IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Норвежки дългови книжа?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря за отговора!Мисля по въпроса. То явно никой не е добре лично осведомен.Ама с питане и до Цариград се стига нали?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cecy Разгледай мнение
      Гугъл ОК, на теория е лесно.Имам нужда от практически съвети. Тепърва да откривам топлата вода....не съм уверен. Затова питам тук, нали реално търгувате.Какви са параметрите на такива сделки?Сам не мога си купя ей така сякаш са домати на пазара.Насочете ме към работещ вариант.Благодаря!
      Ako чак толкова държиш да притежаваш книжа с тази доходност
      http://www.tradingeconomics.com/norw...ent-bond-yield

      Във валута, която е поскъпнала толкова:
      http://finance.yahoo.com/q/bc?s=EURN...=on&z=l&q=l&c=

      се наемам лично да потърся от къде да си купиш Норвежки бондове срещу определена сума естествено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Явно някой се е вслушал в съвта ми за норвежките парички, който го дадох преди 3 месеца. Д-р Черкезов, рядко греши.
        Гугъл ОК, на теория е лесно.Имам нужда от практически съвети. Тепърва да откривам топлата вода....не съм уверен. Затова питам тук, нали реално търгувате.Какви са параметрите на такива сделки?Сам не мога си купя ей така сякаш са домати на пазара.Насочете ме към работещ вариант.Благодаря!

        Коментар


        • GOOGLE....the good old google

          Коментар


          • Явно някой се е вслушал в съвта ми за норвежките парички, който го дадох преди 3 месеца. Д-р Черкезов, рядко греши.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Главно се интересувам каква е процедурата. Насочил съм се към Съкровищни Бонове с падеж до една година.Ама как да си купя, към кого да се обърна?Как практически стават нещата?Никой ли не е търгувал с държавни облигации?Препоръки?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cecy Разгледай мнение
                Здравейте, мисля да инвестирам в Норвежки правителствени облигации или съкровищни бонове. Някой има ли опит с такива полупки, може ли да ми помогне?Как става?Благодаря
                Що именно тоа бонд ? (ако не е тайна де... )
                а и нема да е лошо да поопределиш некои детайли ...
                мътуритет
                търсен дохот
                обем ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Норвежки дългови книжа?

                  Здравейте, мисля да инвестирам в Норвежки правителствени облигации или съкровищни бонове. Някой има ли опит с такива покупки,било то несмки, френски.... може ли да ми помогне?Как става?Благодаря
                  Last edited by cecy; 20.10.2011, 15:26.
                Working...
                X