IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КРАЙ на Кризата!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздравления колега ravnovesie!

    Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Аз от БФБ съм на печалба. Ако преценя правилно и от гърция ще спечеля солидно
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Защо не днес? Алфа - 11% надоле, EFG Eurobank 7.5, NBG 8.5 и продължават да падат
      Там това не е нищо особено. От началото на годината имаше дни в които скачаха с по 20% и след това падаха с по 20%. Просто искам да видя как ще ги капитализират. Те акциите няма да избягат. Ще пропусна още сигурно 100% нагоре, но то който копае по дъното трупа кал под ноктите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
        Tи май не се овътри достатъчно на БФБ, че искаш и гърците да храниш - няма лошо
        Аз от БФБ съм на печалба. Ако преценя правилно и от гърция ще спечеля солидно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Всъщност мисля да го направя в скоро време
          Защо не днес? Алфа - 11% надоле, EFG Eurobank 7.5, NBG 8.5 и продължават да падат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Всъщност мисля да го направя в скоро време
            Tи май не се овътри достатъчно на БФБ, че искаш и гърците да храниш - няма лошо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
              Ми купи си малко гръцки акции де - тъкмо гледам банките са заформили някакво връхче
              Всъщност мисля да го направя в скоро време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Това показва пазара, и е в очевидна дисхармония с твоите виждания. И ще ми простиш но твоите виждания не стават и за чеп за зеле щом се разминават със стотици проценти спрямо пазара
                Ми купи си малко гръцки акции де - тъкмо гледам банките са заформили някакво връхче

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                  И понеже са толкова профита, та се чудят от къде да вземат 130 милиарда !? Ми да си помагат на икономиката и да купуват гръцки бондове !
                  Това показва пазара, и е в очевидна дисхармония с твоите виждания. И ще ми простиш но твоите виждания не стават и за чеп за зеле щом се разминават със стотици проценти спрямо пазара

                  Коментар


                  • Е то поредния опит за край дойде отново от болния мозък на Shemata

                    Коментар


                    • Колега SPART,

                      сигруно говориш за SOFIX 1200 ???

                      Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Не - и преди 3/4 от артиите да се изчистят до нивото на пени-сток което вероятно е някъде към Софикс 120 ...
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                        Абсолютни спекулации - колкото да вземат парите на балъците Пак ще си се върнат на нивото от Нова Година , като междувременно ще се понапълнили касичките с парите на някой и друг наивник
                        Може и това да е, но може и да не е. Ти точно какъв опит имаш на чужди пазари, изключая хазарта

                        Коментар


                        • +1

                          Напълно съм съгласен с теб колега .

                          Тези, които сега говорят че цените ще падат...ще купят след няколко години на върха нашите акции .

                          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Естествено, те мрънкалниците ще признаят че кризата е свършила чак на следващия връх. След това ще направят това което правят най-добре - пак ще си загубят парите като влезат на върха И ще продължат да мрънкат.
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Нова проба за Край на кризата. Споко ще има още много, много все нови и нови проби за Край на кризата щото тя кризата дъно няма.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Напълно съгласен Е и? През всичкото това време БФБ-то копаше. И изводите какви са? Още копане предстои. Няма начин в един момент да не се окажете прави за покачване, но този момент още не е дошъл. Поне според мен. Всеки си знае за него.
                              П.П. Да не забравя изречението за Комисията. Имам артии и непрекъснато купувам. ЕМЕКА и MILDE, че то не става само с ядене. Трябва и С....
                              Изводите са че преобладаващите инвеститори на БФБ стават само за копане на картофи, не че се оплаквам, за да печели някой бързо друг трябва да губи бързо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Гръцката борса се качи стабилно последните седмици.Съвсем нормално след като положителните очаквания са донякъде изконсумирани да се получи спад, докато не станат ясни подробностите по самото спасяване.
                                За последния месец например доста гръцки банки направиха по над 100%, а от началото на годината има и такива с по над 200% доходност.
                                Абсолютни спекулации - колкото да вземат парите на балъците Пак ще си се върнат на нивото от Нова Година , като междувременно ще се понапълнили касичките с парите на някой и друг наивник

                                Коментар

                                Working...
                                X