IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямам лични впечатления, но чух позицията на Мариян по Блумбърг ТВ и ми допада, че са хора от бранша с поглед върху нещата. Вижда се, че се работи и с тези номинации се надявам да вдигнат количество/качество на свършена работа.
    Keep going ...

    Коментар


    • Никой ли няма да коментира предложенията на Каринка Малинка за замове на КФН!
      Или ви е страх, а?

      Коментар


      • - "18/04/2017
        На заседанието си на 18.04.2017 г. КФН реши:

        1. Одобрява коригиран проспект за първично публично предлагане на акции, които ще бъдат издадени от „Приморско Клуб” ЕАД, както и вписването на посочената емисия, в процес на емитиране, във водения от регулаторния орган регистър по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН.

        2. Издава одобрение за извършване на непряко придобиване на акционерно участие от страна на „Софарма” АД, с което се преминава прагът от 30 % на участие в капитала на „ОЗОФ Доверие ЗАД” АД и „ЗК Медико-21” АД."

        Коментар


        • http://www.fsc.bg/bg/za-potrebitelya/zhalbi/
          аз ще ти изпратя, ама мисля, че не съм с много успешен модел в тая работа, отговора се забави и не постигнах никакъв резултат
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Искам да пусна една жалба (сигнал) до КФН
            може ли ли да ми дадете нещо като обазац
            ако някой от вас е писал може да заличи личните данни и да ми изпрати
            ще съм много благодарен
            Форекс блог

            Коментар


            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...biovet-230250/

              Коментар


              • Колко човека работят в кафене-то?

                щото по бюджет и сега си имат бюджет от 7млн за заплати. до септември ефективно са похарчили 3,877 млн. (осигуровките на работодателя са отделно). това са по 430 000 на месец. за 100-тина човека не е никак ниска средна брутна заплата
                застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                http://www.broko.bg/blog

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                  Купувате ли, купувате я! Щото виж кво ни чака:
                  Новата шефка на КФН вдига таксите за бизнеса без обяснения
                  Има грешка в заглавието - вдига и нашите такси!!!
                  Ето: КФН иска годишна надзорна такса от борсата - 200 000 лева.
                  Досега - 13 000.
                  Иска годишна такса от надзорна централния депозитар - 200 000 лева.
                  Досегашна такса 7500 лева.
                  И още 150 вида такси...
                  А на чий гръб това? На дребния инвеститор, разбира се.
                  И защо нищо не пише по "сИпециализираните" медии"?

                  За какво е тая такса? Така пише - "за осъществяване на общ финансов надзор"
                  Това прави 16 666 лева и 67 стотинки месечно. Т.е. заплатата на 10 души, айде 5 души да са. Значи тия 10 (или 5) чиновника ще трябва да киснат по цял ден на борсата, а други 10 (или 5) бюрократа да стоят на главите на ЦД. И да надзирават, да надзирават...!

                  Да припомним за какво е тая комисия:
                  От това което даваш като информация излиза че таксите плащани от БФБ и ЦД сега са твърде ниски. Съгласен съм че няма да им дадат колкото искат, а ще е нещо средно (Караиванова си знае матриала Баце).
                  Колкото до това за какво ще се използват тези пари, няма да са за заплати на надзиратели, а да се издържа КФН.

                  Коментар


                  • Борсата и ЦД доста пари загробиха и в Корпоративна банка - ръководството понесе ли някаква отговорност?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от smarti Разгледай мнение
                      кажи какви заплати взимате в БФБ и в ЦД
                      и колко милиона има по сметките на дружествата
                      Не гледай пенсията на дядо ти Матю. Щото аз пари в пенсионни фондове нямам.
                      А кафенето иска годишната такса на пенсионна компания с три фонда да скочи от 37 на 250 бона. Пък и добавка процент от брутните постъпления от осигурителните вноски на хората.
                      Тръгнали са с огромен черпак! И ще са доволни, ако го напълнят поне наполовина.
                      Включително и от моите такси, дето ще ми ги вдигне посредника.

                      Коментар


                      • кажи какви заплати взимате в БФБ и в ЦД
                        и колко милиона има по сметките на дружествата

                        Коментар


                        • Купувате ли, купувате я! Щото виж кво ни чака:
                          Новата шефка на КФН вдига таксите за бизнеса без обяснения
                          Има грешка в заглавието - вдига и нашите такси!!!
                          Ето: КФН иска годишна надзорна такса от борсата - 200 000 лева.
                          Досега - 13 000.
                          Иска годишна такса от надзорна централния депозитар - 200 000 лева.
                          Досегашна такса 7500 лева.
                          И още 150 вида такси...
                          А на чий гръб това? На дребния инвеститор, разбира се.
                          И защо нищо не пише по "сИпециализираните" медии"?

                          За какво е тая такса? Така пише - "за осъществяване на общ финансов надзор"
                          Това прави 16 666 лева и 67 стотинки месечно. Т.е. заплатата на 10 души, айде 5 души да са. Значи тия 10 (или 5) чиновника ще трябва да киснат по цял ден на борсата, а други 10 (или 5) бюрократа да стоят на главите на ЦД. И да надзирават, да надзирават...!

                          Да припомним за какво е тая комисия:
                          Чл. 11. Комисията при осъществяване на предоставените й с този закон функции и правомощия се ръководи от следните цели:
                          1. защита на интересите на инвеститорите, застрахованите и осигурените лица;
                          2. осигуряване на стабилност, прозрачност и доверие на финансовите пазари, включително чрез правила и системи за управление на рисковете на тези пазари;
                          3. осигуряване на адекватна и стабилна инфраструктура на финансовите пазари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Кажи ми причина да рови кирливите ризи на нЕкой ?
                            Институции в държавата бол - с власт и бюджети ....
                            И що не го каза пред Мендовица това?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Освен първоначалните ми тревоги, че новата шефка е заместник на Черешаря, днес ме споходиха и други съмнения. Обърнете внимание на фамилията - ами ако е роднина на Пешо МлЕкото???
                              Не ми се вярва точно с млекото да са роднини, но ако са роднини, дано го върне от немско, със свеж капитал - да купува акциите на енемона колкото иска, всяка входяща стинка за бфб ще е голям плюс, особено за зоната на чистите))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Освен първоначалните ми тревоги, че новата шефка е заместник на Черешаря, днес ме споходиха и други съмнения. Обърнете внимание на фамилията - ами ако е роднина на Пешо МлЕкото???
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X