IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фондове на Стандарт А. Мениджмънт бавят тегления на УПФ Бъдеще за милион от 3 месеца

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Сега е момента дребните инвеститори да действат... То се купува, когато е гадно...
    на теб доколкото помня от 4-5 години ти е гадно
    решил си да споделиш положителните емоции от инвестирането на БъФъБъ с късметлиите ли
    горе главата , рано или късно, по-скоро второто и вашите мъки ще свършат
    и що сега да инвестираме, кат след година ше е два пъти по-еФтино ?
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение
      Споделям мнението ти напълно. Но, ако са решили в БГ- да няма капиталов пазар, ние какво можем да направим!? Лошо, много лошо, няма да видим чужд инвеститор още 10 години. Започвам да завиждам дори на Гърците, ебати. Много дребни инвеститори никога няма да се върнат на борсата...

      .. Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение, другото е разписано в Конституцията на Република България, за свободата на словото...
      Сега е момента дребните инвеститори да действат... То се купува, когато е гадно...

      Оп, корекция - може и доста по-гадно да стане
      Така, че всеки да си преценява...
      Last edited by melon; 07.03.2012, 20:36.

      Коментар


      • Аз съм доволен не виждам Холдинг Пътища Ад тъй, че успех на другите.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение


          Това е към 31.12.2010г. Ако са така и дяловете към сегашния момента.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            Спрете с тази идиотщина да си мислите, че дадена компания едва ли не е в длъжна с нещо на миноритарите
            Ти си титан! В съдружия където печалбата е за мажоритаря а загубата обща аз не влизам.

            Коментар


            • Ееее, ся стари билЕ, не стига че ви пиша домашното, ся и претенции
              Аз на БФБ-то освен MILDE и EMEKA и една тайнакомпания - акции нямам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                твърде стари данни, но като гледам ще се окажа прав за полимери и елма..

                Коментар


                • http://standardinvestment.bg/UserFil...10%20final.pdf

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    БРАВО СТЪПКА.НАПРЕДВАШ. ИМА КОМПАНИИ В РАЗВИТИТЕ СТРАНИ , КОИТО С ВЕКОВЕ ПЛАЩАТ ДИВИДЕНТИ
                    А ние тук нямаме вековни компании

                    Спрете с тази идиотщина да си мислите, че дадена компания едва ли не е в длъжна с нещо на миноритарите

                    Разберете първо, че няма миноритари и мажоритари - има само един клас акции - обикновени безналични с право на глас - някои е с ивенстиция от 5000 лв. в компания за с инвестирани милиони първоначално - е как да са мисли , че някой му е длъжен

                    Всяка компания си решава това на ОСА - тези дето не дават дивиденти - се предполага, че се разививат, няма изходящ кеш за дивиденти - което е придадена стойност към компания - раздаването на дивидент е един вид източване от компанията - само на ОСА може да се реши според интереса

                    ИНАЧЕ ЗА ОБРАТНИ ИЗКУПУВАНИЯ СЪМ ЗА! Но само на цени когато говорим за под П/Б 1 или драстични такива, Пример ако бях на Синергон, щях да направа обратно на топливо на 5 лв. да изкупя целия фрее флоат, или при Хима има също такиваки случаи където буи трябвало да има такива
                    Last edited by G.Gekko; 07.03.2012, 20:12.
                    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                    Коментар


                    • БРАВО СТЪПКА.НАПРЕДВАШ. ИМА КОМПАНИИ В РАЗВИТИТЕ СТРАНИ , КОИТО С ВЕКОВЕ ПЛАЩАТ ДИВИДЕНТИ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        нищо смешно не виждам...това,че ще изкяри някой евентуално някой лев няма никакво значение на фона на щетата, която ще нанесе на капиталовите пазари едно разпердушинване на ДФ. Титаните от стандарт са ясни, но да бяха само те с мед да ги мажеш...

                        Не забравяйте, че всеки ужилен дребен спестител ще откаже поне 20 евентуални бъдещи участници на БФБ пряко или косвено (ДФ)...

                        това, че сега ще купите на примоция..не значи, че в бъдеще ще има на кой да го продадете.

                        Съжалявам, че тона ми е критичен, но имам чуството, че съвсем издребняхме напоследък. Еле пък да пишат тук други конкуренти на Стандарта (титани от ДФ)...по-добре да минава и да заминава. Колкото повече патардия се вдига..толкова по-голям е шанса да подпукат и другите ДФ...ако си мислите,че те са много яки....яки яки...ама де са купувачите. Като ви изспият каруцата с готини акции да видим откъде кеш....

                        Поздрави и успех!
                        Берт, за мен като дребен, индивидуален инвеститор проблемът е в дивидентната политика. Ако компаниите се ангажират с дивидент /по подобие на АДСИЦите, макар и с по-малък % разбира се/ спадовете на борсата и ниската ликвидност не биха ме отказали, а напротив.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          нищо смешно не виждам...това,че ще изкяри някой евентуално някой лев няма никакво значение на фона на щетата, която ще нанесе на капиталовите пазари едно разпердушинване на ДФ. Титаните от стандарт са ясни, но да бяха само те с мед да ги мажеш...

                          Не забравяйте, че всеки ужилен дребен спестител ще откаже поне 20 евентуални бъдещи участници на БФБ пряко или косвено (ДФ)...

                          това, че сега ще купите на примоция..не значи, че в бъдеще ще има на кой да го продадете.

                          Съжалявам, че тона ми е критичен, но имам чуството, че съвсем издребняхме напоследък. Еле пък да пишат тук други конкуренти на Стандарта (титани от ДФ)...по-добре да минава и да заминава. Колкото повече патардия се вдига..толкова по-голям е шанса да подпукат и другите ДФ...ако си мислите,че те са много яки....яки яки...ама де са купувачите. Като ви изспият каруцата с готини акции да видим откъде кеш....

                          Поздрави и успех!
                          Здравей,
                          Не издребняваме просто сме се примирили със ситуацията и пазейки кеша търсиме да купиме нещо стойностно и целта е ние да оцелеем......
                          Това със ДВ и кой по ред го писах на Батя когато се успокояваше че Елана свършва и почва розовото.... е сега е Стандарт и чакаме следващият. Утре всички ще дръпнат купува с 5% и няма да има и 30 сделки през деня....
                          Аз имам в момента 5 поръчки купува и ако знам кой са позициите ще ги дръпна надолу. Иначе ще сваля всичките....
                          Този ДФ не е единствения а аз не съм се отказал още от борсата....
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Даааам, то само с купуване не стаа, трябва да има възможност и да излезеш от покупките

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Мариян може да не е КФН ама аз не вярвам да имат само Биовет.....
                              При положение, че поръчката е от преди 3 месеца, според мен са продали всичко, на което има купувачи...

                              а позициите, които само те подкрепят, биовет, оцк просто няма на кой да продадат... поне не и на тези цени...
                              биовет все ще намерят купувач, макар и по-ниско, ама оцк кой ли ще им ги купи...

                              п.п. не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Мариян може да не е КФН ама аз не вярвам да имат само Биовет.....
                                нищо смешно не виждам...това,че ще изкяри някой евентуално някой лев няма никакво значение на фона на щетата, която ще нанесе на капиталовите пазари едно разпердушинване на ДФ. Титаните от стандарт са ясни, но да бяха само те с мед да ги мажеш...

                                Не забравяйте, че всеки ужилен дребен спестител ще откаже поне 20 евентуални бъдещи участници на БФБ пряко или косвено (ДФ)...

                                това, че сега ще купите на примоция..не значи, че в бъдеще ще има на кой да го продадете.

                                Съжалявам, че тона ми е критичен, но имам чуството, че съвсем издребняхме напоследък. Еле пък да пишат тук други конкуренти на Стандарта (титани от ДФ)...по-добре да минава и да заминава. Колкото повече патардия се вдига..толкова по-голям е шанса да подпукат и другите ДФ...ако си мислите,че те са много яки....яки яки...ама де са купувачите. Като ви изспият каруцата с готини акции да видим откъде кеш....

                                Поздрави и успех!
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X