IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Колко яко! Да вложим по едни сто хиляди, а да жънем милиарди от една проста тръбичка и от една елементарна сонда горнооряховски изобретения, за които не са се сетили от останалия свят дето се занимава с това от 300 години!
    Само дано измамника да не види ей това, че оставаме извън борда

    https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...-zaemi-304686/
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Фасулска работа е според Пирамидката да докараме една топла вода от Козлодуй да София, в сравнение със нефтена сонда с една помпа, за която не са се сетили забележи ШЕЛ, ШЕВРОН, ГАЗПРОМ, БРИТИШ ПЕТРОЛИУМ, ПЕТРОБРАЗ, АРАМКО И СИНОПЕК. Тези смешни корпорации, без нито един служител отговорен за иновативните им решения, не са разпознали ГЕНИАЛНАТА ИДЕЯ НА Горнооряховския бек с гаражчето, който ще промени света, щото е 3-5 крачки пред него, по негови данни разбира се
      Я разкажете вие двамата, ако тръбичката бби могла да тръгне ама съвсем без пари, с коя БГ компания това, примерно? В интерес на истината, парите са предназначени.именно за инструменти, оборудване, СМР, малко заплати, енергия , материали и т.н.дреболийки, кога на празно място но, вие знаете, компетентни сте, особено, Матеев, същия, и шоу-инженер - къде, у нас, ейтъй, без пари, мо е да се пусне? Горният Супер-спец и вожд на слънчасалото братство, мо е пък, Той да знае? Или сега, бори в една друга тема обратната трансформация на загуби в полезна енергия, че вече се обърках? Видях, и там се изказал, Хафторитетно...
      ​​​​​​


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Ами да,
        Но виж колко умно ще постъпиме, ще дадеме по сто К, а след това с милярдите, докато реализираме проекта "Козлодуй " , с част от джобните ще закупим голяма част от земята в Добруджа (румънската също), след което ще почнем да вадим бензин и газ мултиплексорно, с новата сонда,
        Колко яко! Да вложим по едни сто хиляди, а да жънем милиарди от една проста тръбичка и от една елементарна сонда горнооряховски изобретения, за които не са се сетили от останалия свят дето се занимава с това от 300 години!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Фасулска работа е според Пирамидката да докараме една топла вода от Козлодуй да София, в сравнение със нефтена сонда с една помпа, за която не са се сетили забележи ШЕЛ, ШЕВРОН, ГАЗПРОМ, БРИТИШ ПЕТРОЛИУМ, ПЕТРОБРАЗ, АРАМКО И СИНОПЕК. Тези смешни корпорации, без нито един служител отговорен за иновативните им решения, не са разпознали ГЕНИАЛНАТА ИДЕЯ НА Горнооряховския бек с гаражчето, който ще промени света, щото е 3-5 крачки пред него, по негови данни разбира се
          Ами да,
          Но виж колко умно ще постъпиме, ще дадеме по сто К, а след това с милярдите, докато реализираме проекта "Козлодуй " , с част от джобните ще закупим голяма част от земята в Добруджа (румънската също), след което ще почнем да вадим бензин и газ мултиплексорно, с новата сонда,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Предлагам да включим и Матеев, с милиардите после ще докараме топла вода от Козлодуй до София, и ще превърнем милиардите в трилиони.
            Фасулска работа е според Пирамидката да докараме една топла вода от Козлодуй да София, в сравнение със нефтена сонда с една помпа, за която не са се сетили забележи ШЕЛ, ШЕВРОН, ГАЗПРОМ, БРИТИШ ПЕТРОЛИУМ, ПЕТРОБРАЗ, АРАМКО И СИНОПЕК. Тези смешни корпорации, без нито един служител отговорен за иновативните им решения, не са разпознали ГЕНИАЛНАТА ИДЕЯ НА Горнооряховския бек с гаражчето, който ще промени света, щото е 3-5 крачки пред него, по негови данни разбира се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Не, всичко ще набием в тръбичката, но най-вече е интересен детайла от 10гр. Едни 10гр.., ако донесат 10 милиарда, всичко се прощава
              Предлагам да включим и Матеев, с милиардите после ще докараме топла вода от Козлодуй до София, и ще превърнем милиардите в трилиони.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Там, да си ги „въртите”,двамцата...
                Не, всичко ще набием в тръбичката, но най-вече е интересен детайла от 10гр. Едни 10гр.., ако донесат 10 милиарда, всичко се прощава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Съжалявам но, за пореден път, липсата на гънки, драматично си личи. Гънки по „тръбичката”,разбира се. За разлика от онова м/у ушите ви, където, са цели три: Една за дишане, една за лапане и една -за акане...
                  Е, аз такива добронамерени въпроси задавам като бъдещ съдружник, а ти с такова вулгарно отношение неприсъщо на изобретател ме попари. Не е честно не мислиш ли? При положение си с 3 до 5 крачки пред света, трябва да си по-обран и да намериш пътя към душата на всеки инвеститор, а ти се зъбиш, не е нормално такова отношение към бъдещите ти контрагенти, не мислиш ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ами ще спестяваш Лорде, и трябва по-сериозно да се отнасяш, щото и аз събирам едни пари тука...

                    Там, да си ги „въртите”,двамцата...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Е, аз само предполагам, не съм казал, че ако струва евтино, няма да има ефект какъвто не точно казваш, но да речем делено на 10. Аз си лягам и ставам с твоята тръбичка, а ти ме обиждаш като ме сравняваш със свинкя. Съжалявам, че не мога да отделя повече от 10-12% от желаната от теб сума, но са ми такива възможностите в момента.
                      Ами ще спестяваш Лорде, и трябва по-сериозно да се отнасяш, щото и аз събирам едни пари тука...

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Е, аз само предполагам, не съм казал, че ако струва евтино, няма да има ефект какъвто не точно казваш, но да речем делено на 10. Аз си лягам и ставам с твоята тръбичка, а ти ме обиждаш като ме сравняваш със свинкя. Съжалявам, че не мога да отделя повече от 10-12% от желаната от теб сума, но са ми такива възможностите в момента.
                        Съжалявам но, за пореден път, липсата на гънки, драматично си личи. Гънки по „тръбичката”,разбира се. За разлика от онова м/у ушите ви, където, са цели три: Една за дишане, една за лапане и една -за акане...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Ами, може да струва и по-малко, и да е от гума, ама то вашето е, като да е заразбирала свинкя от кладенчова вода.
                          Виж, с d333 проблеми нямам. Разбира се, че е извинен.
                          Е, аз само предполагам, не съм казал, че ако струва евтино, няма да има ефект какъвто не точно казваш, но да речем делено на 10. Аз си лягам и ставам с твоята тръбичка, а ти ме обиждаш като ме сравняваш със свинкя. Съжалявам, че не мога да отделя повече от 10-12% от желаната от теб сума, но са ми такива възможностите в момента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Сигурен съм, че Пирамидката ще те извини и още как, той се е вторачил в Матеев, щото той му е спасителния пояс за измъкване на пари. Характерното за всички измамници е, че под какъвто и да било повод взели ли са пари от някого, ще го преследват на дълги разстояния, като използват различни похвати и всички човешки чувства и емоции, като различните струни на китарата, само и само да измъкнат пари прим.
                            Що се отнася до 10грамовия чарколяк или на горнооряховски акцент- хуйчец , като част от тръбичката, може би това е тази перка в единия край, която изпълнява ролята да задвижи КПД-то до големите висоти от 50-70%.
                            Другият вариант е това да е витлото до икономайзера, което признавам си, не знам за какво служи, обяснете измамник моля за какво служи?
                            За „чарколяка” да се обяснява пък на хора - особено, едни с претенции и три висши, които още не различават топлина от температура, съвсем няма нужда. При такива с „велика експертиза”, които, не разбират процесите в „една тръбичка” , и смисъл няма. Пък този тук, ми се изчака чакалото ..как неше...„да ме тикне в затвора”, щото той объркан. Такива работи, d333. Загуба на време е да се занимаваш с комплексирани тулупи, по Б.Х.
                            ​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Има и едно 10 грамово пластмасово нещо, струващо 20 стотинки, което е разковничето и гениалното хрумване, което кърти СОР-а
                              Ами, може да струва и по-малко, и да е от гума, ама то вашето е, като да е заразбирала свинкя от кладенчова вода.
                              Виж, с d333 проблеми нямам. Разбира се, че е извинен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                Гледам, че Матеев е активен в тази тема. Да ме извини Пирамидата, но да питам Матеев за меда... Понеже си купих случайно от неговия био мед в един магазин.
                                Матеев, гарантираш ли, че меда е чист натурален био мед и няма в него други "подобрители"?
                                Сигурен съм, че Пирамидката ще те извини и още как, той се е вторачил в Матеев, щото той му е спасителния пояс за измъкване на пари. Характерното за всички измамници е, че под какъвто и да било повод взели ли са пари от някого, ще го преследват на дълги разстояния, като използват различни похвати и всички човешки чувства и емоции, като различните струни на китарата, само и само да измъкнат пари прим.
                                Що се отнася до 10грамовия чарколяк или на горнооряховски акцент- хуйчец , като част от тръбичката, може би това е тази перка в единия край, която изпълнява ролята да задвижи КПД-то до големите висоти от 50-70%.
                                Другият вариант е това да е витлото до икономайзера, което признавам си, не знам за какво служи, обяснете измамник моля за какво служи?
                                Last edited by 13ADROL; 20.05.2020, 21:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X