IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз ще си купя 1 акция , за да ида на ОСА на БФБ... а вие

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • крайно време Е ,да се излезе с инициатива сделки под 300лв, да бъдат ревизирани и наказвани ,ако не се докаже ,че са сключени от
    МАЛОУМНИК ИП-брокер с НЕОСПОРИМА цел ( които са загатки за КФН и недоказуеми) манипулации на пазара ,
    ЗАЩОТО аз съм потребител, плащам си таксите , комисионните и се съовразявам с минималните такива И желая да бъда защитен като лоялен ПОТРЕБИТЕЛ, така че ако някой има интерес ,да манипулира ПАЗАР и ИНДЕКСИ на БФБ да не го прави без ПАРИ и да не бърка в джоба на лоялния участник!!!

    Сомосезирайте СЕ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dnb Разгледай мнение
      да не вземеш пак заложници ?
      всеки който е чел O. Хенри не би си и помислил да стори таз грешка..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
        И аз съм с вас!

        Само да бъде насрочена датата!

        Мамка му! стига толкова примирение!
        да не вземеш пак заложници ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение
          А какво ще стане, ако залата се окаже малка за "народната либов"
          E, чак сълзотворен газ и водни струи едва ли ще са им нужни за провеждане на събранието, но за разлика от представителите на ИП, дребните акционери могат да си позволят да попитат “право куме в очи” някои работи и да споделят откровено мнение по наболели въпроси.

          Коментар


          • Не мога да разбера какъв е този мазохизъм който ви обзема? Колко години вече организират яко бой и е.. ане за дребните а рядко някой се отказва?
            Че изтеглете парите си - със загуба или не - инвестирайте в компании - я в Лондон, я в Ню Йорк - които ще ви носят дивидент редовно - всяко тримесечие или годишно - и в един момент ще разберете, че всичко това с бефебе, крадливи мажоритари, тъп мениджмънт (като на едно холдче) е било толкова глупаво, ще се чудите защо не сте го направили много, много отдавна...
            И с благодарност ще казвате еййййй поклон, Бай Факи...

            Коментар


            • А какво ще стане, ако залата се окаже малка за "народната либов"

              Коментар


              • Бройте ме и мен. Утре ще си купя билет...
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Присъствам на ОС на БФБ от есента на 2005 г. /почти на всички/Ще останете много изненадани от поведението на ИП - тата - с много малко изключения / около 1/5 не повече / гласуват рационално- останалите 4/5 са пълни дупки - нелогични действия от най големите посредници, често против техните собствени и на клиентите им интереси.Така ,че наистина ще бъде интересно на следващото ОС.Част от ръководството на БФБ също участва с по 1 акция,а някои направо си нямаха доскоро.
                  Last edited by Q35; 22.02.2011, 13:57.
                  мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Направих го, защото на ОСА на БФБ-София никога не допускат хора без акции и вися отпред и се чудя какво става в залата. Сега ще седя вътре като белите хора, като цената на билета за събитието е около 6 лв. (половината за акцията и другата половина за комисионната на брокера).
                    Но пък под всяка твоя статия за борсата ще трябва да споменаваш, че си заинтересовано лице, за да не те обвинят после в манипулация...особено ако се наложи да я похвалиш
                    Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      купи си 1 и ще видиш... само това мога да ти кажа.
                      И тук виждам достатъчно - сеир.

                      Коментар


                      • купи си 1 и ще видиш... само това мога да ти кажа.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Здравейте,

                          Пускам тази тема като апел към инвестиционната общност доколкото е останала такава е България.

                          Купувам си 1 акция , за да мога да присъствам на ОСА на БФБ и да покажа на костюмарите там, че не всичко което лети се яде и не всичко, което пълзи се облага с такса.

                          Нека направим едно истинско оса на БФБ и да покажем, че не сме безразлични към безхаберието на БФБ, ЦД, КФН....

                          Дано не съм единствен на оса и да съм пак ще ида...
                          И какво всъщност ще направите - освен да сте зрители и да си загубите времето и малко жълти стотинки?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                            Ей сега ще си купя и аз, все забравях да го направя.
                            Направих го, защото на ОСА на БФБ-София никога не допускат хора без акции и вися отпред и се чудя какво става в залата. Сега ще седя вътре като белите хора, като цената на билета за събитието е около 6 лв. (половината за акцията и другата половина за комисионната на брокера).

                            Коментар


                            • Крайно време е и нас да ни пуснат по ройтерс...няма само някакви бангладешки и пакистански аматьори я ...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Да не направите Арабска революция. Харесва ми , че не сме мърша

                                Коментар

                                Working...
                                X