IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как България бе прецакана 2 пъти за последните 20 г. от Световната финансова мафия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Между 11-14 трилиона долара са откраднати от бившия СИВ и изнесени!Поровете се потърсете и прочетете!!!

    От България са към 450-600 милиарда лева и има още поне 300-450 милиарда за крадене!!!

    Ще допуснем ли това, да се случи е това е въпроса?!!!
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

    Коментар


    • Темата трябва да започва с : ЗАЩО ......

      Защото Всички ние носим вина, че допуснахме да се случат тези неща последните 23г. и продължаваме да допускаме!!!
      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
        Два пъти? България не е спирала да бъде прецаквана още от турско робство до днес ...
        И кой по точно ни прецаква?И как?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
          Няма смисъл да се харчат за нови банкноти, така или иначе скоро ще приемем еврото като платежно средство.......друг е въпросът да не си останем само ние с него
          Относно намаляването на парите в обръщение - да точно така е. С около 10% са намалели в последната година поради изтегляне на валута от чуждестранните банки с клонове в България заради кризата в Европа и липсата на достатъчно чужди инвестиции и износ, които да компенсират това. А това си е сериозен проблем за икономиката.
          Като добавим към така написаното и фактите, че всички големи централни банки за си увеличили балансите - димек напечатали са пари, при нас както казваш парите са намели с 10% за 2011 само, и добавим, че парите в обръщение са изкуствено извадени чрез изкуствено и непазарно високи (може би най-високите в Европа) лихви по депозитите - това не си ли е прецекване за БГ народ, а аз не виждам нищо от страна на Правителството, при все че цял свят прави всичко възможно от монетарна гледна точка, за да облекчи финансовата криза
          There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

          Коментар


          • Първоначално изпратено от rinaa1 Разгледай мнение
            През ръцете ми минават около 15 хил . лв . всеки ден и сега като се замислих - наистина нови банкноти скоро не съм виждала . Отбелязвам го просто като факт .
            Няма смисъл да се харчат за нови банкноти, така или иначе скоро ще приемем еврото като платежно средство.......друг е въпросът да не си останем само ние с него
            Относно намаляването на парите в обръщение - да точно така е. С около 10% са намалели в последната година поради изтегляне на валута от чуждестранните банки с клонове в България заради кризата в Европа и липсата на достатъчно чужди инвестиции и износ, които да компенсират това. А това си е сериозен проблем за икономиката.

            Коментар


            • Два пъти? България не е спирала да бъде прецаквана още от турско робство до днес ...

              Коментар


              • Големи сте веселяци тук бе


                п.п.
                Идеята за психиатър не беше лоша
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  И в аржентина имаме инвестиции. Представете си ако тези пари ги инвестираме в България, ще бъдем новият Европейският Китай на Балканите!
                  Виена бе човек всичко започва от там Виеннннаа валс балерини малерини от там почни ти ми разгъваш некви теории през призмата на открити източници и на луната сигурно имаме ама

                  Коментар


                  • И в аржентина имаме инвестиции. Представете си ако тези пари ги инвестираме в България, ще бъдем новият Европейският Китай на Балканите!
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Защото в Бразилия има инвестирани 100 милярда щатски долара български капитал. Най-вече в енергетиката. Червения бизнес елит и е ударил здраво рамо.
                      То да беше само там червеният капитал ехххххххх зяла книга може да се напише за периода след 89 ма ква е ползата кажи няма нямаа ще ти кажа аз светът е друг различен и скоро отново ще се преобъарне с главата надолу също както краят на осемдесетте ама малцина го осъзнават

                      Коментар


                      • Защото в Бразилия има инвестирани 100 милярда щатски долара български капитал. Най-вече в енергетиката. Червения бизнес елит и е ударил здраво рамо.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • А знаете ли защо Дилма Русев стана президент?[/QUOTE]

                          Защо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Не си пиян, но няма да е лошо да разкажеш всичко това на психиатър. След месец ще си нов човек. Ако си пиеш хаповете след това, нито ти, нито близките ти ще имате проблеми.
                            Даммммммммм сериозен съвет даваш към колегата трябва сериозно да се замисли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                              Съгласен съм с всичко което казва мистър Геко.
                              Въпрос: Знаете ли че няма контрол над БНБ, никой не ги следи колко печатят, ами утре могат да си напечатят 1 милярд, да си финансират проектите в Бразилия например
                              Вдруги ден също, няма никакъв контрол!
                              Ще кажете че съм пиян знам:
                              Но аз веднага ще ви кажа че е публична "тайна" че последните 10г. в Актавис Дупница, се произвеждат специални хапове, нещо подобно на витамини Супрадин, но с по силен ефект И за всички европейски разузнавателни части това е публична тайна
                              Та след като това се случва, кой може да ми гарантира че тези които печатят, не си правят делчо спасов? Ще кажете че съм пиян:
                              А знаете ли защо Дилма Русев стана президент?
                              Не си пиян, но няма да е лошо да разкажеш всичко това на психиатър. След месец ще си нов човек. Ако си пиеш хаповете след това, нито ти, нито близките ти ще имате проблеми.

                              Коментар


                              • Съгласен съм с всичко което казва мистър Геко.
                                Въпрос: Знаете ли че няма контрол над БНБ, никой не ги следи колко печатят, ами утре могат да си напечатят 1 милярд, да си финансират проектите в Бразилия например
                                Вдруги ден също, няма никакъв контрол!
                                Ще кажете че съм пиян знам:
                                Но аз веднага ще ви кажа че е публична "тайна" че последните 10г. в Актавис Дупница, се произвеждат специални хапове, нещо подобно на витамини Супрадин, но с по силен ефект И за всички европейски разузнавателни части това е публична тайна
                                Та след като това се случва, кой може да ми гарантира че тези които печатят, не си правят делчо спасов? Ще кажете че съм пиян:
                                А знаете ли защо Дилма Русев стана президент?
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X