IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фалира ли вече България ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
    Полския внос никога не е бил забраняван , все пак това е страна от ЕС .
    Просто някой изкупи бг яйцата и спря полския внос нарочно, че да прави спекула
    Още ли не ви стана ясно, язък ви за дипломите
    Тоя някой да не поеФтини и агнешкото с 5 тира замразено агнешко от пражката пролет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не е така ...
      Обявиха няколко полски партиди за незаконни и спряха целият внос от там за пълна проверка а поляците се жалваха ама нашите им резнаха крилцата че у нас само българските са качествени и кокошките щастливи и дотам яицата си отидоха .... и сега ох! искаме си ги пак...
      истината че нашите земеделци могат само да протестират нищо друго , само наливат пари в субсидии а сектора не е мръднал , все едвам оцелявали все не можели да се модернизират

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
        Полския внос никога не е бил забраняван , все пак това е страна от ЕС .
        Просто някой изкупи бг яйцата и спря полския внос нарочно, че да прави спекула
        Още ли не ви стана ясно, язък ви за дипломите
        Не е така ...
        Обявиха няколко полски партиди за незаконни и спряха целият внос от там за пълна проверка а поляците се жалваха ама нашите им резнаха крилцата че у нас само българските са качествени и кокошките щастливи и дотам яицата си отидоха .... и сега ох! искаме си ги пак...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
          Защо още не са пуснали полския внос? Като не можем да произвеждаме ефективно, наш си проблем, това е пазара!
          Полския внос никога не е бил забраняван , все пак това е страна от ЕС .
          Просто някой изкупи бг яйцата и спря полския внос нарочно, че да прави спекула
          Още ли не ви стана ясно, язък ви за дипломите

          Коментар


          • кОпувайте шоколадови,
            на същага цена са,
            а има и играчка Фатре
            Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
            Защо още не са пуснали полския внос? Като не можем да произвеждаме ефективно, наш си проблем, това е пазара!

            Коментар


            • Защо още не са пуснали полския внос? Като не можем да произвеждаме ефективно, наш си проблем, това е пазара!
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                да не ти пречи някой банан

                - Нане, знаеш ли, кога че се събудиш с един лев между краката?
                - Не знам, Вуте.Кога?
                - Кога яйцата станат по 50 стотинки!...
                Точно по случаят, днес четох в www.dnes.bg , че до Великден ще станат над 60 стотинки, така че може и с лев и двадесет да се събудим!
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Да ги харчат, че току-виж инфлацията ги стопила
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • ще емитира нов дълг,
                    с който ще покрие стария

                    Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Идея нямам. Като слушам ДянкоФ сме цъфнали и вързали. Едни осемстотин и кусур милиона евраци трябва да се плащат, но Дянкав явно ги има в кеш, щом и ДДС ще намалява Нещо ми пречи да мисля напоследък

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Идея нямам. Като слушам ДянкоФ сме цъфнали и вързали. Едни осемстотин и кусур милиона евраци трябва да се плащат, но Дянкав явно ги има в кеш, щом и ДДС ще намалява Нещо ми пречи да мисля напоследък

                      От сребърния фонд бе. То с тях и без тях се тая. Тиквоча каза, туй са пенсии за 2 месеца. За никъв не са. А и погледни реално. Ако ги дадем на пенсионерите за 2 месеца по некви там 100 тина лева, кво ше си купят. Виж ако намерим начин тези кинти да ги земат примерно 5-6 човека съвестни ГЕРБерасти, какво нещо ще могат да си купят.

                      Мислиш глобално, мисли локално!
                      Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                      Коментар


                      • Идея нямам. Като слушам ДянкоФ сме цъфнали и вързали. Едни осемстотин и кусур милиона евраци трябва да се плащат, но Дянкав явно ги има в кеш, щом и ДДС ще намалява Нещо ми пречи да мисля напоследък

                        Коментар


                        • Мен ако питаш е фалирала още преди има няма 700 години.
                          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                          Коментар


                          • Естествено че е фалирала - да видим как Тиквата пак ще ни обясни че предишните са виновни

                            Коментар


                            • Фалира ли вече България ?

                              Виждам какви ли не теми за фалит на Гърция, ЕС, САЩ и кой ли не. НО не виждам тема която най-много би трябвало да ни вълнува, а именно - Фалира ли вече България?

                              Тази сутрин в ефира на bTV премиерът каза неща, които лично мен не ме учудват, но са изключително тревожни и притеснителни.

                              Вече се говори за повторение на "Виденовата зима", ясно е че парите от "Сребърният фонд" ще бъдат изхарчени за бюджетни дупки, инфлацията започна да скача, а експортът на България да намалява.

                              Та чудя се аз, Фалира ли вече България ?
                            Working...
                            X