IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде инвестирате сега?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Акумулаторни компании, ако се сетят, и се ориентират към тягови батерии. Т.е., ИС за тези компании, която, може да ги изтегли яко напред.

    Коментар


    • Да се върнем на темата:
      Лично аз, в момента - ако нещо не се обърка - инвестирам във всички производители на електромобили. Нещо с възвръщаемост около 10000:1. Само дето, дивидент може да потече след ок.5 години.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Инвеститорите са винаги под стрес и малцинство ще минат психото . По-добре да се инвестира в хладно оръжие
        Мога да предположа и кои, напр.онези, дето наливаха във ФЕЦ. Т.е., по акъли от един особено професионален форум. Господ да поживи Матейка, дето ме предпази от себе си. Веднъж да постъпи правилно и той.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Тъкмо ще инвестираме и те ще го изшортят. Рискована работа.
          Хубавото на акъла ти е, че само и единствено ти, имаш власт над него. Затуй, друг не може да го шорти. Т.е., е сигурен актив.
          Last edited by Pyramid; 10.09.2020, 00:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
            Инвестирайте в акъл!

            Тъкмо ще инвестираме и те ще го изшортят. Рискована работа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
              Инвестирайте в акъл!
              Имаме конкретно предложение, в какъв.

              Коментар


              • Инвестирайте в акъл!
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Тей, ами. И в огнестрелно оръжие.
                  Инвеститорите са винаги под стрес и малцинство ще минат психото . По-добре да се инвестира в хладно оръжие

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Имам своя версия, подкрепена от ред предпоставки. Иска ли някой да я чуе?
                    Не ни я издавай. Ще загубиш целия edge, който имаш пред стадото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Егати , виртуалните инвеститори !!
                      Чакате Апокалипсис , а не се сещате ..
                      В КОНСЕРВИ , разбира се !!! Трябва да се инвестира
                      Тей, ами. И в огнестрелно оръжие.

                      Коментар


                      • Егати , виртуалните инвеститори !!
                        Чакате Апокалипсис , а не се сещате ..
                        В КОНСЕРВИ , разбира се !!! Трябва да се инвестира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Е аз ако знаех отговора...
                          Имам своя версия, подкрепена от ред предпоставки. Иска ли някой да я чуе?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                            Споделете къде е доходността сега? Къде държите стойността? В какви активи? Каква е модата?

                            Според мен в банките вече е пълна загуба да стоят пари. На БФБ нищо не става. Златото и среброто вече се вдигнаха. Недвижимостите май ще падат?

                            ??? къде е истината ???
                            Е аз ако знаех отговора...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                              Споделете къде е доходността сега? Къде държите стойността? В какви активи? Каква е модата?

                              Според мен в банките вече е пълна загуба да стоят пари. На БФБ нищо не става. Златото и среброто вече се вдигнаха. Недвижимостите май ще падат?

                              ??? къде е истината ???
                              Истината е във виното
                              По темата - всеки инвестира в това от което разбира, аз лично в антиквариат, европейски старинни предмети след 1850 год

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                                Споделете къде е доходността сега? Къде държите стойността? В какви активи? Каква е модата?

                                Според мен в банките вече е пълна загуба да стоят пари. На БФБ нищо не става. Златото и среброто вече се вдигнаха. Недвижимостите май ще падат?

                                ??? къде е истината ???
                                Забавна тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X