IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам 1000 бр. на Евроинс АД-София и 25 бр. на СИИКОМ АД.

    За контакт - pgc@start.bg

    Коментар


    • Купувам акции от "Агрополихим" АД.
      За контакт: ivangeorgievgeo@gmail.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Иначе си прав.Като няма пазар е най-добре да се оцени по счетоводна стойност.Ама ти да не мислиш че Лорда знае какво е това.
        Счети, как аз съм ги купил, като няма пазар??? Как всеки втори в тая тема обявява за покупка или продажба тази акция?

        Айде малко се ограмоти

        https://www.focalpoint.bg/kapitalov-pazar/
        • посредничество при търговия с акции на непублични дружества
        Понеже, всеки твой пост е и заядлив и дразнещ, повече забравям да ти отговарям на всички теми и те слагам в игнора. Нямало пазар, хаха ха, веселяк
        Last edited by Bailor; 05.07.2023, 15:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
          Те са сметнали счетоводната стойност, иначе Solvey се търгува в Белгия. Viohalco също, но аз го взех от Атина и то взе, че се удвои.
          Иначе си прав.Като няма пазар е най-добре да се оцени по счетоводна стойност.Ама ти да не мислиш че Лорда знае какво е това.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
            Те са сметнали счетоводната стойност, иначе Solvey се търгува в Белгия. Viohalco също, но аз го взех от Атина и то взе, че се удвои.
            Това в Белгия и Соди АД са различни дружества.

            Коментар


            • Те са сметнали счетоводната стойност, иначе Solvey се търгува в Белгия. Viohalco също, но аз го взех от Атина и то взе, че се удвои.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Ненормален диалог е това. Пазар има, но не на БФБ, аз, като ползвам ПФБК, като посредник, го използвам и по сделка с пряко договаряне. Абе, ти що вместо да се гърчиш и мъчиш тук, просто не им звъннеш един телефон? Справката ми е налична по мейл и на хартия съм си я разпечатал. Сега, ако за теб не съществува такава, едно бързо облогче решава спора.
                Няма да ти обяснявам.Много си бос и няма да ме разбереш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Имам само един въпрос.Как се определя цената на нещо за което няма пазар?
                  Ненормален диалог е това. Пазар има, но не на БФБ, аз, като ползвам ПФБК, като посредник, го използвам и по сделка с пряко договаряне. Абе, ти що вместо да се гърчиш и мъчиш тук, просто не им звъннеш един телефон? Справката ми е налична по мейл и на хартия съм си я разпечатал. Сега, ако за теб не съществува такава, едно бързо облогче решава спора.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    То си личи кой е босия и задава тъпи въпрос след въпрос
                    Имам само един въпрос.Как се определя цената на нещо за което няма пазар?
                    Last edited by nradev1111; 04.07.2023, 08:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение


                      Много си бос.
                      То си личи кой е босия и задава тъпи въпрос след въпрос

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor

                        Ами, след като си неграмотен, обади се в ПФБК и ги попитай. Кажи им, аз съм неграмотен счетоводител и се интересувам, как в изготвената справка на физическо лице, фигурират цените на сделки на непублични компании и те ще ти отговорят.

                        Много си бос.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Годишната ми справка от ПФБК...
                          И как от тая спавка се рзбира колко е цената на Соди АД ,след като няма пазар?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Каква е тая справка?
                            Годишната ми справка от ПФБК...
                            Last edited by X_Y; 03.07.2023, 10:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Явно не си прочел, че от годишната справка. А, че е паднала спрямо предишни години, много ясно, само, че аз я имам от десетилетие и съм я купил на 24
                              Каква е тая справка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Как разбра колко е нарастнала цената? Нали не се търгува на борсата.Според мен требе да е спаднала защото дивидента намалява.
                                Явно не си прочел, че от годишната справка. А, че е паднала спрямо предишни години, много ясно, само, че аз я имам от десетилетие и съм я купил на 24

                                Коментар

                                Working...
                                X