IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Регистрирахме стремеж, нищо друго.
    Тоест пак нищо не каза.

    Излиза че неспособните ти пречат да направиш пари, като не ти дават едни триста хиляди лева да си делнете с павлето.
    Щото друг начин да направите пари няма.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      И как точно неспособни ти пречат да направиш пари?
      Регистрирахме стремеж, нищо друго.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Пак да повторя:
        1Няма „процепи”, няма „филтри”, нито инвестицията е само, и то основно, в „топлообменник”. Наблюдаваме болезнена фиксация на неспособни и опит да бъде смазано нещо, което, те не разбират. Ей тъй, на: Да не би някой (друг) да направи пари. Те не могат, нека друг българин да не го стори.
        ​​​​​​Ама „коментират”. Незапознати, коме тират непознато, и вадят „капитални изводи”. А аз - аз, си чакам присъдата.
        ...И - как можах да забравя!?! - някакъв болезнен „всезнайко”, дири компромати в търговския регистър.
        - Пожелавам му успех.
        И как точно неспособни ти пречат да направиш пари?

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
          Тук се спори за ефективността на топлообменника, предлаган от изобретателя.
          Не вземам страна по въпроса, но тъй като прочетох, че входната чиста вода минава през него през 5 микронен процеп, бих се заинтересувал от него като воден филтър, ако цената е 10-30 лева.

          Защото водни филтри за 5 микрона в Алибаба са 70 долара.
          https://www.alibaba.com/product-deta...3cf85fcdEuw1gh
          Пак да повторя:
          1Няма „процепи”, няма „филтри”, нито инвестицията е само, и то основно, в „топлообменник”. Наблюдаваме болезнена фиксация на неспособни и опит да бъде смазано нещо, което, те не разбират. Ей тъй, на: Да не би някой (друг) да направи пари. Те не могат, нека друг българин да не го стори.
          ​​​​​​Ама „коментират”. Незапознати, коме тират непознато, и вадят „капитални изводи”. А аз - аз, си чакам присъдата.
          ...И - как можах да забравя!?! - някакъв болезнен „всезнайко”, дири компромати в търговския регистър.
          - Пожелавам му успех.
          Last edited by Pyramid; 23.06.2020, 12:58.

          Коментар


          • Тук се спори за ефективността на топлообменника, предлаган от изобретателя.
            Не вземам страна по въпроса, но тъй като прочетох, че входната чиста вода минава през него през 5 микронен процеп, бих се заинтересувал от него като воден филтър, ако цената е 10-30 лева.

            Защото водни филтри за 5 микрона в Алибаба са 70 долара.
            https://www.alibaba.com/product-deta...3cf85fcdEuw1gh

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              От 15 години се занимавам с противодействие на измами. Всички измамници до един, ми се усмихват в лицето ехидно и чакат доказателства.
              Намираме ги в хората, които са се опарили и дали пари за тази измама. Матеев те разкри, че си взел над 600лв. от тази измама. Другото е лесно, да намеря хората, да се оплачат, да разберат, че са излъгани, в повечето пъти или не разбират или късно разбират. Но има видов ден и твоето място зад решетките е гарантирано, повярвай, ако си чист първия пътможе да се разминеш с условна
              Ох, уплаши ме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Ще ме поканиш, ако всичкко е точно ще си купя поне 10 тръбички
                Не можеш да,четеш? Питах, какво си
                „доказал”, какво си видял, не какво ще купиш.
                Ах, да:
                - Щешеда ме вкарваш в затвора нещо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Лордов,ТИ какво видя досега? Какво провери? Как?
                  Ще ме поканиш, ако всичкко е точно ще си купя поне 10 тръбички

                  Коментар


                  • Лордов,ТИ какво видя досега? Какво провери? Как?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Много обичам следващия Въпрос:
                      -А...доказателства?
                      От 15 години се занимавам с противодействие на измами. Всички измамници до един, ми се усмихват в лицето ехидно и чакат доказателства.
                      Намираме ги в хората, които са се опарили и дали пари за тази измама. Матеев те разкри, че си взел над 600лв. от тази измама. Другото е лесно, да намеря хората, да се оплачат, да разберат, че са излъгани, в повечето пъти или не разбират или късно разбират. Но има видов ден и твоето място зад решетките е гарантирано, повярвай, ако си чист първия пътможе да се разминеш с условна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Анонимници е твърде ласкаво определение за отявлени измамници. Как пък модераторите не се самосезираха поне веднъж за да предпазят хората! Вие с Павлето сте извезани измамници от висока класа, ама те всичи във вашия град се занимават с измами, това ви е в кръвта. Как не се намери сила, която да докаже откровената измама във вашите псевдопродукти?
                        Много обичам следващия Въпрос:
                        -А...доказателства?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Гледам, на лични, другото „аз” на някой тук, взе ни да нарича „анонимници”. ЕХА!
                          Анонимници е твърде ласкаво определение за отявлени измамници. Как пък модераторите не се самосезираха поне веднъж за да предпазят хората! Вие с Павлето сте извезани измамници от висока класа, ама те всичи във вашия град се занимават с измами, това ви е в кръвта. Как не се намери сила, която да докаже откровената измама във вашите псевдопродукти? Стана ми много тъпо и отвратително, че си излъгал група наивни хора, които са спестявали от залъка, за да дадат лепта за такова безмислено измамно творение!!!!
                          Last edited by 13ADROL; 23.06.2020, 01:04.

                          Коментар


                          • Гледам, на лични, другото „аз” на някой тук, взе ни да нарича „анонимници”. ЕХА!

                            Коментар


                            • Факю, що си разведен?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Ми това точно създава предпоставки за развитие. При теб е същото. Само че от обратната страна на медала.
                                ...А именно? Интересна теза.

                                Коментар

                                Working...
                                X