IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Винпром "Черноморско злато ". Съпругата ми има 15 бр. акции от масовата приватизация. Днес минахме през Поморие и тя си прибра дивидента за последните 3 години. То преди това не са давали нищо междувпрочем. Получи колосалната сума от 11.58 лв. Плаща се само в счетоводството, друг вариант няма. Обаче цяло чудо беше че пазеха депозитарната разписка, която чрез една позната им я бяхме пратили преди 20 и не знам колко години! Сега си я получихме обратно. Не че важно, но да напиша нещо в темата.

    п.п. Има хубав фирмен магазин на входа и може да оставите там много по-голяма сума от въпросния дивидент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Защо даваш грешни съвети? От отговора ти следва, че го пращаш за зелен хайвер, защото не си обяснил КОЙ може да прави подобни справки!

      Сега почвам да гадая: може би си бил при Инвестиционен посредник, от когото си поискал да ти направи справка в ЦД!

      Горната услуга се заплаща и ако акциите не се търгуват (много е вероятно!) - губиш време и някакви пари.

      Няма как лично (като физическо лице) да си ходил за справка в Централния депозитар!
      Ей сега пробвах и си работи съвсем нормално - може да си направиш справка какви акции имаш по ЕГН с ПИК от НАП или КЕП. Тази опция мисля я измислиха като тръгна преди 2-3 година една кампания за спящи акции...тогава и аз проверих, днес пак проверих - РАБОТИ с ел. подпис!

      Коментар


      • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Енергони.Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД..

        Коментар


        • ПО ВЪПРОСА ЗА СПЯЩИТЕ АКЦИИ: Отиваш в НАП, правят ти ПИК (персонален идентификационен код), с ключви думи "акции в Централен депозитар" ти излиза всичко, което имаш там към момента на запитване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

            Мисля че може с КЕП да направиш справка в депозитара какво имаш....Аз така преди време си открих едни заспали акции.
            Защо даваш грешни съвети? От отговора ти следва, че го пращаш за зелен хайвер, защото не си обяснил КОЙ може да прави подобни справки!

            Сега почвам да гадая: може би си бил при Инвестиционен посредник, от когото си поискал да ти направи справка в ЦД!

            Горната услуга се заплаща и ако акциите не се търгуват (много е вероятно!) - губиш време и някакви пари.

            Няма как лично (като физическо лице) да си ходил за справка в Централния депозитар!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              И аз имам някакви мизерни книжа от Соди и Нефтохим, но не им знам края и къде са, може би трябва да отида в Централния депозитар за справка.
              Мисля че може с КЕП да направиш справка в депозитара какво имаш....Аз така преди време си открих едни заспали акции.

              Коментар


              • Продавам 25 бр. на СИИКОМ АД и 1000 бр. на Евроинс АД-София (около номинала)...

                Коментар


                • ПРОДАВАМ, "Балканфарма" - Разград" - 778 бр., цена 1,75 лв./брой

                  На E-mail: nik_naydenov@abv.bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    И аз имам някакви мизерни книжа от Соди и Нефтохим, но не им знам края и къде са, може би трябва да отида в Централния депозитар за справка.

                    За Соди, при първа възможност отиди във всеки клон на ДСК в страната.

                    Ще получиш на куп всички начислени дивиденти през годините, за които не е изтекъл давностния срок.

                    .................

                    В Централния депозитар НЯМА смисъл да ходиш. ЦД не работи с физически лица!

                    Повтарям: иди в ДСК с твоята лична карта! Това се прави всяка година, след като мине ОСА и се вземе решението за разпределяне на печалбата за предходната финансова година (най-често след месец юли).

                    Ако собственикът на книжата е друг, той да отиде с личната си карта в ДСК!

                    Коментар


                    • И аз имам някакви мизерни книжа от Соди и Нефтохим, но не им знам края и къде са, може би трябва да отида в Централния депозитар за справка.

                      Коментар


                      • Продавам акции от- Инкомс Телеком АД, Русалка Ад,Хотел Рила- София, Оптико Електрон-ЕКТРОН- Панагюрище, Винал- Ловеч, ЗАЕ- Завод за Асинхрони Електро Двигатели- Пловдив,Хотел Тримонциум- Пловдив, Хотел Мадара- Шумен, Мадара АД- Шумен, ИЦМ Пазарджик АД,Черноморско злато АД, Сомат АД,Екопротеин АД- Русе,Бета АД,Сомат АД,Новоселска гъмзаАД,Слатина АД,ТропикАД, Дом БойарАД , Вини АД- Сливен,ФМА АД- Лясковец,Енергони.Оранжерии Стрелча,,Новалис АД,Слатина АД..

                        Коментар



                        • Стига сте питали, а идете да си вземете дивидента, който ви се полага!

                          По 18,14 лв. за акция, преди облагане.

                          ТАЯ година дивиденът се изплаща във всички клонове на Банка ДСК в страната!

                          Успехи!

                          Благодаря!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Давам 150лв. за акция на 210 броя
                            Pass.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hanabishi Разгледай мнение
                              Продавам пакет от 210 акции на Соди, цена на акция 300лв. За контакти: hanabishi@abv.bg.
                              Давам 150лв. за акция на 210 броя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ipsie Разгледай мнение
                                Соди докъде е с ОС тази година.
                                Някой с инфо??

                                Стига сте питали, а идете да си вземете дивидента, който ви се полага!

                                По 18,14 лв. за акция, преди облагане.

                                ТАЯ година дивиденът се изплаща във всички клонове на Банка ДСК в страната!

                                Успехи!

                                Коментар

                                Working...
                                X