IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Класация на форума за акция на 2019
    1 Софарма Трейдинг АД
    2 Корадо-България АД
    3 Стара планина холд АД
    4 М+С Хидравлик АД
    5 Спиди АД
    6 Българска фондова борса АД /БФБ/
    7 Хидравлични елементи и системи АД
    8 Софарма АД
    9 Градус АД
    10 Химимпорт АД
    11 ЧЕЗ Разпределение България АД
    12 Адванс Терафонд АДСИЦ
    13 Софарма имоти АДСИЦ
    14 Монбат АД
    15 Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
    16 Елана Агрокредит АД
    17 ТБ Централна кооперативна банка АД
    18 София Комерс - Заложни къщи - Обикновени акции
    19 Алкомет АД
    20 Агрия груп холдинг АД гр. Варна
    21 Алтерко АД
    22 Индустриален Холдинг България АД
    23 Индустриален Капитал Холдинг АД
    24 ЕМКА АД
    25 Сирма Груп Холдинг АД
    Нямам покритие с масовката, въпреки че и така подредени е пак по - добре от класацията на "Капитал".

    Интересна ще е годината, най - сложната за прогнозиране от много насам.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Bear, ако правиш анкетата да показва доколко се вярва на даден ник, направи да показва и обратното - колко е недоверието.

      За изминалата година да бяхте хванали 50 човека от улицата ,който не бяха чули за това че съществува борса и щяха да имат най добри резултати.....

      Коментар


      • Bear, ако правиш анкетата да показва доколко се вярва на даден ник, направи да показва и обратното - колко е недоверието.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Още помня прогнозата на някой Другаре за над 1000 софикс ...
          Хич май не бяха малко ами каже речи половината, също по спомен къде 90% бяха рекли че ще продават само при софка над 800.
          За мен лъже се яко по тия анкети.

          Коментар


          • Пак да повторя , Голяма мечка , ако държите за преставителност на анкетите , хората който са попълнили да бъдат явни на форума и техните класации....
            Така че ако държите някой да подходи качествено да се изпълнят изискванията за явност......
            Щото форума е пълен с мишки и офци без извинения ,като стане горещо и се крият и лъжат за прогнозите си....
            Още помня прогнозата на някой Другаре за над 1000 софикс ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

              Пращам я на 12 човека другите са доста повече...
              Ами пусни класациите във Форума на тези 12 човека какви класации са ти дали и ще говорим...за реалност .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Е ти тъй или иначе я изпращаш на някои от нас
                Пращам я на 12 човека другите са доста повече...
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Може да се прави анкетата и по начина на Капитал. За целта трябва да да пращам анкетата по електронна поща и примерно преди това да се изгласуват примерно 50 ника на които да го пращам. Така да се каже лидерите на мнение на форума

                  Примерно мога да спретна първо анкета - На кой ник вярвате :-) или класирайте никовете по своето доверие в тях...

                  Искам да направя някаква нова анкета...
                  Голяма мечка,
                  Тотално разминаване между анкетите на брокерите и дребните,не ми се беше случвало досега.Което означава , че борсата и нейните участници се откъсват от действителността ,
                  Единственото е общо че една Забуксувала компания при брокерите на е на първо място а при дребните един малък дистрибутор на лекарства от същата група е първи....щях да напиша забуксувал...
                  Как да я направим...
                  Хубав въпрос.....
                  Едно време бяхме над 2,3К участници във форума и анкетите имаха по голяма вярност....
                  Сега 50 ами някой с два ,три ника манипулира частично....това трейдинга , м+с с лошата практика , БФБ с продажбата си и т.н.
                  Същото е при брокерите и там има участници и липсващи групи с мненията си......

                  Коментар


                  • Аз преди години така я правех но беше доста трудно защото всеки отговоряше както му е удобно.

                    За мулти никинка разчитам на колективната памет на форума :-)

                    Когато смених подхода преди доста години нямаше мобилни устройства толкова много и IP адреса вършеше работа като защита от мулти полъване на анкетата. Сега може да се попълва през телефон, таблет, компютър, лаптоп и всичките ще влязат в анкетата. До голяма степен сложността и би трябвало да е защита от много попълвания, но другият вариант е значително по представителен.

                    Ако ви харесва идеята да направя класация на никовете във форума гласувайте с харесва ми на този пост :-)

                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Може да се прави анкетата и по начина на Капитал. За целта трябва да да пращам анкетата по електронна поща и примерно преди това да се изгласуват примерно 50 ника на които да го пращам. Така да се каже лидерите на мнение на форума

                      Примерно мога да спретна първо анкета - На кой ник вярвате :-) или класирайте никовете по своето доверие в тях...

                      Искам да направя някаква нова анкета...
                      Е ти тъй или иначе я изпращаш на някои от нас

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Може да се прави анкетата и по начина на Капитал. За целта трябва да да пращам анкетата по електронна поща и примерно преди това да се изгласуват примерно 50 ника на които да го пращам. Така да се каже лидерите на мнение на форума

                        Примерно мога да спретна първо анкета - На кой ник вярвате :-) или класирайте никовете по своето доверие в тях...

                        Искам да направя някаква нова анкета...
                        Яко , поздравления !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Може да се прави анкетата и по начина на Капитал. За целта трябва да да пращам анкетата по електронна поща и примерно преди това да се изгласуват примерно 50 ника на които да го пращам. Така да се каже лидерите на мнение на форума

                          Примерно мога да спретна първо анкета - На кой ник вярвате :-) или класирайте никовете по своето доверие в тях...

                          Искам да направя някаква нова анкета...
                          E, това е супер идея, браво Определено ще има много по-добра представителност, без да искам да обиждам никого. И с другата анкета е напълно ок, ама как ще отсееш 50 ника и дали някои от тях не са многоникието на 1 човек - идея си нямам. Иначе супер, адмирации!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Може да се прави анкетата и по начина на Капитал. За целта трябва да да пращам анкетата по електронна поща и примерно преди това да се изгласуват примерно 50 ника на които да го пращам. Така да се каже лидерите на мнение на форума

                            Примерно мога да спретна първо анкета - На кой ник вярвате :-) или класирайте никовете по своето доверие в тях...

                            Искам да направя някаква нова анкета...
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              Класация на форума за акция на 2019
                              1 Софарма Трейдинг АД
                              2 Корадо-България АД
                              3 Стара планина холд АД
                              4 М+С Хидравлик АД
                              5 Спиди АД
                              6 Българска фондова борса АД /БФБ/
                              7 Хидравлични елементи и системи АД
                              8 Софарма АД
                              9 Градус АД
                              10 Химимпорт АД
                              11 ЧЕЗ Разпределение България АД
                              12 Адванс Терафонд АДСИЦ
                              13 Софарма имоти АДСИЦ
                              14 Монбат АД
                              15 Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
                              16 Елана Агрокредит АД
                              17 ТБ Централна кооперативна банка АД
                              18 София Комерс - Заложни къщи - Обикновени акции
                              19 Алкомет АД
                              20 Агрия груп холдинг АД гр. Варна
                              21 Алтерко АД
                              22 Индустриален Холдинг България АД
                              23 Индустриален Капитал Холдинг АД
                              24 ЕМКА АД
                              25 Сирма Груп Холдинг АД
                              Хората гонят дивидент.

                              Коментар


                              • Мерси за труда мечка, класацията ти е отличен пазарен вертопоказател за мен, къде е набил парите си дребосъка, съответно коя акция е подкрепил с пожелателното си мислене да расте. При това положение съм абсолютно убеден, че Трейдинга няма да е най-печелившата акция от големите, дори очаквам да поспадне сериозно, точно на базата на това, че явно много дребосък я има, а при криза винаги се продава първо това, което не ти е на голяма загуба - логика на стадото Отлична новина за мен е и че Тройната ЧеЗетка, в която съм инвестирал основните си пари на БФБ, не е в челната 10-ка, т.е. тя е малко позната и съответно купувана от масата.
                                Моята лична класация би изключила Трейдинга, М+С и би сложила доста по-назад Стара Планина и Корадо, а бих добавил поне една банка (удивително е, че фибанката изобщо отсъства от класацията - свръхпродадена? - знаете ми мнението за нея и колко съм ги хулил, но все пак да отсъстват???) и някои други акции, към които съм малко или много пристрастен
                                Успех на всички през новата година!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X