IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • HDPAT на пето място? Е, вие се смяхте на фонд мениджърите, сега те ще се посмеят малко на вас.

    Коментар


    • Пуснах я в блога, но още не ми харесва форматирането. От инвестора ще я преправят за да изглежда по добре...
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Днес ли пускаш класацията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          UNSS - Прогнозите са оценени от 10 единици до 1 съобразно тяхното подреждане от участниците. При повече от 10 прогнози всяка следваща получава оценка 1.

          4i40 - има идея в предложението ти, обикновено първите акции са най любимите, но почна ли да махам ще стане субективно - колко точно да махна кои да махна... някои са дали по пет акции само...

          Ще пусна чиста статистика, пък вие си махайте каквото решите
          Да правилно е така, в моя портфейл горе долу нещата са така първите 3 - 50%, вторите 3 - 30%, последните 4 - 20%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Абе Импе,какъв износ какви 5 лв бе!!!Тва си е работа на ангария бе човек!!!Ишлеме!!!С голям зор покриват заплатите!!!Дишат на акумулатори!!!
            Хммм, абе има износ и скоро това ще си проличи надявам се в отчетите. Моята компания преди празниците стигна десеткратно увеличение на персонала...
            ,а и работим 99% за износ.

            Коментар


            • ПРАВИЛНО- ДОБРА РАБОТА

              Коментар


              • UNSS - Прогнозите са оценени от 10 единици до 1 съобразно тяхното подреждане от участниците. При повече от 10 прогнози всяка следваща получава оценка 1.

                4i40 - има идея в предложението ти, обикновено първите акции са най любимите, но почна ли да махам ще стане субективно - колко точно да махна кои да махна... някои са дали по пет акции само...

                Ще пусна чиста статистика, пък вие си махайте каквото решите
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Ориентирам се към "затваряне на броя"
                  Получих от 40 форумци прогнози за поскъпване и от 9 прогнози за понижаващи се акции. Направил съм аксески файл и таблиците за класациите ще се получат бързо, така че очаквам последните които ще се решат да дадат своите очаквания до утре сутринта...

                  Пускай резултатите...За статистиката 40 са идеални. Не ти се бъркам , но е хубаво да се махнат първите 2-3 и последните 2-3 предложения по позиция.
                  Идеята е супер и ще даде "храна" на форума за месец напред.....
                  Айде, че с кисело мляко си губим времето

                  Коментар


                  • Топ 10

                    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Ориентирам се към "затваряне на броя"
                    Получих от 40 форумци прогнози за поскъпване и от 9 прогнози за понижаващи се акции. Направил съм аксески файл и таблиците за класациите ще се получат бързо, така че очаквам последните които ще се решат да дадат своите очаквания до утре сутринта...
                    Приятелю Мечо, дали не е добре да се дават точки, като Формула 1...Нали там точките са до десето място..........Щом като работиш на аксес ще ти е лесно

                    Коментар


                    • Ориентирам се към "затваряне на броя"
                      Получих от 40 форумци прогнози за поскъпване и от 9 прогнози за понижаващи се акции. Направил съм аксески файл и таблиците за класациите ще се получат бързо, така че очаквам последните които ще се решат да дадат своите очаквания до утре сутринта...
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от colline


                        защо не са подобни компании на бфб ?
                        1. Щото като има някакви идеи като например за Полша и пенсиите излизат с една смешна презентация, че видиш ли "Полските пенсионни фондове не са основните инвеститори на тамошната борса", нищо че по закон имат ограничение да купуват активи само от Полската борса. Много ми е интересно що не направят презентация:
                        а/ каква е таксата на полските пенсии към акционерите си;
                        б/ да се анализира аджеба как така вече другите инвеститори на тамошната борса са с повече обеми от тукашните.
                        2. Да не мисли Такев как да си вдигне още заплатката от тия 8,000 като повишава таксите, ами да почне да мисли как да повиши ликвидността (силно се съмнявам, че ще стане с привилегировано увеливане на капитала само в полза на 1 акционер!!!);
                        3. Да почнат да мислят да има двойни листвания, щото явно пенсиите не могат да ги накарат да инвестират, дори и в работещи компании раздаващи по 10-12 % дивидент и търгуващи се на 30% от счетоводната си стойност на акция и няколко пъти под капитала си...

                        Е за т'ва!
                        Last edited by X_Y; 11.01.2011, 13:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Big bear
                          Прогнозите станаха 37! Недостатъчен брой са прогнозите за понижение...ако смятате че дадени акции ще падат през 2011 моля пратете ги като лично съобщение.

                          Благодаря на всички които ми пратиха мненията си!
                          Не бързай, изчакай още 1-2 дни, нека се съберат повечко данни. Поне 50-60 да станат. Ще се отсеят случайните попадения

                          Коментар


                          • Прогнозите станаха 37! Недостатъчен брой са прогнозите за понижение...ако смятате че дадени акции ще падат през 2011 моля пратете ги като лично съобщение.

                            Благодаря на всички които ми пратиха мненията си!
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пухче Разгледай мнение
                              Няма да се повтарям,все още не съм си променила мнението..
                              http://www.investor.bg/forum/showthr...t=12058&page=2
                              Много сочни устни си си барнала. Предизвикателни са.
                              Що касае линка, който си постнала бих го гарнирал с един цитат:
                              "Инфраструктурното строителство ще се окаже не толкова лесен бизнес, колкото изглежда. Една компания не може да построи всички метро диаметри, шосета и релси в страната. От стратегическа гледна точка, подобна амбиция изисква огромни капиталови разходи, които обаче не се изплащат с един обект, а предполагат минимум запазване на същия обем работа през следващите 5-7 години. Съществуват нагледни примери, че в този сектор големите приходи не винаги означават големи печалби."
                              Сигурен съм, че е разбираемо, какво е искал да каже човека

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                                ГРУПАТА ТАКСУН

                                1. Таксун България холдинг
                                2. Таксун привилигировани
                                3. Такс Инс
                                4. Таксун пропърти
                                5. Таксун.бг
                                6. Таксун Енърджи (оползотворяване на био маса - зелена енергия от зелен хайвер)
                                7. Таксун Трейдинг
                                8. Свинекомплекс "Таксун"
                                9. Таксун Кейв Ризортс енд спа хотелс
                                10. Таксун Роудс (в несъстоятелност)
                                мноо яко!

                                Коментар

                                Working...
                                X