IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NDA ДОКУМЕНТ ДОГОВОР.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Ха тогава, стягай се, и късмет!
    МЕРСИ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

      Още се връща от другия край на София, знаеш ли колко път е до там ...
      С трамвай/автобус до метрото и метрото - 1 час , и 15 минути. Другия път ще пробвам с трансфер на СЕРДИКА 2 метростанцията,май е малко по-бързо, ми се струва.
      Last edited by fearlessss8; 21.05.2021, 06:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
        Каза каквото написа и господина Матеев, че не съм много подготвен и такива неща/ Но не каза не! Каза да се подготвя повече за идеята ми и другата седмица пак да се срещнем в другия край на София.
        Ха тогава, стягай се, и късмет!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
          Какво стана? Как мина срещата с инвеститора от другия край на София? Кажи, че си изгризах ноктите от напрежение!

          Каза каквото написа и господина Матеев, че не съм много подготвен и такива неща. Но не каза не! Каза да се подготвя повече за идеята ми и другата седмица пак да се срещнем в другия край на София.
          Last edited by fearlessss8; 21.05.2021, 06:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
            Какво стана? Как мина срещата с инвеститора от другия край на София? Кажи, че си изгризах ноктите от напрежение!
            Офф не трябваши да чета тук. Сега и аз съм напрегнат да разбера какво стана?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
              Какво стана? Как мина срещата с инвеститора от другия край на София? Кажи, че си изгризах ноктите от напрежение!
              Още се връща от другия край на София, знаеш ли колко път е до там ...

              Коментар


              • https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?t=40031

                Имай предвид, че с подобен договор за неразгласяване на информация, ако се наложи да търсиш "правата си" - отново ще трябва да плащаш.
                Нека поне юристите тук ти кажат какъв % ще ти бъде сумата, която ще внесеш, за да тръгне делото в Съда. Тази такса е в зависимост от материалния ти интерес (пример: ако имаш интерес от 100 000 $, може би знаеш как да пресметнеш колко са 20% от тях - внасяш ги в брой, за да почне да се гледа делото, за защитата - адвокат - хонорар се плаща отделно).
                Такива неща (сиренето е с пари)

                Коментар


                • Какво стана? Как мина срещата с инвеститора от другия край на София? Кажи, че си изгризах ноктите от напрежение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                    Здравейте, тъй като утре имам среща с бизнес инвеститор в другия край на София, искам да ви попитам как се попълва и подписва този документ,че да бъде валиден? Благодаря предварително!
                    Отиваш на адвокат. Плащаш консултация. Не питаш тук. Тук можеш да получиш обща информация и подигравки от йоло.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                      Ако имаш мозък помага малко.

                      Ако имаше мозък щеше ли да пита как се подписва?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                        Лесно е да се каже. Човекът пита КАК се попълва и КАК се подписва. Взимането май вече си го е изяснил.
                        Лесно е. Четеш буквите на листа хартия и попълваш. Ако имаш мозък помага малко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                          Взимаш го, попълваш го и го подписваш.

                          Лесно е да се каже. Човекът пита КАК се попълва и КАК се подписва. Взимането май вече си го е изяснил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                            Здравейте, тъй като утре имам среща с бизнес инвеститор в другия край на София, искам да ви попитам как се попълва и подписва този документ,че да бъде валиден? Благодаря предварително!
                            Взимаш го, попълваш го и го подписваш. Ако не те мързи може и да го четеш, но няма сми.

                            Само бъди изключително внимателен, все пак ще ходиш до другия край на София, а там е опасно. Не като в нашия край на София.
                            Last edited by Yolo; 18.05.2021, 23:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
                              Здравейте, тъй като утре имам среща с бизнес инвеститор в другия край на София, искам да ви попитам как се попълва и подписва този документ,че да бъде валиден? Благодаря предварително!
                              Хващаш се, прочиташ ВСЯКА ЕДНА ТОЧКА, изключително внимателно и, ако те удовлетворяват, подписваш. Ако ли не, предлагаш корекции на проблемните според теб места и, ако другата страна ги признае, подписвате и двамата. Ако ли не, не знам.

                              Коментар


                              • NDA ДОКУМЕНТ ДОГОВОР.

                                Здравейте, тъй като утре имам среща с бизнес инвеститор в другия край на София, искам да ви попитам как се попълва и подписва този документ,че да бъде валиден? Благодаря предварително!
                              Working...
                              X