IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    По анкетата...
    Голяма мечка , може да е професионално деформиране при мен....
    Но прегледах последните 10 от 50 ..
    Защо Felbuzz с 23 , с по малко гласове подрепа е поставен по напред от хора с повече например Сохо май 27 и ценето 24 .....Минка 26
    Защо в листата не са включени със същата подкрепа да кажем джони браво ,алее ,
    маретоф ,даже и аз....всичките са с 23 човека подкрепа...
    После говориш за тримаманипулатори ,но за 5 часа в събота само отрицателните ми оценки се увеличиха с трима ...
    Търся коректност ..
    Поздрави!
    да , има деформиране при теб, но то не е професионално и не е от вчера .......... вземи погледни и бавно прочети отгоре на анкетата какво се оценява
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      +1
      Благодаря на Бик(г), че е намерил време този уикенд за класацията на кучетата!
      Ето в подкрепа на призива публикувам едно предложение за селекция от дивидентни акции на БФБ

      https://www.4shared.com/office/_5T9K...nd_Stocks.html

      Успех на всички!
      От този сайт се нафрашках с малуеър и кво ли не още и пак не успях да сваля пдф-а. Ползвай разни читави неща от рода на Google Drive, MS OneDrive, и тем подобни истински.

      Коментар


      • Полки,нали и аз това пиша....какво да ни пита всичките?Квот кажеш ти тва е и точка.

        Коментар



        • Първоначално изпратено от BigBear
          Има само 3 попълвания на анкетата след първите три дни, така че считам изкривяванията за минимални.

          Представители на форума в годишна анкета
          привет

          - вършиш изключително много като обем работа напълно доброволно за общото благо и заслужаваш уважение и респект ....... не случайно ти си човека който се ползва с най-голямо доверие във форума

          - винаги взимам под внимание мнението на форума от анкетите ти ............ но няма да уточнявам по какъв начин

          сега е ред на критиката

          - не е редно в класацията за "50 форумни участника с най -високо доверие" да присъстват никове които се ползват с по-голям % неодобрение отколкто одобрение!!! .......... за пример давам себе си ........ 41% одобрение и 53% неодобрение => няма как подобни никове да попадат сред първите 30/50 човека които да представляват форума .......... за да се попада в тази група която представлява форума трябва да имаш поне един глас повече одобрение спрямо гласовете които си получил като неодобрение!!!

          - в анкетата в попаднал Николай Митанкин ........ един много читав човек който съм сигурен, че ще си направи самоотвод ......... все пак той е на длъжност в компания която ще се оценява и се получва конфликт на интереси ....... отделно не знам до каква степен следи другите дружества за да им дава оценка ........... иначе щом г-н Митанкин е включен в анкетата би следвало да се включат Огнян Дойнов от Софарма, Ники Василев от Експат или Ал.Керезов от ХИМ&Co ........ с две думи предлагам г-н Митанкин да отпадне от анкетата = форума да решава този казус

          - смятам, че не трябва да се стремиш към някаква определена бройка 30 или 50 ......... ако няма 50 човека които заслужават да представляват форума ...... нека останат толкова колкото са ...... например ако 39 човека изпълняват изискванията нека бъдат 39 и толкова

          Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Монти,Трола,Полки ,Ташунко и Фараона не ти ли стигат?Каквото кажат те това става,няма искам ,не искам........всякаш не сме пазар ами
          концертна зала и репертоара е предварително уточнен.
          по-спокойно, де ........... не можеш ли да приемеш факта, че си безличен и нищо не даваш на форума? .......... просто мненията ти не са важни за никого

          преди десетина години съм попълвал един или два пъти тези анкети на ББ, а след това не съм изпращал отговорите си и ББ спря да ми дава анкетите в последните години защото разбра, че няма да му върна отговори ............ доста години вече не попълвам тези анкети и така ще бъде занапред ...... това си е мое решение не от днес

          така, че не се безпокой ........... и повече не ме споменавай в тази тема за "представителите на форума" ......... мненията си давам в темите които аз реша и пиша нещата толкова пъти колко аз искам където поискам!!!
          Last edited by polki; 13.01.2019, 19:38.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Фен съм на един неликвиден, бутиков капиталов/ дялов пазар - Българския. Смятам, че тук също може да се печели и това е една от темите, в които се обсъжда как да стане това. Публикувам стратегията за дивиденските кучета от години и тя от 2009 година е донесла 348% възвращаемост. 17,2 % на година за 10 години. Нашите пенсионни фондове са направили 49 % за същото време или 4,1% на година.

            Тази година дивиденските кучета губят,
            на брокерите - 15.9 %
            на форума - 8.5 %

            Ф

            Моля в темата да пишете конкретно – компании, цифри, времеви диапазони, срокове. Публикувайте графики, списъци, модели за избор на акции и т.н. Нека да си бъдем полезни.

            Благодаря на всички, които помагат!
            По анкетата...
            Голяма мечка , може да е професионално деформиране при мен....
            Но прегледах последните 10 от 50 ..
            Защо Felbuzz с 23 , с по малко гласове подрепа е поставен по напред от хора с повече например Сохо май 27 и ценето 24 .....Минка 26
            Защо в листата не са включени със същата подкрепа да кажем джони браво ,алее ,
            маретоф ,даже и аз....всичките са с 23 човека подкрепа...
            После говориш за тримаманипулатори ,но за 5 часа в събота само отрицателните ми оценки се увеличиха с трима ...
            Търся коректност ..
            Нищо лично към колегата даже гласувах за него.....по линия на международните маркети...
            Моля за в бъдеще когато се пускат крайните резултати да се пуснат освен крайните резултати и отделните анкети на всеки един от далите при теб с никовете ....
            Повече няма да досаждам по темата....

            Поздрави!
            Last edited by Монти; 13.01.2019, 18:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
              Фен съм на един неликвиден, бутиков капиталов/ дялов пазар - Българския. Смятам, че тук също може да се печели и това е една от темите, в които се обсъжда как да стане това. Публикувам стратегията за дивиденските кучета от години и тя от 2009 година е донесла 348% възвращаемост. 17,2 % на година за 10 години. Нашите пенсионни фондове са направили 49 % за същото време или 4,1% на година.

              Тази година дивиденските кучета губят, но отново се справнят по-добре от индекса. Резултатът за 2018 е средно аритметично -9.3%, което е с почти процент и половина по – добре от загубата на самия индекс. С първа загуба от 10 години се разписват и пенсионните фондове средно с -3.2% за годината.

              В миналото прогнозите на форума са били добри – ето няколко прогнози, на които им е настъпил срокът.

              Към края на 2012 петгодишната прогноза за до края на 2017 е имала доходност 186.7 % при 96.1 % за Софикс и 115.6% за BG TR30
              Към края на 2013 петгодишната прогноза за до края на 2018 е имала доходност 79.1 % при 21.2 % за Софикс и 42.3% за BG TR30

              В началото на 2018 прогнозата за една година напред е дала

              на брокерите - 15.9 %
              на форума - 8.5 %

              Форумът бие и Софикс и BG TR30 ... / двуцифрени отрицателни/
              и още петгодишната прогноза бие и S&P 500 и то с много ... Между 2012 и 2017 S&P 500 е 88.5% а между 2013 и 2018 S&P 500 е 36.1%

              Естествено няма никаква гаранция в следващите прогнози и няма причина да се мисли че те ще са винаги добри.

              Теми за отрицателните събития имаме много. Може да се отварят и нови. Тази тема си я развивам аз и държа да се придържаме към полезност, позитивност, фокусираност и уважение към доброто, което е направено тук в България или може да се направи. Както съществува свободата на словото така имаме и свободата да избираме чие слово да слушаме. Аз съм избрал и ще поддържам разговора в общо полезно русло.

              Има и още нещо - използвам темата си за провеждане на анкети, които измерват настроенията и очакванията на българските инвеститори. Не искам темата ми да се превърне в чат / каквато е темата за Оптимизма/ , защото ми се налага да публикувам линковете към анкетите си всеки път когато линкът изпадне под средата на тема. Отиде ли на другата страница вече не се попълва. Факт. Затова съм благодарен на всеки, които попълва анкетите и на всеки, които мести вместо мен линковете на челно място в темата.

              Моля в темата да пишете конкретно – компании, цифри, времеви диапазони, срокове. Публикувайте графики, списъци, модели за избор на акции и т.н. Нека да си бъдем полезни.

              Благодаря на всички, които помагат!
              +1
              Благодаря на Бик(г), че е намерил време този уикенд за класацията на кучетата!
              Ето в подкрепа на призива публикувам едно предложение за селекция от дивидентни акции на БФБ

              https://www.4shared.com/office/_5T9K...nd_Stocks.html

              Успех на всички!

              Коментар


              • Фен съм на един неликвиден, бутиков капиталов/ дялов пазар - Българския. Смятам, че тук също може да се печели и това е една от темите, в които се обсъжда как да стане това. Публикувам стратегията за дивиденските кучета от години и тя от 2009 година е донесла 348% възвращаемост. 17,2 % на година за 10 години. Нашите пенсионни фондове са направили 49 % за същото време или 4,1% на година.

                Тази година дивиденските кучета губят, но отново се справнят по-добре от индекса. Резултатът за 2018 е средно аритметично -9.3%, което е с почти процент и половина по – добре от загубата на самия индекс. С първа загуба от 10 години се разписват и пенсионните фондове средно с -3.2% за годината.

                В миналото прогнозите на форума са били добри – ето няколко прогнози, на които им е настъпил срокът.

                Към края на 2012 петгодишната прогноза за до края на 2017 е имала доходност 186.7 % при 96.1 % за Софикс и 115.6% за BG TR30
                Към края на 2013 петгодишната прогноза за до края на 2018 е имала доходност 79.1 % при 21.2 % за Софикс и 42.3% за BG TR30

                В началото на 2018 прогнозата за една година напред е дала

                на брокерите - 15.9 %
                на форума - 8.5 %

                Форумът бие и Софикс и BG TR30 ... / двуцифрени отрицателни/
                и още петгодишната прогноза бие и S&P 500 и то с много ... Между 2012 и 2017 S&P 500 е 88.5% а между 2013 и 2018 S&P 500 е 36.1%

                Естествено няма никаква гаранция в следващите прогнози и няма причина да се мисли че те ще са винаги добри.

                Теми за отрицателните събития имаме много. Може да се отварят и нови. Тази тема си я развивам аз и държа да се придържаме към полезност, позитивност, фокусираност и уважение към доброто, което е направено тук в България или може да се направи. Както съществува свободата на словото така имаме и свободата да избираме чие слово да слушаме. Аз съм избрал и ще поддържам разговора в общо полезно русло.

                Има и още нещо - използвам темата си за провеждане на анкети, които измерват настроенията и очакванията на българските инвеститори. Не искам темата ми да се превърне в чат / каквато е темата за Оптимизма/ , защото ми се налага да публикувам линковете към анкетите си всеки път когато линкът изпадне под средата на тема. Отиде ли на другата страница вече не се попълва. Факт. Затова съм благодарен на всеки, които попълва анкетите и на всеки, които мести вместо мен линковете на челно място в темата.

                Моля в темата да пишете конкретно – компании, цифри, времеви диапазони, срокове. Публикувайте графики, списъци, модели за избор на акции и т.н. Нека да си бъдем полезни.

                Благодаря на всички, които помагат!
                Last edited by BigBear; 13.01.2019, 17:31.
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Има само 3 попълвания на анкетата след първите три дни, така че считам изкривяванията за минимални.

                  Представители на форума в годишна анкета



                  Тази публикация има само информативен характер и е със цел да се изберат 30 / 50 ника които да правят годишната прогноза на форума. За мен ще е най удобно да имам електронните пощи на първите 50 ника с най високо доверие, но за тези които искат да не ги знам кои са ще им правя персонални линкове и ще им ги пращам по форумната поща.
                  Липсата на доверие е до голяма степен свързана с многократно повтаряне на едни и същи тези . Пишете обмислени неща подкрепени с числа или графики и без лични нападки.
                  Монти,Трола,Полки ,Ташунко и Фараона не ти ли стигат?Каквото кажат те това става,няма искам ,не искам........всякаш не сме пазар ами
                  концертна зала и репертоара е предварително уточнен.

                  Коментар


                  • Има само 3 попълвания на анкетата след първите три дни, така че считам изкривяванията за минимални.

                    Представители на форума в годишна анкета



                    Тази публикация има само информативен характер и е със цел да се изберат 30 / 50 ника които да правят годишната прогноза на форума. За мен ще е най удобно да имам електронните пощи на първите 50 ника с най високо доверие, но за тези които искат да не ги знам кои са ще им правя персонални линкове и ще им ги пращам по форумната поща.
                    Липсата на доверие е до голяма степен свързана с многократно повтаряне на едни и същи тези . Пишете обмислени неща подкрепени с числа или графики и без лични нападки.
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      ...
                      Веднага получих няколко минуса за много приказки....
                      За Трасе - вън а фармата под 3 лв....до месеци...
                      След неколко месеца ще търсим неколко читави а останалите ще бъдат класирани в пени акции....
                      А читавите ще бъдат от избушеняците като холдинг св София , Северкооп , Етропал , Формопласт , холдинг Варна , Булленд , ЕУБГ , Банка Таксун , Асенова крепост и т.н.
                      Сложих, ти един плюс на лайковете, да ти дойде като крем карамел преди лягане и да ти се успокои душата компенсация за страдания
                      По другия въпрос - вече взех и аз да се чудя кое е избушеняк кое не

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Много го преживявяш това, Монти, попълвай затваряй анкетата и да вървиме напред
                        Как го виждаш холдчето, за индекс ли е изобщо, Кажи едни топ 10 избушеняка, за разтуха
                        А беше експеримент и то успешен...
                        Веднага получих няколко минуса за много приказки....
                        За Трасе - вън а фармата под 3 лв....до месеци...
                        След неколко месеца ще търсим неколко читави а останалите ще бъдат класирани в пени акции....
                        А читавите ще бъдат от избушеняците като холдинг св София , Северкооп , Етропал , Формопласт , холдинг Варна , Булленд , ЕУБГ , Банка Таксун , Асенова крепост и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Прегледах анкетата и я пробвах без да влезам в профил и тя ме отрази.....
                          Което значи че може да бъде манипулирана на 50%....
                          Първо..
                          Мислех че е само с регистрирани никове.....
                          В моето семейство от 3 големи имаме компютър с три мобилни устройства с интернет...
                          В службата също....
                          Значи мога да намеря поне още 20 гласа най малко в понеделник....ако някой се съмнява

                          Второ -може да се манипулира никовете със сходни резултати ….гласуване против...
                          манипулиране на никове който имате проблеми в общуването....тласуване против

                          Трето - резултатите за даден ник за върху определен брой хора дали отметка а не върху всички гласували....
                          Четвърто в анкетата са участвали 80 човека от който поне 30 % са манипулирани в момента.....
                          как ще намерите поне 30 анкети като участниците са най много 50 човека.....

                          За това предлагам ..
                          Или да се отразява положителните оценки върху всички гласували процентно изразени....

                          Или да се пуснат до всички Никове участващи анкета със следващите въпроси
                          Софикс - до дадена дата ......
                          Цените на всички акциите от Софикс или или друг индекс до дадена дата ..
                          Прави се класиране и първите 20 правят анкети.....ако има отказали следващия...
                          Всичко друго е ЕГО....и
                          Или по точно Любов и Омраза.....По..


                          ...
                          Много го преживявяш това, Монти, попълвай затваряй анкетата и да вървиме напред
                          Как го виждаш холдчето, за индекс ли е изобщо, Кажи едни топ 10 избушеняка, за разтуха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                            Благодаря на всички които участват в анкетите на форума. До тук са 97 човека / 97 различни IP :-)

                            Не манипулирайте анкетата - с това че си подобрявате резултата и влошавате на другите лъжете само себе си...

                            От тук нататък може да се направи следното - да се извади от тази анкета 100 най - разпознаваеми ника - тоест тези които имат най голяма сума имам доверие + нямам доверие - и на тях да се направи класацията на по високо доверие в тях.
                            След това вариантите са - за това мога да пусна отделна анкета
                            1. от първите 30 ника се взима прогноза за акции на форума за годината
                            2. от първите 50 ника се взима прогнозата
                            3. пуска се на всички 100 и от попълнилите които са първите 30 или 50 в класацията им се взимат мненията

                            Трябва да имате в предвид, че не всички участват в анкетите, не всички следят форума по време на анкетите и т.н
                            Тоест ако примерно бъдат поканени 50 човека да попълнят анкетата примерно ще я попълнят 20 - 30, ако бъдат поканени 30 вероятно ще са 15 -20 които ще попълнят .
                            Има и разлика ако пускам съобщение през форумната поща или през интернет електронна поща... Анкетата ще е най еднозначна ако имам електронните пощи, но това ще изисква да получа пощите на всички, което няма как да стане...
                            Прегледах анкетата и я пробвах без да влезам в профил и тя ме отрази.....
                            Което значи че може да бъде манипулирана на 50%....
                            Първо..
                            Мислех че е само с регистрирани никове.....
                            В моето семейство от 3 големи имаме компютър с три мобилни устройства с интернет...
                            В службата също....
                            Значи мога да намеря поне още 20 гласа най малко в понеделник....ако някой се съмнява

                            Второ -може да се манипулира никовете със сходни резултати ….гласуване против...
                            манипулиране на никове който имате проблеми в общуването....тласуване против

                            Трето - резултатите за даден ник за върху определен брой хора дали отметка а не върху всички гласували....
                            Четвърто в анкетата са участвали 80 човека от който поне 30 % са манипулирани в момента.....
                            как ще намерите поне 30 анкети като участниците са най много 50 човека.....

                            За това предлагам ..
                            Или да се отразява положителните оценки върху всички гласували процентно изразени....

                            Или да се пуснат до всички Никове участващи анкета със следващите въпроси
                            Софикс - до дадена дата ......
                            Цените на всички акциите от Софикс или или друг индекс до дадена дата ..
                            Прави се класиране и първите 20 правят анкети.....ако има отказали следващия...
                            Всичко друго е ЕГО....и
                            Или по точно Любов и Омраза.....По..


                            ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение


                              ето пробвай моя линк след попълването , не съм сигурен че ще работи от друг ИП адрес - но от друг браузър работи, Т.е. Не е ограничен само до сесията ми

                              https://www.surveymonkey.com/results...JSZ2V/instant/



                              пс.
                              не можах да ти изпратя лично съобщение от телефона си, нещо не сработва , затова го пускам тук - иначе е редно БигБеър да си го пусне резултата както/ когато прецени?
                              (Ще го изтрия ако каже? )

                              Успял си да ми пуснеш лично съобщение, та даже са 2 еднакви. Благодаря ти, беше ми любопитно.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                А как могат да се видят резултатите? Стана ми интерсно какви са, но като влезна ми дава, че съм гласувал и не ми дава достъп до тях.

                                ето пробвай моя линк след попълването , не съм сигурен че ще работи от друг ИП адрес - но от друг браузър работи, Т.е. Не е ограничен само до сесията ми

                                https://www.surveymonkey.com/results...JSZ2V/instant/



                                пс.
                                не можах да ти изпратя лично съобщение от телефона си, нещо не сработва , затова го пускам тук - иначе е редно БигБеър да си го пусне резултата както/ когато прецени?
                                (Ще го изтрия ако каже? )


                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X