IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си бизнес инвеститор за сериозна идея

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

    Това,което в идеята е заложено да се ползва от Google- е GOOGLE MAPS. Потенциалния пазар е цялия свят.Точно и в моята идея е заложено да се печели от двойна реклама, GOOGLE ADSENSE И ФИРМИ ДА СИ ПЛАЩАТ ЗА РЕКЛАМА.
    Имам доказателство,че идеята работи- тествано е нещо подобно,но доста базово на хартия и е проработило.
    Това е все същото. Използваш чужд продукт, за твоя печалба, без да си наясно с правните ограничения.

    Какви са условията на Гугъл да се използва google maps за комерсиални цели.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

      Това,което в идеята е заложено да се ползва от Google- е GOOGLE MAPS. Потенциалния пазар е цялия свят.Точно и в моята идея е заложено да се печели от двойна реклама, GOOGLE ADSENSE И ФИРМИ ДА СИ ПЛАЩАТ ЗА РЕКЛАМА.
      Имам доказателство,че идеята работи- тествано е нещо подобно,но доста базово на хартия и е проработило.
      "Гладко было на бумаге, да забыли про овраги"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Как ще уредиш използването на Гугъл в твоето разширение. Почти сигурно няма да ти разрешат да използваш техния продукт комерсиално за твоя печалба. Това ако все пак идеята е читава.

        Следващите въпроси. Какъв ти е потенциалния пазар. Колко хора ще го използват. Те как ще ти плащат. Гугъл печели от реклама. При твоето разширение как ще става. Защото едва ли рекламата е опция. Никоя търсачка няма да ти разреши това. Ако е някакъв абонамент, колко ще са навити да плащат хората за това, и колко хора ще са навити да плащат за това разширение на Гугъл.

        Конкретната идея според мен е обречена, защото зависиш от желанието на друга фирма да ти позволи да печелиш на нейн гръб. Но ако искаш някой да вземе твоя идея за финансиране е хубаво да имаш поне минимален работещ продукт. Нещо, което да показваш и да е възможно да се прецени. Да си го тествал, този минимален продукт с някакви хора, дори повечето да са ти приятели.
        Това,което в идеята е заложено да се ползва от Google- е GOOGLE MAPS. Потенциалния пазар е цялия свят.Точно и в моята идея е заложено да се печели от двойна реклама, GOOGLE ADSENSE И ФИРМИ ДА СИ ПЛАЩАТ ЗА РЕКЛАМА.
        Имам доказателство,че идеята работи- тествано е нещо подобно,но доста базово на хартия и е проработило.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          каква идея и какъв потенцял като си нахвърлял 5 думи. И аз имам идея за нов вид гориво, айде който вижда потенцял в гениалната ми идея да се видим и да ми даде кинти
          Който е сериозен ще ми напише на лично съобщение да се запознаем на живо и така.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Как успяхме за толкова кратко време да дръпнем толкова назад за мен е загадка. Прочее не съм ти честитила новия кандидат приемиер
            ...и той е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              И аз това си помислих. Не е наясно момчето с общите понятия, бърка подготовка и "хартийка", не е програмист но, "разбира от компютри"...
              Как успяхме за толкова кратко време да дръпнем толкова назад за мен е загадка. Прочее не съм ти честитила новия кандидат приемиер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Такива будали за гола идея няма. А щом има толкова хора що не ги намериш и да си свиркаш?

                Както каза Матеев ако самият ти вярваш в тая идея ипотекирай жилището на ваще, колата продай и прави милионите.... там е разликата че за гола идея никой нищо няма да ти даде

                Всички дето са създали нещо първо са продали всичко ипотекирали защото са вярвали в това което правят... дори създателите на гугъл са вложили усилия и пари преди да тръгнат да търсят финансиране.

                Финансиране се търси на друг етап, а не на етап идейка
                ...Прочее, ако ще съкращаваш, се пише "ваш'те", което, идва от "вашИте", и няма "щ".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Не съвсем,
                  • единият е капка топла вода, която си прави кодош още от 2015 г. с празноглавите тук,
                  • а другият е капка гола вода, с който си правят кодош всички тук
                  • има и трети вариант - и двамата са за Карлуково
                  ...където Балбалонецът е СО (Старши Откачен) и, понеже, пръв докопва бялата престилка, се мисли за Доктор...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Олеле.
                    И аз това си помислих. Не е наясно момчето с общите понятия, бърка подготовка и "хартийка", не е програмист но, "разбира от компютри"...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Като две капки студена вода ))
                      Не съвсем,
                      • единият е капка топла вода, която си прави кодош още от 2015 г. с празноглавите тук
                      • а другият е капка гола вода, с който си правят кодош всички тук
                      • има и трети вариант - и двамата са за Карлуково, и в темата са събрали всичките избягали от там
                      Last edited by barbaron; 09.04.2021, 20:50.

                      Коментар


                      • Аз което разбрах от малкото изложено е търсене по потребител. Т.е., въвеждаш ОТКЪСЛЕЧНА информация за човека, и програмата отсява по контакти, адреси и т.н., докато се спре на Правилния човек, извеждайки ти ВСИЧКИ негови контакти, връзки и т.н...
                        ...което, специалните служби, ОТДАВНА имат в готов вид и го прилагат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                          ОБРАЗОВАНИЕТО Е САМО ЕДНА ХАРТИЙКА, НЕ ТИ ИЗКАРВА ПАРИТЕ! Парите се изкарват с умения!
                          Олеле.

                          Коментар


                          • Как ще уредиш използването на Гугъл в твоето разширение. Почти сигурно няма да ти разрешат да използваш техния продукт комерсиално за твоя печалба. Това ако все пак идеята е читава.

                            Следващите въпроси. Какъв ти е потенциалния пазар. Колко хора ще го използват. Те как ще ти плащат. Гугъл печели от реклама. При твоето разширение как ще става. Защото едва ли рекламата е опция. Никоя търсачка няма да ти разреши това. Ако е някакъв абонамент, колко ще са навити да плащат хората за това, и колко хора ще са навити да плащат за това разширение на Гугъл.

                            Конкретната идея според мен е обречена, защото зависиш от желанието на друга фирма да ти позволи да печелиш на нейн гръб. Но ако искаш някой да вземе твоя идея за финансиране е хубаво да имаш поне минимален работещ продукт. Нещо, което да показваш и да е възможно да се прецени. Да си го тествал, този минимален продукт с някакви хора, дори повечето да са ти приятели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              каква идея и какъв потенцял като си нахвърлял 5 думи. И аз имам идея за нов вид гориво, айде който вижда потенцял в гениалната ми идея да се видим и да ми даде кинти
                              Абе идея, не се ли сещаш?

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fearlessss8 Разгледай мнение

                                Доста биха се навили срещу 20% от печалбата.
                                Такива будали за гола идея няма. А щом има толкова хора що не ги намериш и да си свиркаш?

                                Както каза Матеев ако самият ти вярваш в тая идея ипотекирай жилището на ваще, колата продай и прави милионите.... там е разликата че за гола идея никой нищо няма да ти даде

                                Всички дето са създали нещо първо са продали всичко ипотекирали защото са вярвали в това което правят... дори създателите на гугъл са вложили усилия и пари преди да тръгнат да търсят финансиране.

                                Финансиране се търси на друг етап, а не на етап идейка

                                Коментар

                                Working...
                                X