IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Какво лошо има на живо да продават бизнес продукти на живо, пък било то и на сергия? Ами хората живеят в Германия, ще им е трудно да дойдат до Варненските офиси на фирмата. Наскоро един бизнесмен ми купи колата, без да я е виждал на живо, и без да сме изповядали сделката, той ми преведе парите, дори плати с 30% повечеп от себестойността и, само защото негов приятел му препоръча моята кола!! Същото е и с бизнеса с акций, само че те като им продават акций, им дават документи на среща , а аз все още не съм му дал документите за колата. Доверието когато е заслужено, се прави истински бизнес.
    ...НИМА?!? Абе, човече божи, ти чуваш ли се? Заобикалят закона още отсега, в началото - ти какво очакваш, когато настъпи "разгарът"? Да няма кой да отговаря, когато парите "по огънат" там, където са се завърнали, в джобовете на мистичен "бизнесмен, който може да прави пари". Нали ТАЗИ е Идеята?
    ТАЗИ Е. А ТИ, ТИ си отново Онзи, който пръв ще "зачезне" секунди, преди да се разсмърди.
    Мен ако питаш, време е.
    - Отделно, дето един акциЙ досега не ми показахте ти и останалите, дето ви се привиждат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Какво лошо има на живо да продават бизнес продукти на живо, пък било то и на сергия? Ами хората живеят в Германия, ще им е трудно да дойдат до Варненските офиси на фирмата. Наскоро един бизнесмен ми купи колата, без да я е виждал на живо, и без да сме изповядали сделката, той ми преведе парите, дори плати с 30% повечеп от себестойността и, само защото негов приятел му препоръча моята кола!! Същото е и с бизнеса с акций, само че те като им продават акций, им дават документи на среща , а аз все още не съм му дал документите за колата. Доверието когато е заслужено, се прави истински бизнес.
      Толкова години финансова и човешка еволюция, за да продаваш амбуланто акции - е кажи честно каква е тази мизерия? Ти с факс ли си подаваш поръчките до борсата?

      Я дай линк където мога да видя, че наистина тези смешковци продават акции на сергията ...
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Какво лошо има на живо да продават бизнес продукти на живо, пък било то и на сергия? Ами хората живеят в Германия, ще им е трудно да дойдат до Варненските офиси на фирмата. Наскоро един бизнесмен ми купи колата, без да я е виждал на живо, и без да сме изповядали сделката, той ми преведе парите, дори плати с 30% повечеп от себестойността и, само защото негов приятел му препоръча моята кола!! Същото е и с бизнеса с акций, само че те като им продават акций, им дават документи на среща , а аз все още не съм му дал документите за колата. Доверието когато е заслужено, се прави истински бизнес.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          да продават акций на сергия баси. Преди много години имаше такъв случай ,ама зле завърши за акционерите и после реваха държавата да им покрие загубите.ама никой не ги чу
          Остава, аз с моите данъци да плащам загубите на лапнишараните - ебасимо и цоцализма дето ще стане.
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

            Това с продажбата на акции, шега ли трябва да е?
            да продават акций на сергия баси. Преди много години имаше такъв случай ,ама зле завърши за акционерите и после реваха държавата да им покрие загубите.ама никой не ги чу

            Коментар


            • ...да не питам, по какви нАуки си Дохтур, по какви- Магесник , и по какви - "специалист"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                Здравейте, корпорацията набира скорост и в Германиа! Шефа с работник на име брат Милчо, е на щанд в Ахен, продават акций, златни карти и книги, една от които турска! https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                Абе, Дохтур, колко струва един акций? Мойто любопитно. И после, на кого сега предоставяш Инвестиции? Що не им обясниш на хората, че "денег нет но вы держитесь!" А?
                Преди време, излизаше нафукан, колко си велик - що сега бягаш отдалеч с обяснения че, видиш ли, ако си бил имал 100000... Къде ти отидоха милионите? А? Много любопитно, мойто цялото слух.
                Last edited by Pyramid; 05.05.2018, 20:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Здравейте, корпорацията набира скорост и в Германиа! Шефа с работник на име брат Милчо, е на щанд в Ахен, продават акций, златни карти и книги, една от които турска! https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                  Това с продажбата на акции, шега ли трябва да е?
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Здравейте, корпорацията набира скорост и в Германиа! Шефа с работник на име брат Милчо, е на щанд в Ахен, продават акций, златни карти и книги, една от които турска! https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Ако се чудите кой ли е изкупил облигацията на примамливите 20%-40%...
                      https://www.appealcourt-varna.org/cp...t-334-2015.htm


                      Адвокат А.С. по делото може и да е, може и да не е Анатоли Савов. Който пък продава акциите.

                      Друг от Съвета на директорите на "Исторически парк" АД е спечелил томбола на Together през 2010 г... Още за него тук:
                      https://www.24chasa.bg/novini/article/3329034
                      Last edited by RUBLA; 28.04.2018, 11:54. Причина: линк към конкурентна медия.

                      Коментар


                      • аз тая възможност мисля да я пропусна

                        Коментар


                        • Гледах новото видео от поредицата за парка, но Михайлов тотално смени фокуса, а уж имаше закани да се разправя с всички коментари по форумите и по-специално в инвестора. Питам се на какво се дължи този тотален обрат? Да не би да е защото много хора почнаха да задават въпроси или директни становища, че нещата не са такива каквито са - не знам

                          Коментар


                          • Това ми прилича на нещо като телефонна измама, само че таргета и начина е друг...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение

                              Глупав въпрос. Той няма 30 милиона за да финансира проекта, а дори и да ги има, ще предпочита да играе с чужд капитал, защото проекта е малко рисков. Ето едно видео от днес https://www.facebook.com/ivelin.miha...16357084502182
                              Мисля, че очите не ме лъжат и сумата на облигацията е 100 пъти по-малка. Проекта нали каза, че е хоби, а пък бил милионер?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                                Ако е милионер, защо във едно от видеота казва, по въпрос свързан с облигациите че не иска да застане с лични активи, за това емитират облигации с 40% лихва?
                                Глупав въпрос. Той няма 30 милиона за да финансира проекта, а дори и да ги има, ще предпочита да играе с чужд капитал, защото проекта е малко рисков. Ето едно видео от днес https://www.facebook.com/ivelin.miha...16357084502182
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X