IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За т.н.възобновяеми източници на енергия, колко са полезни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Намерих статийка. Четете.

    Коментар


    • ...Отговорих, мисля. И още нещо (към „защо”-то): В Шопия има изградена сериозна топлофикационна мрежа, има концентрация на клиенти и видими места за приложение. Доказах няколко основни принципа, следвайки които, може да се оползотворяват огромни количества изхвърляна днес топлина, с което, животът на хората, да стане и по-добър, и по-евтин. И още нещо, ДОРИ ОТ ТОВА, може да се печели. Пътьом.
      Last edited by Pyramid; 17.12.2019, 22:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Пирамид, що не започнеш с отоплението на Лом, Видин, Враца, Монтана, Плевен и тогава да прескачаш Балкана , та да стигнеш до София...?
        Щото приказката беше да докажа с числа нещо си. Иначе, да, уместна забележка би била, ако тези градове не бяха толкова разсредоточени. Всичко опира до желание.
        Last edited by Pyramid; 11.12.2019, 22:07.

        Коментар


        • Пирамид, що не започнеш с отоплението на Лом, Видин, Враца, Монтана, Плевен и тогава да прескачаш Балкана , та да стигнеш до София...?

          Коментар


          • - И нито един инженер не написа „Ами ТОВА (тикайки с пръст в „болното”) не е така.
            Дори инж.Пеше мълчи по същината, ако и да,се ебава с детайли.

            Коментар


            • ...чакам от седмици някой да разбие едни принципи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Любовта е най гоуемият източник на енергия. Всичко друго е лаладжийство. Пиша го това със средния пръст по телефона.че другите ги оцапАх докато давам храна на животните.
                Last edited by mecka_stryvnica; 08.12.2019, 16:24.

                Коментар


                • Super далавера специално за затз и еди- https://www.youtube.com/watch?v=aRUztSI4mAc разчети по месеци колко пари са изкарали и колко са вложили

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=U4oThr5Hfvo

                    Коментар


                    • Мисля, споделяйки тук възгледите си, е почтено да декларираме обвързаности

                      Коментар


                      • ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Имам чувството че говориш за твойта
                          Я кажи как си решил тези проблеми?
                          Разгледай ПМ 2852 U1 , източникът е сайтът на ПВ, напълно официален.
                          Ако искаш да произвеждаш и продаваш, нямаш грижи - придобиваш лиценз, и - заповядай.
                          Last edited by Pyramid; 30.11.2019, 12:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Търся „по-доброто” и, освен главозамайващо надутата цена и да, симпатичният, според мен дизайн, реална функционалност - онва, за което се плаща - ми убягва. НЕ СЕ наблюдава. Т.е., който и да го е направил, че се е прецелил в парите на клиента, е ясно. Да му дава реално нещо, което, да може да си избие цената - не. Отделно, проблемите с коритото, които чакат клиента, отделно почистването, отделно предпоставките за ускорена корозия и излизане от строя на една тръбичка за 400++ лв. И, като удари калема, се оказва на тежък минус поначало...
                            Имам чувството че говориш за твойта
                            Я кажи как си решил тези проблеми?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп
                              Така като гледам е по-добро от твойта тръбичка.
                              А осемте киловата са осем колкото и твоите.
                              Търся „по-доброто” и, освен главозамайващо надутата цена и да, симпатичният, според мен дизайн, реална функционалност - онва, за което се плаща - ми убягва. НЕ СЕ наблюдава. Т.е., който и да го е направил, че се е прецелил в парите на клиента, е ясно. Да му дава реално нещо, което, да може да си избие цената - не. Отделно, проблемите с коритото, които чакат клиента, отделно почистването, отделно предпоставките за ускорена корозия и излизане от строя на една тръбичка за 400++ лв. И, като удари калема, се оказва на тежък минус поначало...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                pyramid
                                това твоето ли е?
                                https://shop.amigobg.com/product/320...-IAwL922xCj9-A
                                Нямам общо с това. Симпатично но,
                                1.Нисък кпд
                                2.Лесно се зацапва,
                                3.Трудно се почиства
                                и
                                4.Къде са му 8-те киловата?
                                Last edited by Pyramid; 29.11.2019, 22:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X