IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

50% free float на БФБ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
    Има ли компания с > от 50% free float на БФБ?
    Мисля, че е време да се включа и аз на борсичката ни, но не ми се иска мажоритарите да се ебават с мен (увеличаване на капитал и от тоя род прецаквания).
    Бихте ли посочили няколко в тая тема!
    ХИМКО
    http://selfielifes.com

    Коментар


    • [QUOTE=4i40;1059183379]
      Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
      ,....... да те ошушкат - стават.

      /QUOTE]

      ........Осъдиха кредитен консултант, присвоил парични вноски.......

      Пека, според европейска директива, имаш право на интернет в затвора......Така, че споко...пак ще пишеш.....
      ХАхахахах! вярно, че по закон е така!

      А той се е подготвил и как ще си плаща за трафика - не случайно артистичният му псевдоним е "Лейди Нагъзаки"...
      Last edited by ATILA; 06.12.2011, 22:08.

      Коментар


      • [QUOTE=Alan10;1059183318],....... да те ошушкат - стават.

        /QUOTE]

        ........Осъдиха кредитен консултант, присвоил парични вноски.......

        Пека, според европейска директива, имаш право на интернет в затвора......Така, че споко...пак ще пишеш.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
          Само АДСИЦ и бившите приватизационни фондове, сега фондове. Но и двете са от куца по-куца форма за инвестиция. Виж, да те ошушкат - стават.
          А ти колко хора ошушка. Вземи си смени поне ника, че тоя вече ти го научиха

          Коментар


          • колега jikev, точно сега е момента…или поне наближаващия петък. изчакайте до петък да видим какво ще сътворят EU лидерите. ако Меркел успее да прокара по строги фискални ограницения за юро зоната и бъдат приети и подписани от всички членове то S&P щъ духат супата. ако пък случайно решат да свалат некой рейтинг ще станат за посмесище. щот единствено в момента страха от S&P да не би да рейзнат некой рейтинг пречи на борсите да растат, респективно пречи на БФБ-то да расте.. и още един + за борсите. у четвъртък ЕЦБ-то ще свали лихвата с поне 25 пункта.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
              Има ли компания с > от 50% free float на БФБ?
              Мисля, че е време да се включа и аз на борсичката ни, но не ми се иска мажоритарите да се ебават с мен (увеличаване на капитал и от тоя род прецаквания).
              Бихте ли посочили няколко в тая тема!
              Само АДСИЦ и бившите приватизационни фондове, сега фондове. Но и двете са от куца по-куца форма за инвестиция. Виж, да те ошушкат - стават.

              Един съвет от мен - не само не поглеждай към БФБ, а най-добре забрави за тази шитня. Тя е създадена само за да обслужва интересите на шепата БГ олигарси и да прибира парите на шаранчета - кандидат милионери.

              Коментар


              • Ето няколко от влизащите в основните индекси *

                Борсов код Емисия Фрий-флоут коефициент

                6A6 Адванс Терафонд АДСИЦ-София 0.6263
                5SR Стара планина Холд АД-София 0.6547
                5BU Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София 0.6897
                5AX Актив Пропъртис АДСИЦ-Пловдив 0.5936
                5BD Булленд инвестмънтс АДСИЦ-София 0.7306

                * Определени от БФБ на 02.12. т.г., валидни за следващите три месеца
                |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                |___________||__|___|)
                (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                Коментар


                • ХАД АКБ Корпорация
                  (4AN/AKBHL)

                  Коментар


                  • има няколко и при холдингите - бивши приватизационни фондове

                    Коментар


                    • Има няколко такива при АДСИЦ-тата.
                      Примерно във Фонд имоти АДСИЦ, на последното ОСА миноритарите бламирахме предложенията на досегашния мениджмънт.
                      Сега предстои ново ОСА и промени в ръководството.

                      Коментар


                      • 50% free float на БФБ?

                        Има ли компания с > от 50% free float на БФБ?
                        Мисля, че е време да се включа и аз на борсичката ни, но не ми се иска мажоритарите да се ебават с мен (увеличаване на капитал и от тоя род прецаквания).
                        Бихте ли посочили няколко в тая тема!
                      Working...
                      X