IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пирамида или не? Проект на "Лонг Лайф Корпорация" АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кофти за млм-а

    Коментар


    • https://www.investor.bg/novini-i-ana...raciia-328259/ Продължението

      Коментар


      • Стоянка пиши наличну.
        Изкам ад купиа акций.
        Бит кой ни приемате ли? Може ли плаштане в брой? Садейставте ли за полочаване ан кредит?
        Предлагате ли курсове обочение по- лични финанси, кризисни финанси и пъднемични финанси?

        Леннара и Ирина имат ли даштери? Тиа источни дами сигорно поназнайват спецялни азиатични масашни техники.

        Ан сабитие ан Истерически парк срештнах слочаено бивша мойа масъжиска от источните квъртали. За по- знахме се през Ало. Жената ми не претполага че ходиа ан такива порцедури. Имаше си обиава много разбрана дама оште тогава личеше че знае да консолтира и оправлява парични по- тоци . После обиавата исчезна . Отивам севте ан сабиране с финасови консолтанти и орлета и срештам нейа . Директно почнахме да говориме ан ти и да опсъшдаме пъднемични финанси и инвестиций в акций. Незнам дали ме по- зна. Бях с жената и бе не одобно да я питам. Васмошно ли е ад сам се припознал? Исдигнъла се е много много голиама клечка от сертифицираните финасовите консолтатни с снимка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Идват ми на акъла Тракия Мел АД и БАТС (Българска Автотранспортна Компания). Да не е било някое от тия?
          Май беше Тракия....
          Правеха емайлирани съдове за винарската и хранителната промишленост......
          ( ще се напъна да помисля къде са акциите ..Да не разводнявам повече темата..)
          Благодаря

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Пробвах, учех се...
            ЕТ ".." работеше здраво и ми трябваха разходи...

            Прав си за Развитие. Даже смениха номинала и още има акции от тях..Какви времена бяха на борсата - това дружество даваше почти всяка година дивидент. Имах по спомен 180 лв за 5 г и ме мързеше да отида да си ги взема. После си ги прибараха и сега не ги следя какво правят.
            Дружеството на което не си спомням името беше от Хасково и 4 -мата съдружници загинаха при зверска катастрофа към София.....
            Идват ми на акъла Тракия Мел АД и БАТС (Българска Автотранспортна Компания). Да не е било някое от тия?
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              ИФ Развитие КДА беше нормално дружество сравнително, ама как си се нашил баш в най-големите пирамиди от онова време - Лайф Чойс и Ийст-Уест....
              Смелчага си бил
              Пробвах, учех се...
              ЕТ ".." работеше здраво и ми трябваха разходи...

              Прав си за Развитие. Даже смениха номинала и още има акции от тях..Какви времена бяха на борсата - това дружество даваше почти всяка година дивидент. Имах по спомен 180 лв за 5 г и ме мързеше да отида да си ги взема. После си ги прибараха и сега не ги следя какво правят.
              Дружеството на което не си спомням името беше от Хасково и 4 -мата съдружници загинаха при зверска катастрофа към София.....
              Last edited by 4i40; 25.02.2021, 13:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                100 % пирамида. Без коментар !!!

                Преди 30 г Капустин също имаше някаква цел - да изгради подвижни пречиствателни станции, тип цистерни за малки населени места..До преди 5- 6 години пазех плакат в който двама ( демократични, но здраво платени ) журналисти, които рекламираха продукта...
                Нооо, тогава покупката на акции се признаваха за разход на фирмата...
                Като си купувах акциите, казах - ще участвам в пирамидата....
                Взех си 227 % дивидент и си покрих разходите по недялковата пирамида и развитие....

                Интересно ми е ако открият офис и си представя акциите на приносител, изработени много готино, дали ще ми ги изплатят....
                ИФ Развитие КДА беше нормално дружество сравнително, ама как си се нашил баш в най-големите пирамиди от онова време - Лайф Чойс и Ийст-Уест....
                Смелчага си бил
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  До преди 5- 6 години пазех плакат в който двама ( демократични, но здраво платени ) журналисти, които рекламираха продукта...
                  Ми кажи им имената, ако ги помниш. Няма да има нищо нередно.
                  Току виж пък са се изтъпанчили на реклама и на това начинание тука?

                  Интернет не трябва да прощава.

                  Коментар


                  • 100 % пирамида. Без коментар !!!

                    Преди 30 г Капустин също имаше някаква цел - да изгради подвижни пречиствателни станции, тип цистерни за малки населени места..До преди 5- 6 години пазех плакат в който двама ( демократични, но здраво платени ) журналисти, които рекламираха продукта...
                    Нооо, тогава покупката на акции се признаваха за разход на фирмата...
                    Като си купувах акциите, казах - ще участвам в пирамидата....
                    Взех си 227 % дивидент и си покрих разходите по недялковата пирамида и развитие....

                    Интересно ми е ако открият офис и си представя акциите на приносител, изработени много готино, дали ще ми ги изплатят....

                    Коментар


                    • Вълноуващо е при знати експерти като Стоян Георгиев Стоянов, Ивайло Георгиев Иванов, Неделин Маринов, Богомил Костов, Владимир Гученко, Леннара Асанова, Ирена Семенова и Роберт Югай ад им станът ортаци на бимбериците.

                      Леннара известна още като MultiLennara и mlm_leaders/lennara-asanova.
                      Мулти Ленара
                      https://www.youtube.com/user/MultiLennara

                      lennara asanova
                      https://mlmco.net/mlm_leaders/lennara-asanova



                      Владимир известен още като vada v anala.
                      https://my.mail.ru/mail/vadavanala/
                      https://bg-bg.facebook.com/vadavanala


                      За справка снимките подоло.

                      От лицата ан снимките цари чеснос и просефионализам.




                      Зашто не запретнът ракави и не се обединиът с Ивелин Михайлов и крагът около негу?

                      DMS Орлета за Радунци
                      Хелпкарма огромна општествена полза в Радунци
                      Last edited by georgnank; 25.02.2021, 12:25.

                      Коментар


                      • ето го и неделин

                        https://www.facebook.com/watch/live/...atch_permalink

                        с едни влакчета, дето щяха да са завладели света ... не знам колко народ изгоря там
                        но сега явно ще впрегне таланта си да прави болници ...

                        добро момче , но крадливо

                        ПП според мен зад проекта са голяма част от наглите мулти-левъл измамници, които са забъркани в скайуей там също са руски имена
                        Last edited by bertram; 25.02.2021, 11:19.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Чл. 3 от Устава на дружеството:
                          ДРУЖЕСТВОТО има за цел да увеличи благосъстоянието на акционерите си, чрез максимално използване на техния капитал и надлежно да задоволява потребностите на своите клиенти, съконтрагенти и стопански партньори.

                          Акционери към момента (по думите на г-н Стоянов):
                          г-н Стоянов и г-н Иванов

                          Чл. 27, ал. 1, изр. 1 от Устава на дружеството:
                          Съветът на директорите управлява и представлява ДРУЖЕСТВОТО на своя отговорност.

                          СД на дружеството:
                          Председател: г-н Стоянов
                          Зам. Председател: г-н Стоянов (за ЛЛ-Медика ООД)
                          Изп. директор: г-н Иванов
                          Last edited by Kildirim_Bei; 25.02.2021, 10:51.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение


                            И дубрите имена ан Неделин Маринов, Богомил Костов, Владимир Гученко, Леннара Асанова, Ирена Семенова и Роберт Югай.
                            Освен двете очевидно български имена, останалите са: човек с украинско и три личности от бивши съветски републики.
                            Кака ви Ленара най-вероятно е азърбайджанка, Югай е кореец, роден в СССР (защото Роберт), кака ви Ирина Семенова, с чисто руско име, на външен вид е я ненечка, я бурятка, я чукчайка или подобни – при тях често се срещат руски име и фамилия, макар човекът да е от коренното сибирско население.

                            Коментар



                            • Стоян Георгиев Стоянов почти ан 47 години въсраст към днешна дата сфързан с село Генерал Инзово, Ямболско. Зодя Дева аку беше роден сасвем малку по- рано штеше ад се казва не Стоян а Вярчо, Надеждчо или Любимчо.

                              Ивайло Георгиев Иванов свързан сас Змейово, старузагорско. Зодя лъв. Дете ан ден след първият месечен ден.



                              Винаги като ги видя ште знам че свичко койето прават е в обштествен интерес и обштествена полза и смелу ще инвестирам бимберици си както двамка намериат задубре.



                              Плод ан чизта слочаенос! е че програмистите за зареди ли шаблони с текст дето ми могал да заблошдават потенцялните инвеститори и да накарат найвните да закупиат пакети с акций с обещаня за странно висока доходност. Предстой програмистите ад се извиниът публично е да разкриат от чии леб сайт са копирали по- грешно шаблоните с текстувете.



                              Тук има нешто многу поважно от бимериците ан орлетатат и това са дуброто име ан Стоян и същу толкова дуброто име ан Ивайло.

                              И дубрите имена ан Неделин Маринов, Богомил Костов, Владимир Гученко, Леннара Асанова, Ирена Семенова и Роберт Югай.




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стоян Стоянов Разгледай мнение
                                Имаме един въпрос към всички Вас:
                                Трябва ли да се опорочава всеки проект от обществено значение и полза без предварително да се направи запитване към ръководството на дружеството с цел установяване на истината ?
                                И аз да попитам: в какво точно се състои "общественото значение" на Вашия "проект" при положение, че един уеб сайт не контролирате?

                                Коментар

                                Working...
                                X