IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И колко да се очаква да поскъпнат- повече от 100 процента ли

    Коментар


    • За да се върнем към дискусията:

      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Изненадва липсата 10те на ГАГБТ, ХЕС, МЦХ, ЕLHIM,които показват реални резултати. Очакванията са силно спекулативни за ръст на много падналите разпродадени дружества
      Най-голямо поскъпване...тоест ракети...трябва да са изненади, иначе вече биха били поскъпнали. Тези с реалните резултати е логично да имат умерен растеж на акциите си, а и е доста вероятно да забавят темпа на подобрение на резултатите си.
      Аз затова и не можах да попълня класация...
      Между другото, БРЕФ, при ръст от 20% дотук от началото на годината, е извън двайсетицата...това трябва да значи, че хората имат доста оптимистични очаквания за 2011 г.
      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
        Приятел,

        Има много международни нормативни актове
        Ти сертификат имаш ли? Кой номер е?
        По кой стандарт за обработка и събиране на данни работиш?
        До кога е валиден? От кого е издаден?
        Поне дипплома в БГтовица по социология? Поне нещо? Курс?

        Помниш ли , че наскоро Пеката го беше подбрала КаФеНе то, че уж управлявал активи на клиенти? Тук е същото!

        Ама ти се спече? Споко! Теб никой няма да те търси, ако някой не те наклевети. Сайтчето ще го отнесе, ама и него няма кой да го търси.
        Ако някой без сертификат ти е казал че можеш да спреш хапчетата, не му вярвай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
          Приятел,

          Има много международни нормативни актове
          Ти сертификат имаш ли? Кой номер е?
          По кой стандарт за обработка и събиране на данни работиш?
          До кога е валиден? От кого е издаден?
          Поне дипплома в БГтовица по социология? Поне нещо? Курс?

          Помниш ли , че наскоро Пеката го беше подбрала КаФеНе то, че уж управлявал активи на клиенти? Тук е същото!

          Ама ти се спече? Споко! Теб никой няма да те търси, ако някой не те наклевети. Сайтчето ще го отнесе, ама и него няма кой да го търси.
          Леле ,сега я загазих!!!Не съм и показал сертификата за годност на жената!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
            Приятел,

            Има много международни нормативни актове
            Ти сертификат имаш ли? Кой номер е?
            По кой стандарт за обработка и събиране на данни работиш?
            До кога е валиден? От кого е издаден?
            Поне дипплома в БГтовица по социология? Поне нещо? Курс?

            Помниш ли , че наскоро Пеката го беше подбрала КаФеНе то, че уж управлявал активи на клиенти? Тук е същото!

            Ама ти се спече? Споко! Теб никой няма да те търси, ако някой не те наклевети. Сайтчето ще го отнесе, ама и него няма кой да го търси.
            SPEKO, ти съвсем изтреще бе човек! Спри се малко и стига си говорил глупости.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Приятел,

              Има много международни нормативни актове
              Ти сертификат имаш ли? Кой номер е?
              По кой стандарт за обработка и събиране на данни работиш?
              До кога е валиден? От кого е издаден?
              Поне дипплома в БГтовица по социология? Поне нещо? Курс?

              Помниш ли , че наскоро Пеката го беше подбрала КаФеНе то, че уж управлявал активи на клиенти? Тук е същото!

              Ама ти се спече? Споко! Теб никой няма да те търси, ако някой не те наклевети. Сайтчето ще го отнесе, ама и него няма кой да го търси.











              Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
              SPEKO посочи ми кои точно закони съм нарушил - / Закон, член, параграф, точка /...

              Има я даже безсмислената фраза - *Настоящият материал има аналитичен характер и не представлява препоръка за търговия с ценни книжа

              Нещо което го няма примерно в другия източник за класацията на фондмениджерите.

              При толкова много аграсивна манипулация през телевизии и медии по света единственото което съм направил е да обобщя прогнозите на 41 автори на общо над 80 хиляди мнения във форума.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Поздравления , Биг Биър !

                Добра работа , но прогнозите не са никак розови Тия дето са на дъното ще копат още надолу ,очаквайки бързата помощ и на ония отгоре
                Още сме в периферията на кризата , обаче стигнем ли окото към 2014 -- 16 г. ......
                Грешка! Окото на кризата премина

                Коментар


                • Поздравления , Биг Биър !

                  Добра работа , но прогнозите не са никак розови Тия дето са на дъното ще копат още надолу ,очаквайки бързата помощ и на ония отгоре
                  Още сме в периферията на кризата , обаче стигнем ли окото към 2014 -- 16 г. ......
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    SPEKO посочи ми кои точно закони съм нарушил - / Закон, член, параграф, точка /...

                    Има я даже безсмислената фраза - *Настоящият материал има аналитичен характер и не представлява препоръка за търговия с ценни книжа

                    Нещо което го няма примерно в другия източник за класацията на фондмениджерите.

                    При толкова много аграсивна манипулация през телевизии и медии по света единственото което съм направил е да обобщя прогнозите на 41 автори на общо над 80 хиляди мнения във форума.
                    Хич не му обръщай внимание на SPEKO. Той така си говори - да се намира на приказака.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • SPEKO посочи ми кои точно закони съм нарушил - / Закон, член, параграф, точка /...

                      Има я даже безсмислената фраза - *Настоящият материал има аналитичен характер и не представлява препоръка за търговия с ценни книжа

                      Нещо което го няма примерно в другия източник за класацията на фондмениджерите.

                      При толкова много аграсивна манипулация през телевизии и медии по света единственото което съм направил е да обобщя прогнозите на 41 автори на общо над 80 хиляди мнения във форума.
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • И кои други актове мислиш че нарушава. Аз доколкото се сещам човек трябва да внимава само този закон да не го прецака като се изказва за компании. И закона за банките - но и спрямо него няма никакво нарушение.

                        Коментар


                        • типичния уишфул финкинг - като изключа Трасето (мам те са първи що рипнаха с 40% след Нова година ис ега всички ги слагат в класациите по инерция), всичко друга е на принципа - падна с много, трябва да се качи с много, което значи, че няма да се качи с много, защото маймуните на клона са много.

                          П.С. Поне класацията е доста по-реална от пъвото място на Софарма на фондмениджърите. Интеерсно е, че Пътчето е в първите места и на падащите и на качващите се - няма начин все някой да не познае, освен ако диаграмата не стане като на мъртвец, ама то със собственик Черепа, какво друго освен мъртвец да е
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не нарушава нищо. Тук няма разгласяне на вътрешна информация, няма препоръка, няма манипулация. По никакъв начин не влиза в определенията на закона срещу пазарните злоупотреби

                            Само тоя нормативен акт ли го има в държавата?

                            ОК е прав!

                            Всеки си хвали стоката, особено фонд мениджърите. Иначе им бият шута!

                            Коментар


                            • http://bigbear.blog.bg/biznes/2011/0...za-2011.666125

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                                Bigbear,

                                Нямаш си на идея колко нормативни актове си нарушил и ако някои подаде сигнал такива глоби ще ти треснат, че ПК ще ти завиди чак!!

                                А сайтчето, какво го чака не ми се мисли!!!

                                Това е зверска манипулация!!!

                                Изтрийте темата!!! Да не изгори някой, ей!
                                Не нарушава нищо. Тук няма разгласяне на вътрешна информация, няма препоръка, няма манипулация. По никакъв начин не влиза в определенията на закона срещу пазарните злоупотреби

                                Коментар

                                Working...
                                X