IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
    Топ 10 поскъпващи акции за 2023 година на Форума на ИнвесторБГ

    Цялата информация е в линка. Иначе класацията на първите 10


    1 DUH Доверие Обединен Холдинг АД
    2 AGR Агрия груп холдинг АД
    3 A4L Алтерко АД
    4 11C Илевън Кепитъл АД
    5 BREF Фонд за недвижими имоти България
    6 SFA Софарма АД
    7 BSE Българска фондова борса АД /БФБ/
    8 IMP Импулс I АД
    9 BDT Биодит АД
    10 ATER Адванс Терафонд АДСИЦ



    Гласовете за Софарма варанти съм ги приравнил към Софарма.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
      Да, много е полезна обобщената информация. Мерси BigBear! Само да отбележа, че няма логика доверието в мениджмънта на Сирма в края на 2022 година да е по-нисък от 2021, макар и с малко. Цената се вдигна много, продадоха се активи, които са над пазарната капитализация. Някой да вижда логика?
      Разглеждайте доверието по скоро като относителна величина. Средно доверието миналата година във всички мажоритари е по - високо, защото пазара беше нагоре. В края на тази пазарът е мечи и настроенията са по-минорни. По - правилно е да се гледа отклонението от средното за пазара доверие и реално за мен при Сирма има повишение на доверието...
      Last edited by BigBear; 10.01.2023, 18:48.
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Ами те на практика са на загуба от сделката.......
        да, счетоводно. Но балансовата им беше много по-висока от пазарната и е имало защо. Когато се разбира, че има стойност да пада доверието ...

        ПП. Все едно сега да купят ПИБ за 1 милиард и доверието да падне.
        Last edited by petyob; 10.01.2023, 13:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          Да, много е полезна обобщената информация. Мерси BigBear! Само да отбележа, че няма логика доверието в мениджмънта на Сирма в края на 2022 година да е по-нисък от 2021, макар и с малко. Цената се вдигна много, продадоха се активи, които са над пазарната капитализация. Някой да вижда логика?
          Ами те на практика са на загуба от сделката.......

          Коментар


          • Да, много е полезна обобщената информация. Мерси BigBear! Само да отбележа, че няма логика доверието в мениджмънта на Сирма в края на 2022 година да е по-нисък от 2021, макар и с малко. Цената се вдигна много, продадоха се активи, които са над пазарната капитализация. Някой да вижда логика?

            Коментар


            • Аз затова вчера му благодарих на гру, че е спестил изводите за себе си, но модитата ме изтриха, тъй като било заяждане, виждаш ли

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Ехе, Франция. Сигурно харчиш дивидента от Бреф, или от капиталовата доходност там... Само да попитам, аз трябва ли да споделям къде се намирам, когато пускам пост във форума?
                Аз пък го разбирам Груев,
                какъв е смисъла да ходи тук и там, ако не се похвали
                те и кифлите затова ходят в дубай и по топлите острови- да пуснат някоя снимка в инстаграм

                Коментар


                • Last edited by Грую Груев; 10.01.2023, 12:57. Причина: Извинявам се за спама на Биг и съжалявам, че се подведох по тролщини
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Забеляза ли, че в топ 5 винаги има доверие, алтерко и Софарма при профитата - помисли над това у после пак ще си говорим за смс, коленце, адепти и яхти. Спекулантите на бфб са като рибките-чистачи, паразитиращи около акулата, без нея са нишо - хайде отречи акулата по горните позиции. Това не е устойчиво и следва крах - неизбежно е. Айде поздрави от Франция от коня с капаци - парите са да се харчат
                    Ехе, Франция. Сигурно харчиш дивидента от Бреф, или от капиталовата доходност там... Само да попитам, аз трябва ли да споделям къде се намирам, когато пускам пост във форума?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Айде поздрави от Франция от коня с капаци - парите са да се харчат
                      Ако ти се отвори път към Виена, задължително се отбий в Narrenturm.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Не си схванал поста.. прочети още няколко пъти и опитай пак
                        Напълно е възможно
                        Благодарение на Груйката беше удивително да видя в класацията бреф, който е с 20% спад при положение че е адсиц все пак. Адсиците би трябвало да са най-стабилните акции нали. Но Спадането е същото като при алтерко, следователно алтерко хем е ръстова акция, хем се държи стабилно като адсиц, при спад на индекса - също толкова стабилно като бреф. Значи няма смисъл да се държи бреф и за предпочитане е според мен да се държи алтерко вместо бреф
                        Last edited by AF Debugger; 09.01.2023, 17:42.

                        Коментар


                        • Last edited by Грую Груев; 10.01.2023, 12:58.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                            По коя акция плюеш най много? Да огледаме какво може да даде
                            Не си схванал поста.. прочети още няколко пъти и опитай пак

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Тцъ, гледам къде са спекулантите, ерго къде ще падне, ако няма помпене от мажото. Прекрасен пример е Яйчарската акция от мината година - можеше да видиш къде беше акцията като очаквания, да видиш къде е сега и да анализираш защо е там. Класацията на Биг на мен лично ми помогна да разтоваря 5 цифрено количество от старите акции на сегашни цени около 2,50-2,60 (на малка загуба), след като ги бях купил с цел спекула (не от ИПО-то, в което не участвах). За което му благодаря - има две неща, които движат пазара у нас - спекулантските нагласи (което научавам от Биг и неговите анкети) и помпещия мажо (което се установява с малко търговия). освен ако си нямаш телефон де, тогава разбираш всичко предварително - ти знаеш най-добре
                              Да, тръгваш с грешна логика и постигаш посредствени резултати! Егото обаче ти е твърде голямо за да осъзнаеш грешката си, и по-лесно е да търсиш сламката в чуждото око.. получавали СМС-и, седели на коленце, имало яхта..
                              Форума години наред се справя по добре от индекси и профита, ама ти го ползваш като контра индикатор! Където имало спекуланти щяло да падне, пък ако не падне не че ми е грешна логиката, просто мажо се набърка. Браво.. продължавай да си кон с капаци и после се чуди що не вървят нещата!

                              п.п. забеляза ли че Топ 3 и миналата година е бил същия, но в друг ред.. помисли над това!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Какъв ти е извода груйка.. колкото повече плюя по една акция, толкова по-високо е тя в Топ 10 на форума!?
                                По коя акция плюеш най много? Да огледаме какво може да даде

                                Коментар

                                Working...
                                X