IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой натиска пазара?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    очаквам следващата тема да е "кой бута пазара нагоре"

    То едно бутане, докато го отчетат и пазара току виж, се вкиснал Не е препоръка ! С трици маймуни да се ловят...
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • очаквам следващата тема да е "кой бута пазара нагоре"

      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Я погледнете графиката на Хима
        Не ви ли прилича на абсолютно изкуствено наклонение
        Няма друга такава графика (с изключение на Софикса)
        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

        Коментар


        • Ей тия го натискат:
          http://vbox7.com/play:702261e3

          (с белите ръкавици)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            Този който си мисли , че натиска ,скоро ще бъди затиснат от стоманените менгемета на биковете и му препоръчвам да си напише завещанието , в което да укаже на кого ще завещае дълговете си.
            ЛОЛ...Ами на пазара като БФБ, където няма къси позиции ( поне ги няма на практика), аз не виждам за какви мечки говорим. Това са само бикове с подвити опашки. А това за стоманените менгемета, е просто смешно.

            Коментар


            • като чета темата и се сещам за поговорката "много баби - хилаво бебе" и ако трябва да я перефразирам, то би звучала така: "много теоритици -> никакви практици"

              от толкова много отделено време за теории -> няма кой да "играе" на борсата

              а на създателя на темата бих му препоръчал да намери отнякъде едни 500 лв. и да отиде в няколко фонда за да види как се купуват дялове в тези фондове, защото примерите които се опитва да дава са меко казано трагикомични
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Този който си мисли , че натиска ,скоро ще бъди затиснат от стоманените менгемета на биковете и му препоръчвам да си напише завещанието , в което да укаже на кого ще завещае дълговете си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Цялия свят гори, а Вие все гледате родната сергия
                  гори ти на тебе ракията в гърлото
                  търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                    Продавам връзки, таблети, чорапогащници,бодита за вталяване, МР3 и МР5, крачкомери и каквото се сетиш още, което обаче ми носи Х2 на всеки инвестиран от мен лев.

                    Но съм и написал книга за вълните на Елиът, която ти обаче неможеш да си позволиш защото струва 99.00лв !
                    Обърнато в "чисти" акции на Фонд Имоти АДСИЦ например, това са 1200 акции ! Като се има предвид, че си ги купувал над 2.00лв то е понятно, че 2000лв. за книга ти се виждат много. А ако си я беше купил преди да си купиш шитовете, сега вЕрвай ми щеше да си ЩАСТЛИВ и да се наслаждаваш на настъпващите празници, а не да се чудиш как да намериш спокойствие на духа.

                    Обаче имам добра новина. Последните 130бр. от книгата ги продавам с коледно намаление от 70% и парчето струва само 30.00лв. Възползвай се ако и тази цена можеш да си позволиш де. От мен наздраве на всички......отивам на купон

                    Ти пък откъде знаеш какво, колко и кога съм купувал ? Знаеш ли кой съм и какъв съм? А теб те знае цяла България какъв отявлен комарджия и мошеник си
                    Това че продаваш връзки за обувки е похвално и е един вид израстване за теб. Всеки труд трябва да се уважава ! Въпроса ми беше като си толкова голям разбирач, защо не правиш милиони на борсите, вместо да продаваш връзки за обувки? Та като говориш за книжки, вземи прочети Талеб, въпреки че едва ли ще го разбереш. Та там пише че не е проблем когато си тъп. Тъпаците също могат да печелят добре. Проблема е когато хем си тъп, хем се мислиш за умен или академично казано, когато самочувствието е по-голямо от възможностите, както е в твоят случай. Мисля да спра да пиша. Няма дискусия. Само заяждания и обиди.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      Тц тц
                      И ти като прочете толкова много книжки до къде я докара ? Да продаваш връзки за обувки
                      Аз досега книжки не съм чел пък все печеля.
                      Ей, чак сега разбирам защо Асен толкова наблягаше на образУванието навремето
                      Продавам връзки, таблети, чорапогащници,бодита за вталяване, МР3 и МР5, крачкомери и каквото се сетиш още, което обаче ми носи Х2 на всеки инвестиран от мен лев.

                      Но съм и написал книга за вълните на Елиът, която ти обаче неможеш да си позволиш защото струва 99.00лв !
                      Обърнато в "чисти" акции на Фонд Имоти АДСИЦ например, това са 1200 акции ! Като се има предвид, че си ги купувал над 2.00лв то е понятно, че 2000лв. за книга ти се виждат много. А ако си я беше купил преди да си купиш шитовете, сега вЕрвай ми щеше да си ЩАСТЛИВ и да се наслаждаваш на настъпващите празници, а не да се чудиш как да намериш спокойствие на духа.

                      Обаче имам добра новина. Последните 130бр. от книгата ги продавам с коледно намаление от 70% и парчето струва само 30.00лв. Възползвай се ако и тази цена можеш да си позволиш де. От мен наздраве на всички......отивам на купон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Цялия свят гори, а Вие все гледате родната сергия
                        Не си прав,
                        Поизправиха ли се от дъната август и септември, поизправиха се
                        Ние продължаваме ли да се дъним надолу, продължаваме

                        Да не говорим за от 2008 г.-2009 г. дъната къде ги оставиха те, и къде сме ние
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                          А бе колеги,за да се избегне дразнещата покупка или продажба на една акция струваща стотинки,нямаше ли някаква опция да се въведе поръчка тип-"всичко или нищо"
                          Тази опция е за изпълнение веднага (демек когато ти я одобри ИП ако няма насрешни оферти на тая цена просто изчезва в графа отменени и Така.
                          Трябва ни опция всичко или нищо но да стои там. Защо не направят тези оферти с различен цвят ако някои иска да ги купи да знае, иначе да преминава през тях ако иска да купи или продаде за по малко количество (примерно 1бр.).
                          Last edited by Beti; 17.12.2011, 20:36.
                          Не се бъзи-кай !!!

                          Коментар


                          • А бе колеги,за да се избегне дразнещата покупка или продажба на една акция струваща стотинки,нямаше ли някаква опция да се въведе поръчка тип-"всичко или нищо"

                            Коментар


                            • Цялия свят гори, а Вие все гледате родната сергия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                                Като говорим за натискане на пазара сега през 2011, така както 2007 бе надут изкуствено
                                ето ви два примера за не-пазарно поведение от тази година:

                                ИХЛБЛ , нови записани акции 10 млн. бр. на 1.03 лв., е сега няма кой да купи дето се казва и 250 К на 0.50 лв., или поне такова е впечатлението

                                Или ЦКБ, 30 млн, бр. нови записани на 1.50 лв. , а няма кой да купи и 1 млн. бр. на 0.80 лв., или така изглежда,

                                На това му викам аз натискане на пазара
                                ИХЛБЛ най-малко го давай за пример. Там не се ли отказа цял договор за кораб сега, че си го бият тоя кораб у главата да не говорим най-голямото притежание на ИХЛБЛ а именно корабостроителницата в какво състоние е. И още нещо и преди им се е отказвал договор за кораб и още не са го и продали стария.

                                Банковите акции всичките също да не се дават за пример. Колко от вземанията на тия банкови акции са събираеми? Банковите акции за мен са по рискови и от инвестиция в Химко
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X