IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След две години слабо представяне на българската борса, анализаторите предвиждат ръст заради подценеността на акциите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

      Погледни за съобщението в папка "Изходящи". На мен често ми изписва някаква грешка и че не е изпратено, а всъщност е.
      Благодаря за опита за помощ k.o., но не е това....

      Естествено проверявах в "Изпратени" - реално и оттам разбрах, че не са.... Всъщност (поне при мен) не ми изписва някаква грешка при изпращането, нямам и съобщение за "Потвърждение за изпратено съобщение", като не знам дали пък не трябва да виждам такова....

      Както и да е - не исках да спамя в хубавата тема, но просто наистина е дразенещо да не можеш да пратиш елементарно съобщение ?!? А вчера специално бързах много сутринта и ме изнерви съвсем да се логвам/разлогвам, затварям и отварям браузъри в опит да успея да го изпратя написаното вече съобщение....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение


        Днес пробвах поне 10 пъти да изпратя съобщение, но не става ?!?

        Явно има проблеми със съобщенията във форума, затова съм ти пуснал мейл, с молба за обратна връзка.

        Btw. - някой (предполагам Модераторите ?) с идея защо е този проблем - много е дразнещо.... не знам кога за последно не съм можел да изпращам съобщение в какъвто и да форум....
        оклуци
        пишете си артиите директно , защо е нужна тази лична поща.!?
        Ей ги моите "боклуци", степенувани по тежест: 1. доверие 20%, хим 15% алтерко 9%, другото е кеш.
        Толкова по въпроса
        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение


          Днес пробвах поне 10 пъти да изпратя съобщение, но не става ?!?

          Явно има проблеми със съобщенията във форума, затова съм ти пуснал мейл, с молба за обратна връзка.

          Btw. - някой (предполагам Модераторите ?) с идея защо е този проблем - много е дразнещо.... не знам кога за последно не съм можел да изпращам съобщение в какъвто и да форум....
          Погледни за съобщението в папка "Изходящи". На мен често ми изписва някаква грешка и че не е изпратено, а всъщност е.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
            Имам вече 12 прогнози, така се ще си има класация на Доверените Никове за 2020 :-)

            Очаквам още прогнозите списъка по - долу. Ако сте ги пратили не съм ги получил и за това моля пуснете ги на пощата на блога ми - bigbearblogbg@gmail.com
            Alonso
            BSEtrader
            Чичо Манчо
            ravnovesie
            dddd
            pipbel
            k.o.
            Toranaga
            bertram
            Николай Митанкин
            margen
            EquityPrivate
            Black and white cat-foot
            inta53
            15%
            dex
            Иво Орозов
            vale1
            Van Basten
            daris
            Poncho

            Днес пробвах поне 10 пъти да изпратя съобщение, но не става ?!?

            Явно има проблеми със съобщенията във форума, затова съм ти пуснал мейл, с молба за обратна връзка.

            Btw. - някой (предполагам Модераторите ?) с идея защо е този проблем - много е дразнещо.... не знам кога за последно не съм можел да изпращам съобщение в какъвто и да форум....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение

              Да но тук не играем комар, а на борсата! Обикновено този, който разкрива какво трябва да се купува, СИ ГО Е КУПИЛ 1ВИ!
              Всеки си пише това което е истина за него или в което вярва!
              Китайците казват за истината;Моята,Твоята и ИСТИНАТА!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                При игра на комар никой не си показва картите,какъв е смисълът от безцелна фукня?
                Да но тук не играем комар, а на борсата! Обикновено този, който разкрива какво трябва да се купува, СИ ГО Е КУПИЛ 1ВИ!
                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                не е препоръка

                Коментар


                • Имам вече 12 прогнози, така се ще си има класация на Доверените Никове за 2020 :-)

                  Очаквам още прогнозите списъка по - долу. Ако сте ги пратили не съм ги получил и за това моля пуснете ги на пощата на блога ми - bigbearblogbg@gmail.com
                  Alonso
                  BSEtrader
                  Чичо Манчо
                  ravnovesie
                  dddd
                  pipbel
                  k.o.
                  Toranaga
                  bertram
                  Николай Митанкин
                  margen
                  EquityPrivate
                  Black and white cat-foot
                  inta53
                  15%
                  dex
                  Иво Орозов
                  vale1
                  Van Basten
                  daris
                  Poncho
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Може да има разлика между двете класации - ще видим. Опитвам да намеря форма под която да излизат по-добри прогнозни портфейли. Дивиденските портфейли последната година не се справят добре -

                    Кучета на BGTR30 за 2020

                    Също така една относително успешна селекция - Любимите на форума също не е дала положителен резултат за 2019. Вероятно портфейл фокусиран върху неоценен потенциал за растеж през 2019 ще е дал добри резултати.



                    Актуални анкети

                    Дългосрочна инвестиция до 2024 година


                    Най-добра инвестиция за 2020 година

                    Стойност и Сантимент 1Q 2020

                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      To "синджир" идва от турски
                      От прабългарски.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Имам 6 отговора за сега и предполагам че ще се съберат още така се ще ги класирам и ще и ще обявя резултата заедно с другия.
                        При игра на комар никой не си показва картите,какъв е смисълът от безцелна фукня?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

                          Ще се скъсат на босия цървулите/спукат гумите/, по пътищата на трейс. Може и без трейс.
                          И "сенджир" се пише с "и", т.е. синджир!!! Научете вече матерния си език и писмено. Имате я таз азбука 1100г, неприятно да се констатира, че има инвеститори, които не владеят добре писмено езика си, въпреки историческия опит на нацията.
                          To "синджир" идва от турски

                          Коментар


                          • Актуални анкети

                            Дългосрочна инвестиция до 2024 година


                            Най-добра инвестиция за 2020 година

                            Стойност и Сантимент 1Q 2020


                            7 попълнили от Форума персонално
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Алтерко-Доверие-Трейс ще скъсат сенжира. Пускайте по-скоро класацията :-)
                              Ще се скъсат на босия цървулите/спукат гумите/, по пътищата на трейс. Може и без трейс.
                              И "сенджир" се пише с "и", т.е. синджир!!! Научете вече матерния си език и писмено. Имате я таз азбука 1100г, неприятно да се констатира, че има инвеститори, които не владеят добре писмено езика си, въпреки историческия опит на нацията.

                              Коментар


                              • Алтерко-Доверие-Трейс ще скъсат сенжира. Пускайте по-скоро класацията :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X