IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Да, защото имам онова, за което, Матейко дупе трябва да целува.

    Ха наздраве! (Радвам се, че си жив)
    Дай някакви технически данни за тръбичката, че стотици милиони изпускаме....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Хахаха, ама ти продължаваш да си вярваш, ба си заблудения
      Да, защото имам онова, за което, Матейко дупе трябва да целува.

      Ха наздраве! (Радвам се, че си жив)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        АЗ ли него да прекарвам? Няма нужда, и сам се справя чудесно. Бие ме с опит, един вид: От тежка глупост, изтърва няколко десетки или стотици милиони, аз кой съм, „наклон” да му давам.
        Хахаха, ама ти продължаваш да си вярваш, ба си заблудения

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ти си представяй щом те влече, аз съм регистрирал патент на 20-годишна възраст. Преди 27 години Няма нужда да си представям, както няма нужда и да го очаквам от теб, като добре известен некадърник и лаладжия. Но признавам - е забавно да гледам как се опитваш да прекараш Матейката - и без малко да успееш...
          АЗ ли него да прекарвам? Няма нужда, и сам се справя чудесно. Бие ме с опит, един вид: От тежка глупост, изтърва няколко десетки или стотици милиони, аз кой съм, „наклон” да му давам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            А сега си представи, www.bpo.bg те канят, да ти издадат патент за това чудо. Какво правваш? Аз, например, взех първом да проверявам подобни хрумки, а ти?
            Ти си представяй щом те влече, аз съм регистрирал патент на 20-годишна възраст. Преди 27 години Няма нужда да си представям, както няма нужда и да го очаквам от теб, като добре известен некадърник и лаладжия. Но признавам - е забавно да гледам как се опитваш да прекараш Матейката - и без малко да успееш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Аха. Той затуй такива ги води за носа.
              Е теб никой не може да те води за носа. За сметка на това здраво си я окъсал.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • От всичко изчетено дотук не стана много ясно какво точно се предлага като продукт?

                THE MATRIX

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                  Един вид, едва ли разбирам повече от Матеев.
                  Аха. Той затуй такива ги води за носа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Един вид, тизнаеш и разбираш повече? От мен или от Матеев, когото поправяш? Ако поптавяш нещо или някого, е ли то/той дефектно, или сам си решил така?
                    Един вид, едва ли разбирам повече от Матеев.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Аз за пасти имам едни трийспет лева.
                      Тъй де. И аз имам. Да ти е спокойно, да не се бъгнеш, нещо.

                      Коментар


                      • Аз за пасти имам едни трийспет лева.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          ............, няма ли новости за тръбичката, айде действайте с другия ............... че тия трийс лева дет' съм ги заделил ще ги изхарча за нещо друго,

                          Купи си пасти. Няма лошо.

                          Коментар


                          • ............, няма ли новости за тръбичката, айде действайте с другия ............... че тия трийс лева дет' съм ги заделил ще ги изхарча за нещо друго,

                            Last edited by RUBLA; 04.06.2020, 16:48. Причина: Спазвайте добрия тон!
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Забравил съм вече каква беше процедурата - минаха много много години. Май наистина 2 години бях ОПП. От тогава обаче до ден днешен си поддържам ППП, а Pyramid дори не си е направил труда да кандидатства и да започне процедурата. Не знам дали Pyramid знае, но всеки един направен проект после се утвърждава в общината и от други проектанти с ППП, които също се подписват и подпечатват на него. И ако в проекта има някакви безсмислици или нещо, което е грешно изчислено, още на този първи етап проекта му ще бъде изхвърлен на боклука.

                              Също така не знам дали Pyramid знае, но всеки проектант носи отговорност за собствения си проект, и ако някога в съоръжението по проекта възникне технически гаф или недай си боже има човешка жертва по причина лошо проектиране, няма да излезе от затвора до края на живота си.

                              Колкото до самата тръбичка - това, което досега ни е показал, не е никакъв проект. Не е дори и опростен идеен проект. Това, което ни е показал, е само една сбъркана недомислица, по която няма никакви изчисления. Има някаква схема, която също е сбъркана. Как може един инженер да сбърка дадена схема - това не ми се побира в главата. Не мога дори и да си го представя, но да - Pyramid е сбъркал схемата, и не я е поправил до ден днешен. Като друг инженер-проектант такъв един проект със сбъркана схема директно бих го изхвърлил на боклука без никакви обяснения.
                              Каква Загуба: НЕ МОЖЕШ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                                Малко встрани от темата, но ще поправя Матеев.
                                За ППП се изисква освен степен "магистър", така и две години стаж при човек с ППП. Иначе само с магистратура - ограничена проектантска правоспособност, която дава също големи възможности за проектиране. Е, тръбопроводи и сондажи не, но за долупосочените кенефи и тръбички върши работа.
                                Бакалавър с 4 години стаж по специалността също може да получи ОПП, а след още две години чиракуване и ППП.
                                Забравил съм вече каква беше процедурата - минаха много много години. Май наистина 2 години бях ОПП. От тогава обаче до ден днешен си поддържам ППП, а Pyramid дори не си е направил труда да кандидатства и да започне процедурата. Не знам дали Pyramid знае, но всеки един направен проект после се утвърждава в общината и от други проектанти с ППП, които също се подписват и подпечатват на него. И ако в проекта има някакви безсмислици или нещо, което е грешно изчислено, още на този първи етап проекта му ще бъде изхвърлен на боклука.

                                Също така не знам дали Pyramid знае, но всеки проектант носи отговорност за собствения си проект, и ако някога в съоръжението по проекта възникне технически гаф или недай си боже има човешка жертва по причина лошо проектиране, няма да излезе от затвора до края на живота си.

                                Колкото до самата тръбичка - това, което досега ни е показал, не е никакъв проект. Не е дори и опростен идеен проект. Това, което ни е показал, е само една сбъркана недомислица, по която няма никакви изчисления. Има някаква схема, която също е сбъркана. Как може един инженер да сбърка дадена схема - това не ми се побира в главата. Не мога дори и да си го представя, но да - Pyramid е сбъркал схемата, и не я е поправил до ден днешен. Като друг инженер-проектант такъв един проект със сбъркана схема директно бих го изхвърлил на боклука без никакви обяснения.
                                Last edited by Mateev; 04.06.2020, 15:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X