IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов метод за инвестиции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Goshofx Разгледай мнение
    Благодаря на всички, коментарите са супер, наистина не очаквах такава популярност.

    Като за начало неправилно се изразих като казах инвестиция - по-точно имах впредвид значението да "вложиш" сума пари (по-точно малка) в някоя финансова услуга.

    "Трябва да си тотален демент, за да си мислиш че няма да те хванат. В момента идеята е софтуера да се напише така, че отварянето и затварянето на позициите да бъде на база алгоритъм, който да отваря позиции които да държи от 3-4 дни до 2 седмици. Затварянето ще става, при определен stop loss. Програмата се пише така, че 10% (може да вдигнем процента) от трейдовете да са на загуба. "

    мисля че това което казвате тук, е регулирано, четох че не им плащат на сигналите когато правят така, по-точно месечния им p/l се изчислява..мисля че е от значение с което да се заемеш да е регистрирано някъде сериозно (като NFA, MDiFN) ...
    a колкото до печалби аз си отворих едно демо със зулу-то и засега печеля като си клатя краката, даже сериозно се замислям за реал, дърпа ме мисълта да вложа около 1000-2000 лв. при 12-16% печалба...само че нещо брокер още не съм избрал....
    мисля,четох, не знам обаче ............
    пич, не си мисли ,че си открил топлата вода. пари въздушно единици умеят да правят. а простотията , която си открил току що е измислена , за да направи собствениците си богати, а не такива като тебе
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Господи, колко мъка има по тази земя.....

      Първоначално изпратено от Goshofx Разгледай мнение
      По мое мнение форекс и по-точно платформите за автоматична търговия (като зулутрейд, еторо, tradency) са добра инвестициия за що-годе бърза печалба - под бърза имам впредвид добра възвращаемост. какво мислите останалите?

      Коментар


      • Нова платформа за автоматична търговия

        Благодаря на всички, коментарите са супер, наистина не очаквах такава популярност.

        Като за начало неправилно се изразих като казах инвестиция - по-точно имах впредвид значението да "вложиш" сума пари (по-точно малка) в някоя финансова услуга.

        "Трябва да си тотален демент, за да си мислиш че няма да те хванат. В момента идеята е софтуера да се напише така, че отварянето и затварянето на позициите да бъде на база алгоритъм, който да отваря позиции които да държи от 3-4 дни до 2 седмици. Затварянето ще става, при определен stop loss. Програмата се пише така, че 10% (може да вдигнем процента) от трейдовете да са на загуба. "

        мисля че това което казвате тук, е регулирано, четох че не им плащат на сигналите когато правят така, по-точно месечния им p/l се изчислява..мисля че е от значение с което да се заемеш да е регистрирано някъде сериозно (като NFA, MDiFN) ...
        a колкото до печалби аз си отворих едно демо със зулу-то и засега печеля като си клатя краката, даже сериозно се замислям за реал, дърпа ме мисълта да вложа около 1000-2000 лв. при 12-16% печалба...само че нещо брокер още не съм избрал....

        Коментар


        • А аз се връщам на темата:
          - Дали не е по-добре, тогава, да я преименува човекът в "нов софтуер за автоматична търговия"?
          ...просто, за да бъдем коректни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Абсолютно нито един факт не пропускам На първо време ще се търгува без лвъридж. В последствие, обаче когато имаме достатъчно история за пазарите и средния лагм програмата ще се калибрира. за да може да се ползва оптимално и ливъридж.
            Кольо ти си абониран за утрешния вестник

            един нов фен на високоскоростната търговия (по български в рамките на секунди, на уолстрийт милисекунди)
            всичкo супер, но е въпрос на време брокерите да вземат по-бързи контировки

            успех

            ПП внимавай с лоста
            Last edited by bertram; 21.02.2012, 10:18.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Ох миличък симпатагя. Какво съм чел или не съм си нямаш и бегла представа. Нарочно не искам да казвам повече.

              Войдването на акаунта е част от риска, за това и в момента нещата се тестват . Засега няма никакъв проблем. Основната причина поради която се войдват такива акакаунти е защото повечето ботове отварят и затварят позиции в рамките на 10 секунди. Трябва да си тотален демент, за да си мислиш че няма да те хванат. В момента идеята е софтуера да се напише така, че отварянето и затварянето на позициите да бъде на база алгоритъм, който да отваря позиции които да държи от 3-4 дни до 2 седмици. Затварянето ще става, при определен stop loss. Програмата се пише така, че 10% (може да вдигнем процента) от трейдовете да са на загуба.

              Buyback-а на инвестицията е около една седмица и то не при high-frequency trading, така че риска напълно се оправдава.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                не само това.проблема е , че ако си мислиш дето си фанал господа за шлифера, не вярваш на никой и нищо докато сам не се опариш
                Никола,
                пиши за възникващите проблеми по пътя. такива ще има купища вярваш или не
                Мдам. Дори и да успееш да ги измамиш, в общите условия на тея "платформи" си е записано, че могат да ти затрият регистрацията и да ти откажат по нататъшна "търговия" без да ти дават каквито и да било обяснение /обикновено ти връщат парите / . Точно както на определени играчи на блек джек, които броят картите, е отказан достъп до всички казина в Лас Вегас, а и не само там

                Никола - седнали сте цял софтуер да пишете, а не сте прочели един licence agreement - типично по български

                Коментар


                • Мерси ще пиша със сигурност, но до момента съм хванал един човек да набива поръчките и пак се изкарват нелоши пари. Проблемът е че искам този процес да се автоматизира напълно, а писането на такава програма е тегаво, защото зависи от API-тата на вендора на платформата.
                  Last edited by Nikola; 21.02.2012, 09:58.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                    Ма пропускаш факта, че има голямо разминаване в стойностите на котировките при тея "платформи" и тези на Блумберг Като ти светне марджин кол-а , ще пишеш оплаквателни писма до арменския поп
                    не само това.проблема е , че ако си мислиш дето си фанал господа за шлифера, не вярваш на никой и нищо докато сам не се опариш
                    Никола,
                    пиши за възникващите проблеми по пътя. такива ще има купища вярваш или не
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Абсолютно нито един факт не пропускам На първо време ще се търгува без лвъридж. В последствие, обаче когато имаме достатъчно история за пазарите и средния лагм програмата ще се калибрира. за да може да се ползва оптимално и ливъридж.
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Goshofx Разгледай мнение
                        По мое мнение форекс и по-точно платформите за автоматична търговия (като зулутрейд, еторо, tradency) са добра инвестициия за що-годе бърза печалба - под бърза имам впредвид добра възвращаемост. какво мислите останалите?
                        Чичко Грийнспан в книжлето си изрично казва, че от валутният пазар могат да печелят само доставчиците на котировки.........

                        Па кои сме ние да спорим с чичкото ..............

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Преди време намерих няколко платформи за онлайн търговия, чиито котировки на няколко азиатски пазара идват с ~2 секунди закъснение спрямо Блуумберг. В момента един приятел ми пише програма, която да търгува автоматично, когато има по-голямо покачване при някоя акция.

                          Не искате да знаете за какъв return става въпрос.
                          Ма пропускаш факта, че има голямо разминаване в стойностите на котировките при тея "платформи" и тези на Блумберг Като ти светне марджин кол-а , ще пишеш оплаквателни писма до арменския поп

                          Коментар


                          • Преди време намерих няколко платформи за онлайн търговия, чиито котировки на няколко азиатски пазара идват с ~2 секунди закъснение спрямо Блуумберг. В момента един приятел ми пише програма, която да търгува автоматично, когато има по-голямо покачване при някоя акция.

                            Не искате да знаете за какъв return става въпрос.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Що не вземеш да изясниш какво си искал да кажеш ,ама недвусмислено. Като бойна заповед. Нали се сещаш че там не може да има двусмислие?
                              Например: Има методи (програми, начини, средства и т.н.) за автоматична печалба при .... каквото и да е....
                              Или: Няма такива.
                              Значи, цитирането на моя милост е било грешка. Аз просто признавам вашата правота по-долу, ако не стопляш. Просто, прави сте, че няма как вечно да се лъже къде Природата, къде останалите. "Нов метод" ли казва момъкът? Според мен, търси "нов" вариант за изпомпване на пари от пазара, без да прави нищо. Търговията с валута НЕ Е инвестиране.

                              А иронията беше по повод едни ваши реакции в едни други теми. За тази тук сте прави, наистина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Яяя, тук някои взели, па прозрели!

                                Поклон нисък дОземи, Гигов ефенди, Досадник бейоулу, ве Миа 11 ханъм ефенди.
                                Гле'й как изведнъж се оказвате откъм трезвите, аферим, машалла!

                                Берти не го слагам, той винаги е мислел с главата си та, в случая /сори / просто нямаше как да отбележи напредък. По-пръв от първия просто не бива
                                К-к-к-конграчулейшънс еврибади.
                                Що не вземеш да изясниш какво си искал да кажеш ,ама недвусмислено. Като бойна заповед. Нали се сещаш че там не може да има двусмислие?
                                Например: Има методи (програми, начини, средства и т.н.) за автоматична печалба при .... каквото и да е....
                                Или: Няма такива.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X