IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам 6 отговора за сега и предполагам че ще се съберат още така се ще ги класирам и ще и ще обявя резултата заедно с другия.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Привет!
      Системата на инвестор не ми позволява да пращам съобщения.
      Има нещо проблемно с форума - три пъти писах лични съобщения и не на всички пратих - Марген и Вале1 със сигурност не може, защото ми изписа че са си забралили да им се пише масово...

      Пощата от форума ще я проверя ако някой прати на нея - bigbearblogbg@gmail.com
      Last edited by BigBear; 07.01.2020, 12:19.
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Ник Доверие Недоверие Нето Доверие
        BigBear 78 3 75
        1 Alonso 60 20 40
        2 B.Graham 58 18 40
        3 BSEtrader 55 19 36
        4 Чичо Манчо 52 16 36
        5 ravnovesie 48 21 27
        6 dddd 54 28 26
        7 pipbel 47 21 26
        8 k.o. 38 12 26
        9 Toranaga 48 24 24
        10 bertram 48 25 23
        11 Николай Митанкин 40 18 22
        12 margen 33 11 22
        13 tony1975 50 29 21
        14 EquityPrivate 38 18 20
        15 Black and white cat-foot 43 24 19
        16 inta53 49 31 18
        17 15% 43 25 18
        18 dex 38 20 18
        19 Иво Орозов 35 18 17
        20 Грую Груев 40 24 16
        21 vale1 37 21 16
        22 Иван Давидов 41 26 15
        23 Etihad 25 12 13
        24 kubrat 32 21 11
        25 Zdravko 34 24 10
        26 Van Basten 33 23 10
        27 daris 22 12 10
        28 Батя 41 32 9
        29 Poncho 29 20 9
        30 znae6t 27 19 8
        EquityPrivate (с предишен ник "Куроператор") от кога не е писал? 1 година след умопомрачителния му анализ за 45 лв при Монбат. Е, изглеждаха красиво нагласени таблиците. Но чак пък да е в топ на форумците с най-вискоко доверие... - това няма как да го приема за вярно.
        От списъка, който виждам, приемам за себе си, че резултатът от тази анкета, специално за мен няма да е интересен, нито ще навлияе по какъвто и да е начин на инвестиционните ми намерения или стратегии. Просто ще ме информира, къде са се бутнали най-много спекуланти. Това може да се окаже и единствената полезна информация като цяло, а за мен си остава само информация.
        Last edited by Marie-Sophie Germain; 07.01.2020, 12:24.

        Коментар


        • Хааа.. Монти, викаш хищно настроени оптимисти - спекуланти.. А дано познаят..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Aз пък не мога да видя ясно резултатите..Ако мооже Биг да пусне резултата с крарък анализ..
            Мога да ти го направя още сега ,без да видя резултатите , понеже няма песимисти или са много малко ....Доверие , Алтерко ,Треис и Треидинга и накрая ФИБ в челните редици ....само че за коя година са акциите 2019 ,или 2020 не се знае...

            Коментар


            • Аз може и да не съм в топ 30, но да си пусна класацията за който иска

              1. Градус АД
              2. Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ
              3. Софарма АД
              4. Браво пропърти фонд АДСИЦ
              5. Корадо България АД
              6. Спиди АД
              7. Софарма трейдинг АД
              8. Алтерко АД
              9. Софарма имоти АДСИЦ
              10. София Комерс - Заложни къщи АД

              Никой не ангажирам с мнението си, тъй като е субективно. На мен самия ми беше трудно да ги подреждам по ред, но все пак стигнах до някакво решение. От въпросните в портфейла ми липсват само Алтерко и София Комерс. Първата защото не бяха заявили дивидент при ИПО-то, а той дойде впоследствие, а втората никога не са ми били таргет, а може би е трябвало. Времето ще покаже. Другите са дивидентно насочени акции, каквато е и стратегията ми. Много хора ще ме попитат къде са Доверие и ПИБ? Няма ги защото са спекулативни акции, а и Доверие скочи с безумни проценти в последната година. Може би имат и още потенциал, но аз лично нямам нерви да спекулирам на БФБ. Липсват и дружествата от групата на Стара планина, най-вече заради раздаването на акции на мениджърите за "почти без пари". Винаги съм бил против подобни тарикатлъци, и точно затова от 2 години не "наближавам" групата. Практиката май спря да се случва, и ако цените тръгнат още надолу, може и да преосмисля това си решение. Успех на всички, и пак казвам, никого не ангажирам с мнението си.

              Коментар


              • Aз пък не мога да видя ясно резултатите..Ако може Биг да пусне резултата с кратък анализ..
                Last edited by Kiro; 07.01.2020, 10:53.

                Коментар


                • При мен не даде да пусна отговор на съобщението на Биг, но мина като отделно лично съобщение.

                  Коментар


                  • И при мен не даде.
                    Беър, моля, прати мейл.
                    Или на пощата от блога?
                    Last edited by Иво Орозов; 07.01.2020, 10:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Привет!
                      Системата на инвестор не ми позволява да пращам съобщения.
                      И при мен така се получи. Изпратих инфото като отговор на съобщението на BigBear. Така се получи.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Привет!
                        Системата на инвестор не ми позволява да пращам съобщения.

                        Коментар


                        • Това са топ 30 на никовете с най-високо нетно доверие от класацията през миналата година. Ако поне десет от тях ми пратят лично съобщение с тяхната класация от 1 до 10 на акциите за 2020 ще направя Топ на Доверените Никове на Форума :-)

                          Отговорите ги чакам за до четвъртък вечер или най късно до публикуването на класацията на брокерите.
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Ник Доверие Недоверие Нето Доверие
                            BigBear 78 3 75
                            1 Alonso 60 20 40
                            2 B.Graham 58 18 40
                            3 BSEtrader 55 19 36
                            4 Чичо Манчо 52 16 36
                            5 ravnovesie 48 21 27
                            6 dddd 54 28 26
                            7 pipbel 47 21 26
                            8 k.o. 38 12 26
                            9 Toranaga 48 24 24
                            10 bertram 48 25 23
                            11 Николай Митанкин 40 18 22
                            12 margen 33 11 22
                            13 tony1975 50 29 21
                            14 EquityPrivate 38 18 20
                            15 Black and white cat-foot 43 24 19
                            16 inta53 49 31 18
                            17 15% 43 25 18
                            18 dex 38 20 18
                            19 Иво Орозов 35 18 17
                            20 Грую Груев 40 24 16
                            21 vale1 37 21 16
                            22 Иван Давидов 41 26 15
                            23 Etihad 25 12 13
                            24 kubrat 32 21 11
                            25 Zdravko 34 24 10
                            26 Van Basten 33 23 10
                            27 daris 22 12 10
                            28 Батя 41 32 9
                            29 Poncho 29 20 9
                            30 znae6t 27 19 8
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Ами какво гарантира че тези избраните няма да бият макс точки там където са се набили.....
                              Това правят и "професионалистите" от УД-та и ПФ-та, които Капитал анкетира всяка година. Което ме навежда на мисълта, че май тази година Топ-а на Инвестора ще излезне преди Топ-а на Капитал за първи път.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Ами те нали затова са се набили там, защото ги смятат за най-добрите инвестиции /мах точки/
                                Аз гласувах точно така - моите акции очаквам да са най-добрите за 2020 г., защо иначе съм в тях!?!?!?
                                И аз "сложих" в класацията компаниите, в които съм инвестирал. Сложих и някой, които са ми интересни, но са ми скъпи, и в които не съм купил. Постарах се да съм максимално коректен.
                                Любопитно ще ми е да прочета дали има някой, който да каже "За мен тия компании ще са най-успешните ама аз там няма да си купя, щот'съм пич голям"
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X