IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Благодаря на всички които участват в анкетите на форума. До тук са 97 човека / 97 различни IP :-)

    Не манипулирайте анкетата - с това че си подобрявате резултата и влошавате на другите лъжете само себе си...
    Плюсче, Голяма Мечка ("Мечка", думата мечка как само звучи, като "руската мечка", като нещо мащабно и някак си по-умно животно, дори по-човечно от някакъв тъп вол, който да скача на червено, пфу, , дедо боже понекога май ни дава некои възмутителни поучителни зодии - да се мъчиме в тех с цел обучение, а зодия "мечка" не е решил да спусне ) ...да не се отклоняваме
    Друго исках да кажа - Преди време, още някъде във времето на първите анкети - имаше момент, когато пускаше не само топ 10 дружества но и топ 10 по спад (т.нар. избушеняци) Моите почитаня ! и Беше кръстословица за мен да търся топ 10 но и гоолямо облекчение и разтоварване да спомена с блага дума и онези в небитието - оцк, моста, хдпатката, мекомстрой, енергони, енемони и т.н. Беше и поучително и може би особено за новите редици в строя
    Та не би ли могло да възстановиме традицията? Анкетата е анонимна, та може всеки да си изповяда един вид мъките в нея
    Last edited by precakanoto; 12.01.2019, 14:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
      любопитно - Ташунко и неговият другар по карти са отново съвсем един до друг - и по азбучен ред, и по недоверие
      А как могат да се видят резултатите? Стана ми интерсно какви са, но като влезна ми дава, че съм гласувал и не ми дава достъп до тях.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • любопитно - Ташунко и неговият другар по карти са отново съвсем един до друг - и по азбучен ред, и по недоверие
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          Благодаря на всички които участват в анкетите на форума. До тук са 97 човека / 97 различни IP :-)

          Не манипулирайте анкетата - с това че си подобрявате резултата и влошавате на другите лъжете само себе си...

          От тук нататък може да се направи следното - да се извади от тази анкета 100 най - разпознаваеми ника - тоест тези които имат най голяма сума имам доверие + нямам доверие - и на тях да се направи класацията на по високо доверие в тях.
          След това вариантите са - за това мога да пусна отделна анкета
          1. от първите 30 ника се взима прогноза за акции на форума за годината
          2. от първите 50 ника се взима прогнозата
          3. пуска се на всички 100 и от попълнилите които са първите 30 или 50 в класацията им се взимат мненията

          Трябва да имате в предвид, че не всички участват в анкетите, не всички следят форума по време на анкетите и т.н
          Тоест ако примерно бъдат поканени 50 човека да попълнят анкетата примерно ще я попълнят 20 - 30, ако бъдат поканени 30 вероятно ще са 15 -20 които ще попълнят .
          Има и разлика ако пускам съобщение през форумната поща или през интернет електронна поща... Анкетата ще е най еднозначна ако имам електронните пощи, но това ще изисква да получа пощите на всички, което няма как да стане...
          Който желае да участва от тези 30 с най - голямо доверие, нека ти изпрати имейл, ще се групират и с един клик се изпраща на всички анкетата. Ако не пуснат мейл - съгласие първите 30, изпраща се на следващите, докато се съберат сумарно 30. Повече анкети за доверие няма смисъл, в края на годината може да се пусне нова, не е толкова важно, аз попълних от първите 20 и тогава тези с по - висок резултат бяха ОК, прилично филтрирани. От тогава може доста да са се изменили, но "глас народен, глас божи", винаги ще е по - екзактна от отворената.

          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Прав си БИГ не всички винаги могат да попълват.. поне 40-50 трябва да са попълнили за по-голяма представителност..
            Аз попълвах само тези който да дават прогнози.....
            Всички останали отговори манипулират анкетата .....
            Ако 20 човека попълнят да дава прогноза а 80 че го не познават и той има 20 %
            Ако 2 попълнят да дава прогноза а никой не попълни останалите той има 100% успеваемост....
            В този списък попълних и хора с мойте виждания и противни но имат мнение...с който не съм съгласен...
            Хора като 4д , Батя , Полки , Софикс, инта.....намериха в мойте 20-25 човека....въпреки постоянните противоречия ....
            Това беше отрицателен вот.....

            Коментар


            • Прав си БИГ не всички винаги могат да попълват.. поне 40-50 трябва да са попълнили за по-голяма представителност..

              Коментар


              • Благодаря на всички които участват в анкетите на форума. До тук са 97 човека / 97 различни IP :-)

                Не манипулирайте анкетата - с това че си подобрявате резултата и влошавате на другите лъжете само себе си...

                От тук нататък може да се направи следното - да се извади от тази анкета 100 най - разпознаваеми ника - тоест тези които имат най голяма сума имам доверие + нямам доверие - и на тях да се направи класацията на по високо доверие в тях.
                След това вариантите са - за това мога да пусна отделна анкета
                1. от първите 30 ника се взима прогноза за акции на форума за годината
                2. от първите 50 ника се взима прогнозата
                3. пуска се на всички 100 и от попълнилите които са първите 30 или 50 в класацията им се взимат мненията

                Трябва да имате в предвид, че не всички участват в анкетите, не всички следят форума по време на анкетите и т.н
                Тоест ако примерно бъдат поканени 50 човека да попълнят анкетата примерно ще я попълнят 20 - 30, ако бъдат поканени 30 вероятно ще са 15 -20 които ще попълнят .
                Има и разлика ако пускам съобщение през форумната поща или през интернет електронна поща... Анкетата ще е най еднозначна ако имам електронните пощи, но това ще изисква да получа пощите на всички, което няма как да стане...
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Bear, ако правиш анкетата да показва доколко се вярва на даден ник, направи да показва и обратното - колко е недоверието.
                  много добро предложение ........ точно в десетката де'т се вика

                  за мое съжаление съм извън първата тройка и дори съм извън първата петица в недоверието с едва 53% ............ в този ред на мисли искам да ви помоля да гласувате още веднъж с недоверие към мен (може и няколко пъти да гласувате от различни ИП адреси ) .......... дано взема тиквения медал
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    И това решава проблема на форума и борсата .....
                    И агнетата гласуват против тези който им казват че идва Гергьовден и хвалят тези с тучните зелени пасища и блеещи агънца на воля...

                    ..
                    Монти къде се унесе какви агнета, а и с тези тучни зелени пасища... стана изкусително))
                    Ходи ти се на море май! (спомних си тезата ти за подготовката на играчите за море)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Представители на форума в годишна анкета


                      Има към 160 ника, които са били активни в темите за акции - ако съм изпуснал някой пишете на лично съобщение или тук

                      Ако разпознаете някой мултиник също :-)

                      Ако годишната анкета се прави от първите 50 ника по доверие резултатът ще е доста по представителен. Утре ако се налагат значими корекции ще я пусна на ново.
                      Мисля го нямаше Мариян в анкетата, предлагам да бъде включен и без допитване, подкрепата и доверието в него не е малко. Също може би е по - удачно анкетата да бъде до по - малко от 50, 25 - 30.

                      Лично съм гласувал за малко над 30 души, като съм избирал и доста хора с коренно различно мнение от моето и такива, които са ми били понякога досадни с еднообразен СПАМ в някои теми, но интелигентни и ме интересува тяхната позиция. Игнорирал съм тези с винаги еднообразна и крайна визия, следващи и доверяващи се само на един пророк, чието мнение се знае отдавна.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Я, челниците от колона 2 фигурират в блоклиста ми Колко изненадващо
                        И това решава проблема на форума и борсата .....
                        И агнетата гласуват против тези който им казват че идва Гергьовден и хвалят тези с тучните зелени пасища и блеещи агънца на воля...

                        Само за протокола 90 % от участниците губят част или всичките си вложения на борсата в даден икономически цикъл.....и те са вярвали на някой ....
                        Сигурен съм че всичките който вярват в светлото бъдеще са групирани като отлични анализатори и прогнозисти..........и са наказани всички който са прогнозирали загуба на вложенията .....поели са своята вина за спада.....че са го обявили....

                        Коментар


                        • Я, челниците от колона 2 фигурират в блоклиста ми Колко изненадващо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            Представители на форума в годишна анкета

                            Има към 160 ника, които са били активни в темите за акции - ако съм изпуснал някой пишете на лично съобщение или тук

                            Ако разпознаете някой мултиник също :-)

                            Ако годишната анкета се прави от първите 50 ника по доверие резултатът ще е доста по представителен. Утре ако се налагат значими корекции ще я пусна на ново.
                            Много интересен вот......поне за мен

                            Коментар


                            • Представители на форума в годишна анкета

                              Има към 160 ника, които са били активни в темите за акции - ако съм изпуснал някой пишете на лично съобщение или тук

                              Ако разпознаете някой мултиник също :-)

                              Ако годишната анкета се прави от първите 50 ника по доверие резултатът ще е доста по представителен. Утре ако се налагат значими корекции ще я пусна на ново.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Панаир на суетата,какво да се коментира?

                                Коментар

                                Working...
                                X