IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

    Коментар


    • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
      купува-Фуражи АД Две Могили
      agro.energi@gmail.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        ...
        Това и сам го извадих. Мен ме интересуваше кога за последно и на какви цени са минали акции на тая компания, защото, щом в моя човек има такива, то 100% има и в други и все някой някъде е правил покупки и продажби.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Баси сложната простотия - за щастие поне на едното дружество имам координат на юристката - ще посъветвам со същата... а от другото дружество имам становище, че не искат да си изкупуват акциите.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • купува-Фуражи АД Две Могили

            Коментар


            • Прехвърляне на налични акции

              Ave, Caesar (Императоре),
              Имал съм случай да не искат да впишат налични акции, купни на търг на Масовата ..
              Потърси в-к "Дневник" от 15 Януари 2007 г. или опитай на мейла на адвокат Виктор Токушев,
              tokushev@tokushev-lawoffice.com
              Поздрави!
              Професорът

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Банда - дайте мозък - как да шитна едни непублични налични акциики? От дружествата се правят на ударени и ме прехвърлят към инвестиционният посредник, които (защото са налични) ме връщат към дружеството. Става дума за контакти по мобата - намясто не съм ходил още - немного близо... Но няма ли начин да подготвя нещата ПРЕДИ да ида в дружествата, за да съм сигурен, че ще мога да ги шитна?
                Най-добре адвокат да каже, че устави всякакви има, но ето какво знам от моята практика:
                Най-напред провери в устава дали акциите са винкулирани. Ако са такива няма да можеш да прехвърляш на неакционери, докато не получиш отказ от акционерите. Как се получава този отказ трябва в устава да пише. Възможно е в устава да няма думата "винкулирани", но реално ограниченията за прехвърляне да са за такива, затова чети подробно.

                На гърба на удостоверението се слага джиро, в което се пише колко акции и на кого прехвърляш. Ако не може на гърба, се изготвя отделен документ - алонж ако не се лъжа.

                Накрая, можеш да дадеш пълномощно на купувача, той да се разправя с емитента при вписването в книгата на акционерите и да не ходиш до там.

                Това е най-общата процедура, но много налични акции си имат особености в устава, затова преди джиросване е добре да се провери всичко и от дружеството да ти потвърдят.

                Коментар


                • Банда - дайте мозък - как да шитна едни непублични налични акциики? От дружествата се правят на ударени и ме прехвърлят към инвестиционният посредник, които (защото са налични) ме връщат към дружеството. Става дума за контакти по мобата - намясто не съм ходил още - немного близо... Но няма ли начин да подготвя нещата ПРЕДИ да ида в дружествата, за да съм сигурен, че ще мога да ги шитна?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Пътно строителство АД - Добрич ??? Понеже обещах на един приятел да намеря инфо за тези, наясно ли е някой, по колко вървят акциите им. Май не са на БФБ.. Няколко години е вземал доста добър дивидент от тях, а от няколко нищо.
                    Според мен, може да се снима с депозитарната си разписка, но все пак
                    "ПЪТНО СТРОИТЕЛСТВО" АД
                    гр. Добрич – 9300
                    ул. "Отец Паисий" № 15
                    тел.: 058/601441;
                    факс-601771; вътр. 82-252;
                    e-mail: office@roadco.net +db.bg
                    инж. Валентин Викторов Зеленченко – Изп. Директор-0888 920 940

                    Да звънка директно на Зеленченко

                    Коментар


                    • Продавам акции от- Инкомс Телеком, Русалка Ад, Горубсо Мадан,Хотел Рила, Оптико Електрон- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, Черноморско злато АД, Агрополихим АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,ТропикАД, Дом БойарАД Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец - за информация- 0898738824

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                        За "Заслужил инвеститор" въпроса ти е малко непрофесионален, да не кажа по-силни думи!?
                        Казвай каквото искаш... задавам въпрос, за тема която до сега не ме е интересувала.. Но ако нямаш отговор, не виждам за какво си писал
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Пътно строителство АД - Добрич ??? Понеже обещах на един приятел да намеря инфо за тези, наясно ли е някой, по колко вървят акциите им. Май не са на БФБ.. Няколко години е вземал доста добър дивидент от тях, а от няколко нищо.
                          За "Заслужил инвеститор" въпроса ти е малко непрофесионален, да не кажа по-силни думи!?

                          Коментар


                          • Пътно строителство АД - Добрич ??? Понеже обещах на един приятел да намеря инфо за тези, наясно ли е някой, по колко вървят акциите им. Май не са на БФБ.. Няколко години е вземал доста добър дивидент от тях, а от няколко нищо.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Продавам акции на ЗИИУ СТАНДАРТ АД, ЕИК 101013592 – 2500 бр. х 1,20 лв. номинал – 2,55 % от капитала - 2,40 лв/акция или близка оферта!

                              При сериозен интерес, ЛС или на thetrader@start.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                                Живееш в илюзия пич....
                                oki

                                Коментар

                                Working...
                                X