттук - всички кинти представени като ПЧИ са изнесените преди време кинти, внасяни от бащите, майките, бабите и дядовците ви в ПФ за тия 45 години ... Та престанете с тия глупости - световнат мафия и БГ ... Тя световната мафия се занимава с далеч по-доходоносни дейности, та с БГ ли ще си играе?!?! ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                                Щом всички го правят и ние трябва да го правим!
                                Геко, почакай годинка-две и пак ще говорим.
                                Ние със сигурност няма да се оправим (кога ли е било я).
                                Ама със сигурност ще си сближим нивото с доста голяма част е Европата, понеже тепърва ще видят големия. И много ще ги БОЛИ.
                                Ний сме си навикнали

                                Коментар

                                Working...
                                X