IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение
    РАЗЛИЧНИ ХОРА- РАЗЛИЧНИ МНЕНИЯ! Който вижда потенциал в идеята, ще ми напише лично съобщение и така!
    каква идея и какъв потенцял като си нахвърлял 5 думи. И аз имам идея за нов вид гориво, айде който вижда потенцял в гениалната ми идея да се видим и да ми даде кинти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

      АЙДЕ ТОГАВА СТАНИ ОПЕРЕН ПЕВЕЦ, ТОГАВА, ДА ТЕ ВИДИМ!!!
      Виждал съм обикновени хора как започват да пеят след един само петдневен забавен семинар, воден от един покоен вече оперен певец. А за пет години?!
      Проблемът ти е, че не четеш с разбиране. Ако нямаш талант и високи математически умения виртуоз в програмирането няма да станеш, но за пет години би могъл да станеш занаятчия на доста прилично ниво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Матеев, имаш шанс да станеш инфлуенсър. Помисли си за едни мотивационни семинари.
        По-скоро, ще откаже повечето навитаци. От "добри намерения".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

          Споделих това,което си написал в една група във фейсбук за програмисти.
          Матеев, имаш шанс да станеш инфлуенсър. Помисли си за едни мотивационни семинари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

            ОБРАЗОВАНИЕТО Е САМО ЕДНА ХАРТИЙКА, НЕ ТИ ИЗКАРВА ПАРИТЕ! Парите се изкарват с умения!
            Грешиш.

            Коментар


            • РАЗЛИЧНИ ХОРА- РАЗЛИЧНИ МНЕНИЯ! Който вижда потенциал в идеята, ще ми напише лично съобщение и така!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Всеки може да стане програмист, ако достатъчно силно го желае това, и ако е готов да загуби 5 години от живота си в непрекъснато самоусъвършенстване.

                Оправданието "не съм програмист, защото не ми се отдава" е равносилно на изказването "аз съм некадърен и съм второ или дори трето качество човек".
                Споделих това,което си написал в една група във фейсбук за програмисти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Хората са професионални хейтъри.
                  Потвърждавам с двете си ръце!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                    Има да,но срещу сериозни суми,а ти ги нямаш
                    Доста биха се навили срещу 20% от печалбата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Всеки може да стане програмист, ако достатъчно силно го желае това, и ако е готов да загуби 5 години от живота си в непрекъснато самоусъвършенстване.

                      Оправданието "не съм програмист, защото не ми се отдава" е равносилно на изказването "аз съм некадърен и съм второ или дори трето качество човек".
                      АЙДЕ ТОГАВА СТАНИ ОПЕРЕН ПЕВЕЦ, ТОГАВА, ДА ТЕ ВИДИМ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Трябва ти и образование. Кажи че имаш само средно образование, и всяка една врата на всяка една институция ще се затвори пред тебе.
                        ОБРАЗОВАНИЕТО Е САМО ЕДНА ХАРТИЙКА, НЕ ТИ ИЗКАРВА ПАРИТЕ! Парите се изкарват с умения!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          А как сериозния човек (тука всички сме сериозни) да оцени идеята ти, след като не знае каква е тя?
                          Противоречиш си сам на себе си .....
                          Е аз ако тръгвам да я разправям точната идея наляво-надясно, рискувам някой да ми я открадне и да я направи преди мене!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vgc Разгледай мнение
                            От беглият преглед на темата видях. че сте обяснили защо автора няма да получи финансиране. Аз обаче ще пусна линк към събитие на което са присъствали две български идеи успели да получат стартова сума: https://www.linkedin.com/pulse/crowd...a-boyadzhieva-

                            Използвана е една от многото платформи за споделено финансиране - с две думи - който търси - намира начини, особено през 21-ви век: https://www.indiegogo.com/
                            Хората са професионални хейтъри.

                            Коментар


                            • От беглият преглед на темата видях. че сте обяснили защо автора няма да получи финансиране. Аз обаче ще пусна линк към събитие на което са присъствали две български идеи успели да получат стартова сума: https://www.linkedin.com/pulse/crowd...a-boyadzhieva-

                              Използвана е една от многото платформи за споделено финансиране - с две думи - който търси - намира начини, особено през 21-ви век: https://www.indiegogo.com/
                              Crowdfunding на практика. Ще ни разкажат как точно става това създателите на две български кампании – супер успешната кампания на момчетата от ChargEST и Вера Петканчин от Junior Achievment Bulgaria с JA Startup Hambar, който не успя да събере търсеното финансиране по време на кампанията си.
                              Last edited by vgc; 09.04.2021, 14:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Tова е като аз да говоря че скоростната кутия на колата ми има недостатъци.Че има има, ама като нищо не разбирам?
                                Или да пусна една тема че имам идея да се подобрят скоростните кутии, ама ще требват две мильонки някой да даде за наемане на инженери, за лаборатория за изпитания, после за патент който ще е мой, и като стане ще делим фифти-фифти.

                                Ся, ти се радвай, че имаш и скоростна кутия, а не само консервни с боб.
                                Last edited by Pyramid; 09.04.2021, 15:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X