IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРАЙ на Кризата!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Просто към момента няма кеш на БФБ и затова няма и търсене и цените са ниски.
    Но определено цените през 2007-а бяха изключително високи и едва ли скоро ще ги видим на тези цени.

    Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
    А защо при еднакви параметри на компанията един път ти дават 10 лв за нея, друг път - 2 ???
    И преди някой да каже, че акциите са цена за в бъдеще, т.е. отразяват бъдещото състояние на компанията нека да погледнат и цената преди 6 месеца, преди 1 г. и т.н. Какво са предсказали в такъв случай???
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
      За съжаление, една акция, когато я продаваш, струва толкова колкото дават за нея.
      А защо при еднакви параметри на компанията един път ти дават 10 лв за нея, друг път - 2 ???
      И преди някой да каже, че акциите са цена за в бъдеще, т.е. отразяват бъдещото състояние на компанията нека да погледнат и цената преди 6 месеца, преди 1 г. и т.н. Какво са предсказали в такъв случай???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
        Понеже съм относително нов тук, та се чудя по цял ден: Как някой е плащал по 9 лв. за акция на Стара Планина примерно, а сега при по-големи продажби и печалби всички продават на 2 и малко лв??? Що за инвеститори, що за секта, защо никой не гледа коефициенти???
        За съжаление, една акция, когато я продаваш, струва толкова колкото дават за нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Този отговор кефи, та колко много може да пада акция дето е струвала над 10 лева, а сега е стотинки..,

          Тя, милата, вече не може с 1 лев да падне да не говорим за десетки такива.
          Понеже съм относително нов тук, та се чудя по цял ден: Как някой е плащал по 9 лв. за акция на Стара Планина примерно, а сега при по-големи продажби и печалби всички продават на 2 и малко лв??? Що за инвеститори, що за секта, защо никой не гледа коефициенти???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
            Този отговор кефи, та колко много може да пада акция дето е струвала над 10 лева, а сега е стотинки..
            Може да падне до НУЛА. Това малко ли ти се вижда?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              Ехеее щом ти се появи тук... значи всичко е наред и сме на дъното!

              "Глупостите" със Златото ми донесоха добра печалба, а тепърва ще бъде още по-добра! . Преди половин година, когато ми даваше "съвети" видя колко спечелих от късите на Среброто , а видя ти каква глупост направи на Среброто, когато купуваше на 47-48 $ и очакваше да стане 70 $. Май твоето дълго сребро ако не си фалирал поне 10 пъти до сега, ще има да го чакаш поне 10-15 години за да излезеш даже и на малка загуба . Т.ч. колега Forex "Master", радвам се, че се появи и в тази тема - следователно нещата тръгват на добре .
              Значи ти искаш да кажеш, че скъсяваш златото и едновременно с това си на дълги при БФБ и печелиш ?! Това ли искаш да кажеш ?!


              Освен това защо си мислиш че на дълги не се печели от златото?! Виж колко дълго време се запази около 1700......... е аз лично очаквах повече, но то не пречи да се случи, има време до нова година.............. .

              Както го гледам в момента, златото може да падне най много до около 1690........ и после ще е нагоре и ще се засили към 1800. Е ако нещата станат много зле и хората започнат да си избиват загубите като продават ETF-и, може и да падне....... но я ми кажи при това положение, как БФБ ще расте ?!
              Last edited by Xman1; 09.12.2011, 19:37.

              Коментар


              • НЕ, акциите ще падат още много!
                Този отговор кефи, та колко много може да пада акция дето е струвала над 10 лева, а сега е стотинки..,

                Тя, милата, вече не може с 1 лев да падне да не говорим за десетки такива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  КЪф край, кви пет леа? Това вече е новият начин на фунциониране на системата, така че... по-добре свиквайте
                  Не е толкова различно.
                  продукти маникюр нокти

                  Коментар


                  • Това са пълни щуротии!

                    Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    ... ще доведе до нов силен спад на БФБ, който ще отбележи своето дъно в 2012 година.... http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...0&df=8&dflid=3
                    Мнението ми не е препоръка!!!

                    Коментар


                    • ... ще доведе до нов силен спад на БФБ, който ще отбележи своето дъно в 2012 година.... http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...0&df=8&dflid=3
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                        . Бъдещето е неясно и всичко може да се случи. Както и да е, успех.
                        Това го знаеме, дай някакви бъдещи нива на Софикс, на безработица.................
                        Как мислиш ти, накъде ще ходиме, но в числа, в % и т.н.

                        Коментар


                        • Според мен най-важното нещо за един спекулатор е здравият разум и смелост да се вземат трудни решения.

                          В тази тема има доста смелост, но тя граничи с лудост. Кризата не е свършила, или поне не е очевидно свършила. Това че си емоционално инвестиран няма да ти помогне да вземаш правилните решения. Бъдещето е неясно и всичко може да се случи. Както и да е, успех.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                            КЪф край, кви пет леа? Това вече е новият начин на фунциониране на системата, така че... по-добре свиквайте
                            Новата система е Софикс 300 - ЗАВИНАГИ
                            Само още малко да поосредня тук-таме
                            Last edited by първи стъпки; 09.12.2011, 14:17.

                            Коментар


                            • Яз па съм фен на кризата и искам да продължи щото изчисти пейзажа от тиквари-псевдо герои и ги постави на мястото им!
                              Даже цели държави ще постави на място, което реално заслужават...

                              Не мое зидаро-мазачи да стават строителни предприемачи и т. н. ... обратното е по-вероятно
                              Location: Terminal Island
                              Institution: FBI Correctional Facility
                              Jurisdiction: Unknown

                              Коментар


                              • КЪф край, кви пет леа? Това вече е новият начин на фунциониране на системата, така че... по-добре свиквайте
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X