IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    И адрес е посочен, и не, не е несериозен, а сайтове даващи в реално време инфо,
    та кажи бате Пеше, при минус 400eur/Мвтч какви такси те плашат?

    Кое не разбираш от "Вместо АЕЦ Белене, за България е много по-добре да увеличи свързаност с пазарите с евтин ток" ?
    Най-близкия такъв ток е вятърния в Румъния... първо трябваше да заработи увеличения капацитет с него, а след това да се пускат гръцките купувачи, които вдигат цената сега, а атома е ограничен (я каква изненада)
    чудя се само как не си станал милиардер...правиш фирма купуваш на -400 евро мегаватчаса и пускаш тука на 100 кинта мегаватчаса.Дотука близо 900 кинта на далавера...смятъл съм грубо еврото два кинта.Остават сал едни мрежови такси....да платиш...хи хи хи.Купуваш комбайната и жънеш ли жънеш...Само че в реалността нещата са наобратно на фантазиите ти.Чудя се отде ви намират толко тъпи че и нагли...
    Last edited by X_Y; 12.08.2021, 09:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Часовете на земната година са 365*24 а на високосната 366*24.Хората работят така а не с времето необходимо на Земята да се завърти около слънцето....Всички изчисления са както казвам........
      ХАХАХАХА контекста беше работа на ФЕЦ - имаме си бюрократче. оно си мисли, че наредбата врАти Земята - ти си клоун ве. Попа ясно що все го споменуваш, явно ти е Енциклопедията. Хахахаох.

      Бъди здрав, дано пенсията е близо!
      Last edited by satz; 11.08.2021, 17:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Па ти започна пръв с часовете в годината земна.... хахаххаХиХихи
        ходи буАй с чукО и връзвай с телО още ти чакам да мъцнеш с каква скорост е задължен да се включва 20Мвт товар - ама мълчи кат тъп зубрач от минал век.
        Часовете на земната година са 365*24 а на високосната 366*24.Хората работят така а не с времето необходимо на Земята да се завърти около слънцето....Всички изчисления са както казвам...Имаме ново откритие скорост на включване на товар хи хи хи хи в ЕЕС...Я кажи баба ти с каква скорост включва лампата у нужника и я предупреди че ако се забави мое напълни гащите хи хи хи...Сатиричния са гола вода пред тебе...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ха ха ха бе ти си голям веселяк хи хи хи не съм очаквал толкова безпомощно невежество и как разсмива само ха ха ха Запорожчо ти си като студент на изпит който не знае по кой предмет се явява и в кой университет..Хи хи хи ба си веселието..
          Па ти започна пръв с часовете в годината земна.... хахаххаХиХихи
          ходи буАй с чукО и връзвай с телО, още ти чакам да мъцнеш с каква скорост е задължен да се включва 20Мвт товар - ама мълчиш кат тъп зубрач от минал век.
          очевидно си изпълнителен кадър някъф, оди пиши таблиците, че компа ти е сложен.
          Last edited by satz; 11.08.2021, 17:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Казал съм ти когато говориш с мен да избягваш интернета и смехуриите...Посочи адрес и цени.И сложи мрежовите такси до България.И провери дали има трансграничен капацитет евтиния според тебе ток да дойде в България.Пак повтарям никакви картинки и в интернет пишело така.
            И адрес е посочен, и не, не е несериозен, а сайтове даващи в реално време инфо,
            та кажи бате Пеше, при минус 400eur/Мвтч какви такси те плашат?

            Кое не разбираш от "Вместо АЕЦ Белене, за България е много по-добре да увеличи свързаност с пазарите с евтин ток" ?
            Най-близкия такъв ток е вятърния в Румъния... първо трябваше да заработи увеличения капацитет с него, а след това да се пускат гръцките купувачи, които вдигат цената сега, а атома е ограничен (я каква изненада)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Ха ха ха бе ти си голям веселяк хи хи хи не съм очаквал толкова безпомощно невежество и как разсмива само ха ха ха Запорожчо ти си като студент на изпит който не знае по кой предмет се явява и в кой университет..Хи хи хи ба си веселието..
              Предложих ти, вкарай му малко теория, дано вдене, че е у лЕво...а ти се смееш. Работата е за рев, ти не представяш, на какво да стъпи, че да се освести. Пък Зац и не възнамерява, хвърчи из облаците...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                Не незнам, но не ми е и работа, виж дъгата мога ти я сметна само подай точни данни Пусни тема за стабилността на ЕЕС и там такива информации ще са на място...
                пп
                за АЗПН съм ти писал, както и кой с какви задължения е относно АЗПН като е 2Мвт. ама квот таквоз.
                Ха ха ха бе ти си голям веселяк хи хи хи не съм очаквал толкова безпомощно невежество и как разсмива само ха ха ха Запорожчо ти си като студент на изпит който не знае по кой предмет се явява и в кой университет..Хи хи хи ба си веселието..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Не става с нито бой с нито с ебън нито със сръбска музика нито с комбинация от трите мозък трябва и учене яко учене и труд...
                  Е то комбинацията от трите е докато се научи, ама според теб няма шанс, та затова до живот

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    А бе ще влезе ама бой , е........ и сръбска музика на площада
                    Боя се, и ти си с розови очила. Човекът е скаран с фактите на молекулярно ниво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      А бе ще влезе ама бой , е........ и сръбска музика на площада
                      Не става с нито бой с нито с ебън нито със сръбска музика нито с комбинация от трите мозък трябва и учене яко учене и труд...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Няколко пъти ти давах инфо, тук и картинки на топлосметача давах,
                        е па не моа помогна като не ползваш очилата.
                        Казал съм ти когато говориш с мен да избягваш интернета и смехуриите...Посочи адрес и цени.И сложи мрежовите такси до България.И провери дали има трансграничен капацитет евтиния според тебе ток да дойде в България.Пак повтарям никакви картинки и в интернет пишело така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Петъре, че той е халтав - халтав е, ама и ти нямаш наддумваме. Всички ти прОсти, само ти - Ангел небесен.Айде, зАпри се. Тоя Зац, няма да влезе в пътя.
                          А бе ще влезе ама бой , е........ и сръбска музика на площада

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Запорожчо бе къде са тия митични пазари на евтин ток и с отрицателни цени?На Марс ли?И с какво ще го дораме в България с влака ли с кораби ли или с тирове или кой с какво тима?Понеже ти си технически неграмотен затова и толко глупотевини от тебе.Да не си министъра или Вальо Баничката.Щото като гледам колко си компетентен не може да си друго..най големите глупендери и некадърници са на върха и командват...докато дойде сопата то ноември не е далече а зимъска не ми се мисли ще ви отнесат софиянци кирливата смешна борса.
                            Няколко пъти ти давах инфо, тук и картинки на топлосметача давах,
                            е па не моа помогна като не ползваш очилата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                              Драги ми учителю, виждам нова задача сте ми дали (отново несързана с темата и отново непълна (пробата не е една))

                              Правилната задача свързана с темата е:
                              Защо излязохме за експорт на скъп пазар, преди да си осигурим да транзитираме евтин ток
                              ако карам повърхностно като Дрян - режим на тока имахме при 5 действащи реактора - най-ниски цени имахме при Един действащ. Следователно?
                              Запорожчо бе къде са тия митични пазари на евтин ток и с отрицателни цени?На Марс ли?И с какво ще го дораме в България с влака ли с кораби ли или с тирове или кой с какво тима?Понеже ти си технически неграмотен затова и толко глупотевини от тебе.Да не си министъра или Вальо Баничката.Щото като гледам колко си компетентен не може да си друго..най големите глупендери и некадърници са на върха и командват...докато дойде сопата то ноември не е далече а зимъска не ми се мисли ще ви отнесат софиянци кирливата смешна борса.Аз не мога да бъда учител на толко посредствен човек и без капка интелект.Модератор това не е обида а факт.Пред фактите както знаем Боговете мълчат какво остава за модераторите
                              Last edited by national power; 11.08.2021, 17:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Драги ми учителю, виждам нова задача сте ми дали (отново несързана с темата и отново непълна (пробата не е една))

                                Правилната задача свързана с темата е:
                                Защо излязохме за експорт на скъп пазар, преди да си осигурим да транзитираме евтин ток
                                ако карам повърхностно като Дрян - режим на тока имахме при 5 действащи реактора - най-ниски цени имахме при Един действащ. Следователно?
                                Нещата се променят постоянно и са сравними само в конкретен контекст. Некоректни предположени ви правиш и, на тяхна база,си вадиш погрешни изводи. Това е, което става. С едно изречение.

                                Коментар

                                Working...
                                X