IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Абе хора, тя схемата крещи
    ...но сълзите идват след това.....

    Коментар


    • Абе хора, тя схемата крещи

      Коментар


      • За ФЛ, четох тук - https://www.predpriemach.com/threads...-5#post-871229 Както и от няколко групи във фб където следя, се говори именно за ФЛ, а моя близка ми сподели, че такъв договор са и предложили!

        Коментар


        • На мен не ми е ясно, тази продажба на акции не се ли счита за публична? Питам защото доколкото разбирам, човек ако реши да инвестира в този проект, не купува новоемитирани акции, а купува акции от консултанти в проекта - т.е. купуват техните акции, а как парите влизат в дружеството не знам, след като е договор за покупка-продажба на акции м/у ФЛ? А това хептен вече ме обърква - как ужким не е публично предлагане, а целия нет гърми от тях, т.е. до неограничен брой са стигнали и хем не купуваш ново емитирани акции, но хем даваш пари и после как тези пари се вливат в касите на дружеството. Някой може ли да ми обясни какво става тук, че нещо явно не ми стига умствения капацитет?

          Коментар


          • очаквана печалба 25М. че това е колкото на голяма българска банка
            Last edited by nradev; 10.03.2018, 03:16.

            Коментар


            • Като са толкова яки и перспективни, че и кмет от Ветрино включили в отбора си, защо не си привлекат нужния капитал с банково финансиране, а търсят балъци. Впрочем от мой познат знам че не от скоро се опитват да предлагат проекта си на хората, даже и китайски инвеститори щели да се включат, и все същите приказки за добро бъдещо благополучие. Желая им успех, обаче не това е начина за сбъдване на мечти!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Някой спомня ли си какво се случи тогава с тези инвестиции по-добри от златото?
                E, то рибари винаги ще има. Докато има рибоци, ще има и рибари. В момента се експлоатира най-вървежното. Родолюбието и патриотизма български. Навсякъде патрЕоти се нароиха. Руски, американски, всякакви...., колко му е и схеми такива да почнат да се появяват.

                Коментар


                • Някой спомня ли си какво се случи тогава с тези инвестиции по-добри от златото?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                    Накратко ПИРАМИДА!
                    Преди години имаше такива инвестиции по-добри от златото"Хранков" и "ТВСхотели".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Аплодисменти!
                      Тоя от коя нафталинова ракла го съживиха.
                      хахахха

                      Коментар


                      • Накратко ПИРАМИДА!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                          Гледам и се чудя на какво основание искат по 180 лв на акция или 18 милки капитализация? А още по се чудя, как до края на годината вече ще е 25 милки?

                          Вярно си е яката работа
                          18M ли? Не е ли по-скоро 180М капитализацията при 180лв?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Гледам и се чудя на какво основание искат по 180 лв на акция или 18 милки капитализация? А още по се чудя, как до края на годината вече ще е 25 милки?

                            Вярно си е яката работа
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/ipark.bg/vi...54295418/?t=86

                              Яката работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Какви са тия провокационни въпроси? Всички четат всичко, но... Хората си имат работа!

                                Могат ли, например те да се "разкъсат" от превантивни проверки? Къде пише, че трябва да се самосезират като институция?

                                Но ЩЕ! ЩЕ реагират, де! ЩЕ!

                                Но това, когато някой ужилен подаде необходимите документи... ЩЕ!

                                През това време компанията ще пренесе активите си /вероятно/ в Южна Африка... Тук ще остане празен офис и няколко... чекмеджета с платинени карти...
                                .......
                                Last edited by needtoknowmore; 12.04.2018, 19:32.
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X