IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фондове на Стандарт А. Мениджмънт бавят тегления на УПФ Бъдеще за милион от 3 месеца

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
    От това което чета, оставам силно изненанад!
    ...
    виждам, че неграмотността е тотлана, ...
    , тя е премитива...


    П.С. ниско ниво, много ниско..
    ...
    научите да чете ...... учебници т.н.
    Tочно така ! Трябва да си прочел и някоя книга (не само "хартия"), не само учебници, за да асимилираш, как се пише "премитивна"
    Ниско ниво, много ниско. Така e, който не е чел навремето достатъчно !
    A за оцк какво ще кажеш за последно, може би едно "бог да прости" )))
    Не е препоръка
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
      Прав си, имам много да чета още!
      Нямам представа как разбра, но наистина съм овчар, но ИСКАМ да се занимавам с несвойствени дейности. Моля те, не ме спирай да имам мечти, не искам да бъда овчар цял живот! Искам да приличам на теб, позволи ми поне да си помечтая за това
      Що му се вързваш, не четеш ли, какъв е неграмотник !?
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
        ...Сядай си на задника има много да четеш!

        Успех на всички на всички трудолюбиви хора... а на овчарите пожелавам да не се занимават с несвойстени дейности ...
        Прав си, имам много да чета още!
        Нямам представа как разбра, но наистина съм овчар, но ИСКАМ да се занимавам с несвойствени дейности. Моля те, не ме спирай да имам мечти, не искам да бъда овчар цял живот! Искам да приличам на теб, позволи ми поне да си помечтая за това
        Last edited by първи стъпки; 10.03.2012, 02:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          верно не си много умен
          кви ИП-та , кви договори , кви борси в тази тема се говори за ИД-та въобще наясно ли си що е това ИД или в пристъп на алкохолен ентусиазъм си решил да покажеш на форума колко си велик ?
          ЗА 3-ТИ ПЪТ ПОВТАРЯМ , ЦИТИРАЛ СИ НЕЩО , ДАЙ ЛИНК КЪМ ОРИГИНАЛА ДА ГО ВИДИМ.
          ОК, явно бягаш от залога. Помогни ми /въпреки, че 14 г. не си се занимавал/ и ми намери фонд за БФБ, който осребрява поръчки от деня на заявката им, така и двамата ще си бъдем полезни, повярвай ми!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
            Прочети договорите на ИПтата и ще разбереш, че съм прав. Давам ти жокер - чети на най-големите! А при теб противоречия колкото искаш - уж от 14г. не се занимаваш, а влизаш в спорове към днешна дата??? И когато човек ти казва какви са реалностите, ти казваш, че си губиш времето с него???
            верно не си много умен
            кви ИП-та , кви договори , кви борси в тази тема се говори за ИД-та въобще наясно ли си що е това ИД или в пристъп на алкохолен ентусиазъм си решил да покажеш на форума колко си велик ?
            ЗА 3-ТИ ПЪТ ПОВТАРЯМ , ЦИТИРАЛ СИ НЕЩО , ДАЙ ЛИНК КЪМ ОРИГИНАЛА ДА ГО ВИДИМ.
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
              аз нищо не гарантирам. а ти продължаваш да увърташ. ЦИТИРАЛ СИ НЕЩО , ДАЙ СЕГА И ИЗТОЧНИКА ДА ВИДИМ КВО ЦИТИРАШ!!!!!!!
              верно имаш проблем с българския май. съвети , гаранции и въобще правиш ли разлика между поръчки за продажба на борсата и котировки за обратно изкупуване от ИД.
              въобще кво ли се занимавам.... май не си много умен и само си губя времето тука.
              Прочети договорите на ИПтата и ще разбереш, че съм прав. Давам ти жокер - чети на най-големите! А при теб противоречия колкото искаш - уж от 14г. не се занимаваш, а влизаш в спорове към днешна дата??? И когато човек ти казва какви са реалностите, ти казваш, че си губиш времето с него???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                ти къде живееш бе човек
                инвестиционните дружества от отворен тип дали тука , дали в щатите или канада се подчиняват на едни и същи правила задължени са да котират всекидневно цена купува за обратно изкупуване на собствените си акции, които пък се оценяват според стойността на активите притежавани от ИД-то .кви срокове кви невалидности на поръчката тва да не ти е борса.
                Връщам се на първоначалния си пост "язък за хора с много постове"
                Търгувал ли си на БФБ? Наясно ли си, че с 2 лв по твоята схема мога да изкарам 200 000 без 1% риск? Няма лошо ако не знаеш, лошото е, че имаш имидж и си позволяваш да учиш хората на нормативни уредби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                  Искам поръчките ми за продажба да се осребряват по деня на направата им. Ти ми го гарантираш според постовете ти. Знаеш ли какво може да се случи?
                  аз нищо не гарантирам. а ти продължаваш да увърташ. ЦИТИРАЛ СИ НЕЩО , ДАЙ СЕГА И ИЗТОЧНИКА ДА ВИДИМ КВО ЦИТИРАШ!!!!!!!
                  верно имаш проблем с българския май. съвети , гаранции и въобще правиш ли разлика между поръчки за продажба на борсата и котировки за обратно изкупуване от ИД.
                  въобще кво ли се занимавам.... май не си много умен и само си губя времето тука.
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                    Просто кажи какви са фактите според теб, недей толкова да разсъждаваш!
                    ...Сядай си на задника има много да четеш!

                    Успех на всички на всички трудолюбиви хора... а на овчарите пожелавам да не се занимават с несвойстени дейности ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      това като СЪВЕТ ли го приемаш
                      и все още не си дал източника за цитата , който постна. ясно е вече , че си голям и ги разбираш нещата , сега дай и фактите подкрепящи тезата ти .
                      Искам поръчките ми за продажба да се осребряват по деня на направата им. Ти ми го гарантираш според постовете ти. Знаеш ли какво може да се случи?

                      Коментар


                      • Mного докачливи сте нощем
                        Цената е най-близката до заявката и в срок съгласно правилата на фонда - има и нормативно определени граници, ама кой ти чете (както е казал някой по-надолу. Не ми се четат закони и когато инвестирам ) На мен ми е достатъчно, че всички правят така, а когато всики бъркат, всички са прави
                        Между другото, кой освен тбй определя цена ежедневно, че ми стана интересно?
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                          Това твой пост ли е?
                          това като СЪВЕТ ли го приемаш българският роден ли ти е или втори език
                          и все още не си дал източника за цитата , който постна. ясно е вече , че си голям и ги разбираш нещата , сега дай и фактите подкрепящи тезата ти .
                          Last edited by NYSERookie; 10.03.2012, 02:06.
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            ти къде живееш бе човек
                            инвестиционните дружества от отворен тип дали тука , дали в щатите или канада се подчиняват на едни и същи правила задължени са да котират всекидневно цена купува за обратно изкупуване на собствените си акции, които пък се оценяват според стойността на активите притежавани от ИД-то .кви срокове кви невалидности на поръчката тва да не ти е борса.
                            Това твой пост ли е? Първо даваш гръмки съвети, после казваш, че не разбираш нищо?

                            Коментар


                            • кви сто лева , къв бас ве малоумник
                              признах , че не зная и не споря. помолих да ми разясниш, вместо това обаче , ти продължаваш да се правиш на интересен
                              след като знаеш толкова давай. за всички ще е полезно, а мен може и друг път да ме мачкаш и громиш
                              и къде в мненията ми видя да давам съвети в тази тема
                              Last edited by NYSERookie; 10.03.2012, 02:03.
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                не се прави на интересен ами обясни.повтарям за албанските реотани: НЕ СЪМ В СИСТЕМАТА от 14 години и НЕ ЗНАМ как става на практика СЕГА .ти кат си толкова отворен обясни ми . аз ше ти кажа само, че преди 3 години продадох обратно елана високодоходен и ми ги платиха по цени от деня на заявката. а да , котираха по онова време всеки ден и не съм чувал/ а щях повярвай / да е променяна наредбата.
                                Като не знаеш защо даваш акъли на хората??? Или не си в "системата" 14 г. и не даваш съвети, или заставаш зад думите си като мъж!
                                Пак ще ти повторя, тъй като претендираш за знания в областта на законодателството, дай да ги осъдиме, повярвай ми - достатъчно големи са!

                                Коментар

                                Working...
                                X