IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога ще пуснеш класацията

    Коментар


    • Добре си се присетил

      Коментар


      • Имаш отговор от мене- Успехи

        Коментар


        • Топ 10 български компании за 2024 на форума

          Правя допитване до по-старите и активни участници във форума с над 100 поста, като се опитвам да направя класация на най-препоръчваните и очаквани за поскъпване акции на БФБ през 2011 година от участници във форума по подобие на класацията на в.Капитал. Ако желаете ми изпратете Вашето очакване за най-поскъпващи акции за 2011 година без проценти поскъпване подредени в низходящ ред. Ако не очаквате акциите да поскъпват може да изпратите кодовете на 10 акции, които ще направят най-големи загуби през 2011 - такава класация май не е правена също...
          Ще е интересно да се провери на практика коя група ще познае по добре - Търгуващите за своя сметка или и Управляващите чужди пари. Ще публикувам във форума само обобщени данни, за да се избегне станалата лоша традиция за заяжане с чужди прогнози. Ако някой иска може сам да си пусне собствените прогнози после в темата тук.
          Събрал съм към момента вече 15 прогнози . Пратил съм много лични съобщения, но е възможно да съм изпуснал някого така, че който иска да ми пише без да се ограничава от това дали е получил съобщение или не. Запазвам си правото да не включа нечия прогноза ако предположа мултиник... Ще бъда благодарен, ако прогнозата Ви представалява низходяща класация от 10 борсови кода / по възможност старите, ако все още ги помните... Някои от Вас са ми пратили по-малко от 10 очаквани компании. Ако това се дължи на неправилно тълкуване на написаното от мен лично съобщение може да си коригирате и допълните прогнозата до утре вечер. В сряда сутринта ще пусна обобщените данни.
          И последно - все пак не е нужно да имате от дадени акции за да имате мнение, че те ще поскъпнат!

          Благодаря предварително и успехи в инвестирането и живота през 2011!
          0
          Да
          71.90%
          151
          Не
          28.10%
          59
          Last edited by BigBear; 06.01.2017, 17:06.
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.
        Working...
        X