IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В плана на Исторически парк има ли заложено строителството на египетска пирамида?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      Страшна статия. "Прабългарите са били известни като шерифите на своето време. Всички са знаели, че където са те, там има мир и благоденствие."

      Коментар


      • https://www.manager.bg/obshchestvo/v...ki-park-snimki

        Коментар


        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
          https://vazdigane.bg/Activist

          Почти всички активисти на фонд Въздигане, са синиър финансови консултанти в Тугедър и Исторически Парк АД. Това са хора с изключително голям опит. През ръцете им са минали милиарди. Няма как такава чутовно-благородна кауза да бъде използвана като параван.
          Поради това смятам че не става дума за финансова пирамида, измама или каквото и да е което до наложи намесата на Комисията по финансов надзор, Прокуратурата, МВР и съдилищата.
          Тоест трите юридически лица са свързани малко или много, особено като видях статуята за Италия. Не мога да коментирам опита на хората, не ги познавам. Но бих бил мооого внимателен като ползвам думи като милиарди за да насаждам доверие. Имидж ли се опитваме да градим с подобни фрази? Къде са минали тези пари? Фондацията няма ГФО за да се види. Имат двайсетина кампании, които не надминават 200к лева като дарени суми общо, за магазина нямам идея, но едва ли формира няколко % от БВП. Страхотни инициативи, но липсват 3-4 нули за подобно твърдение. Май съществуват от 2016г, не ми се рови повече. Тогедър са си публикували ГФО. Активите им общо са за под 2 милиона за 2017г., капитал на дружеството 5000лв. Вероятно най-сериозните суми са около ИП, но там вече е тъмна Индия какво става, какво е продадено, на какви цени. И пак липсват нули.

          Защо институциите не се месят е интересна тема. Неясно ми е само за КФН около публичното предлагане що не тресна една символична глоба поне да им дръпне ушите, че нещата не се правят така. Другите едва ли ще се намесят. За какво? Че някой е сключил някакъв договор за покупка на някакъв пакет на някаква цена? Всяко нещо струва толкова за колкото някой е готов да го купи. Ако намеря баламурник да му продам бирена халба за милион лева на какво основание после ще ме съди? Щото я видял в магазина за 2 лв ли? Е, ако съм му казал, че е вълшебна и държи бирата винаги студена без да я слагам в хладилника може да отнеса некое дело за измама. Дали? Не ако и аз само съм консултирал пича да купи чашата от трето лице. Да, може да отнеса нещо за измама, но няма да върна парите, които никога не съм взимал. Третото лице просто си е направило изгодна сделка, никой никога не е лъган там. Не съм адвокат, може и да пропускам нещо, но така ги виждам нещата аз.

          Не знам защо се повтаря мантрата, че някой си казал че е пирамида, измама или прочие - НЕ Е. Знам само, че сериозен инвеститор би намерил тази възможност за изключително рискова и поне в моите очи скапана като условия.
          Парка е едно страхотно начинание, вероятно ще го посетя с кеф, но да инвестирам в него при тези условия - не мерси!

          Коментар


          • https://vazdigane.bg/Activist

            Почти всички активисти на фонд Въздигане, са синиър финансови консултанти в Тугедър и Исторически Парк АД. Това са хора с изключително голям опит. През ръцете им са минали милиарди. Няма как такава чутовно-благородна кауза да бъде използвана като параван.
            Поради това смятам че не става дума за финансова пирамида, измама или каквото и да е което до наложи намесата на Комисията по финансов надзор, Прокуратурата, МВР и съдилищата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

              За 1-вото позна - уча се в движение и затова питам.
              Активен съм по темата защото няколко се опитват да ме зарибяват през няколко седмици - Детелинов и едно момче от екипа му, а все им отказвам, а мои познати дори са си въобразили, че с този проект България ще влезе в златен век. Гледали видео клипове и тотално са се филмирали - та докато им обесня, кое как е ми отне време, но не знам всичко.

              Честно казано, не знам каква реклама е след като ти казваш че хората ще изгорят, а в цялата тема се асоциира това с Понци схема/финансова пирамида.
              кат си невежа седи си на гъза и стой далече от такива инвестиции.само като прочетох че печалбата се очаква да е 25М на година то ясна работата. това повече от средна българска банка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                Като гледам, в другия форум има хора, които са сипали паретата, ама са усетили каква простия са направили. Май скоро ще има филм по телефизора.
                Честно да ти кажа, не успях да разбера какво каза - можели малко по просто да го преведеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  пич имам чуство че не си особено грамотен финансово ,ама мнго въпроси и коментари по темата . имам чувство че се опитваш да държиш темата отогоре и да се прави реклама на "инвестицията"
                  За 1-вото позна - уча се в движение и затова питам.
                  Активен съм по темата защото няколко се опитват да ме зарибяват през няколко седмици - Детелинов и едно момче от екипа му, а все им отказвам, а мои познати дори са си въобразили, че с този проект България ще влезе в златен век. Гледали видео клипове и тотално са се филмирали - та докато им обесня, кое как е ми отне време, но не знам всичко.

                  Честно казано, не знам каква реклама е след като ти казваш че хората ще изгорят, а в цялата тема се асоциира това с Понци схема/финансова пирамида.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    пич имам чуство че не си особено грамотен финансово ,ама мнго въпроси и коментари по темата . имам чувство че се опитваш да държиш темата отогоре и да се прави реклама на "инвестицията"
                    - Мислиш ли?
                    Че тя отвсякъде мирише, 'баси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
                      С поведението си Михайлов, провокира, хората сериозно да се амбицират да показват наяве несъотвествия на проекта/Михайлов с реалността:
                      http://forumfinansi.com/threads/%D0%...ge-4#post-1920
                      пич имам чуство че не си особено грамотен финансово ,ама мнго въпроси и коментари по темата . имам чувство че се опитваш да държиш темата отогоре и да се прави реклама на "инвестицията"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                        Като гледам, в другия форум има хора, които са сипали паретата, ама са усетили каква простия са направили. Май скоро ще има филм по телефизора.
                        И кокорици като Цв.Ризова ще има да обясняват, как било станало „изневиделица”...

                        Коментар


                        • Като гледам, в другия форум има хора, които са сипали паретата, ама са усетили каква простия са направили. Май скоро ще има филм по телефизора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Те тези не са акционери, ами жертви. Скоро, че ореват орталъка. Хак им е, пари у пр0сти хора дълго не се задържат.
                            На просите ора парите им пречат и все се намира кой да ги отърве от тях.После ще има вой до небето държавата да се намеси и да им въстанови загубите

                            Коментар


                            • Десет души да бяха дошли при мен, досега, щяха да са се убедили, че са постъпили правилно но, ако при този са се изсипали доста повече и са му финансирали само личните харчове, +1% за бутафория, значи, проф. Иво Христов е трагично прав с лека корекция на процента д'ебили нагоре, с 10 пункта.
                              Както се казва, „На „печелившите” - „честито!”.

                              Коментар


                              • С поведението си Михайлов, провокира, хората сериозно да се амбицират да показват наяве несъотвествия на проекта/Михайлов с реалността:
                                http://forumfinansi.com/threads/%D0%...ge-4#post-1920

                                Коментар

                                Working...
                                X