IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    И каква доходност ти носи при тази цена 970лева акцията..
    Грубо : 2.5%

    Коментар


    • И каква доходност ти носи при тази цена 970лева акцията..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Invest_guy Разгледай мнение

        Продавам 30бр. СОДИ х 970лв/бр ~= 29 000 лв

        Цената на акция е сравнима с цената на акция на компанията майка СОлвей. Също така и със земеделска земя със същата годишна рента, както и с цена недвижим имот с годишен наем около 800-900лв. Да не говорим за доходността на обикновен спестовен влог в банка :~)

        Колега, къде гледаш цените акциите? Понеже цената на СОЛВЕЙ на Дойче Бьорсе е 98 Евро. И никак не е сравнима с 970 лева ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ipsie Разгледай мнение
          Т.е. ако не съм акционер в Соди към момента, не мога да си купя акции, така ли?!
          Можеш. Друг е въпросът дали ще се намери кой да продаде и на какви цени. За последните пет години са раздали над 100лв дивидент.

          Коментар


          • Т.е. ако не съм акционер в Соди към момента, не мога да си купя акции, така ли?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Добре де, чисто информатично питам, нито купувам, нито продавам - горе-долу колко струват акциите на Соди в момента, но ако може някой с реална сдлека да каже. Рейндж някакъв - 200-300 кинта, примерно , или 500-600 - да видим как се представя тази акция. Както казах, питам информативно, макар принципно да имам някакво количество, но в момента нито купувам, нито продавам, просто се интересувам. Благодаря предварително
              Продавам 30бр. СОДИ х 970лв/бр ~= 29 000 лв

              Цената на акция е сравнима с цената на акция на компанията майка СОлвей. Също така и със земеделска земя със същата годишна рента, както и с цена недвижим имот с годишен наем около 800-900лв. Да не говорим за доходността на обикновен спестовен влог в банка :~)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение

                Грую, ако ми дадеш по 500лв. на бройка бих се разделил с едни 100бр. Ама трябва да си текущ акционер за да ми ги купиш.
                Благодаря за мнението - засега нито купувам, нито продавам (имам бройки тук от преди 20+ години), просто ми е интересно каква е цената, информативно. Значи оценявате компанията на П/Е къмто 20 и капитализация над 3 милиарда. Доста добра сума за предприятие, продадено за 160 милиона долара, ако не ме лъже паметта. Мерси още веднъж - де да бяха повечето компании като Соди
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Добре де, чисто информатично питам, нито купувам, нито продавам - горе-долу колко струват акциите на Соди в момента, но ако може някой с реална сдлека да каже. Рейндж някакъв - 200-300 кинта, примерно , или 500-600 - да видим как се представя тази акция. Както казах, питам информативно, макар принципно да имам някакво количество, но в момента нито купувам, нито продавам, просто се интересувам. Благодаря предварително
                  Грую, ако ми дадеш по 500лв. на бройка бих се разделил с едни 100бр. Ама трябва да си текущ акционер за да ми ги купиш.
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Добре де, чисто информатично питам, нито купувам, нито продавам - горе-долу колко струват акциите на Соди в момента, но ако може някой с реална сдлека да каже. Рейндж някакъв - 200-300 кинта, примерно , или 500-600 - да видим как се представя тази акция. Както казах, питам информативно, макар принципно да имам някакво количество, но в момента нито купувам, нито продавам, просто се интересувам. Благодаря предварително
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • КУПУВАМ:
                      Солвей Соди
                      Балканкар Рекорд
                      ЗИИУ Стандарт
                      Яйца и птици Зора

                      Коментар


                      • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД..

                        Коментар


                        • КУПУВАМ МЕХАТРОНИКА, КАРЛСБЕРГ (Шуменско), ФОХАР - София в пакети над 25 броя.

                          ПРОДАВАМ 778 бр. АНТИБИОТИК - Разград на цена от 1,90 лв. на брой.

                          ПРОДАВАМ 600 бр. АУГУСТА 91 (хотел в Хисар) на цена 0,90 лв. на брой.

                          ПРОДАВАМ ЛЕСИЛ - Сс, ЕТЕРНА - Пл., ХАН КУБРАТ и ЕЛПРОМ ЕЛИН на цена по споразумение.

                          За контакти - на мобилен 0887 - 665 - 004.
                          Last edited by nik_naydenov; 01.04.2019, 08:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jorsibg Разгледай мнение
                            Продавам 15 бройки "Солвей Соди"
                            За сериозни предложения и контакт : jorsibg@abv.bg
                            Аз също проявявам интерес, пишете ми на лични!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jorsibg Разгледай мнение
                              Продавам 15 бройки "Солвей Соди"
                              За сериозни предложения и контакт : jorsibg@abv.bg
                              Имам интерсе, пиши ми за условията.
                              Всичко е възможно,само желание да има!
                              Делян Костов ;-)

                              Коментар


                              • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД..

                                Коментар

                                Working...
                                X